Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Televizor Sony BRAVIA 9, K-75XR90, 75", Mini LED

Novinka Novinka
Úhlopříčka 189 cm (75"), 4K HDR Mini LED (3840 x 2160) XR TRILUMINOS PRO, Obrazový procesor Cognitive Processor XR, ví co vidíme a slyšíme, Naprosto dokonalý kontrast - High Peak Luminance | XR Backlight Master Drive, Panel X-Wide Angle zajišťuje věrné barvy, ať je sledujete odkudkoli, Technologie Acoustic Multi-Audio +: kde zvuk sleduje akci, Chromecast, Apple AirPlay/Apple HomeKit, Google TV, O2 TV, Skvělá volba pro systém PlayStation 5
Dokupte si za zvýhodněnou cenu i
Předobjednávka do 09.08.2024 , očekávané datum naskladnění
+ dárek pro vás
ks
E
93 689 Kč
Katalogové číslo: Z04982
Kód výrobce: K75XR90PAEP

Mohlo by Vás zajímat

Novinka Novinka
Televizor Samsung QE75QN90D

Televizor Samsung QE75QN90D

4K Neo QLED TV (3840 x 2160), 75" palců (189 cm), Neo Quantum HDR+, Quantum Matrix Mini LED, Neural Quantum Processor 4K AI Gen2 , 2x tuner (DVB-T2/C/S2), Ultraširoké pozorovací úhly, Antireflexní vrstva, 100% objem barev, Quantum Matrix Technologie, Motion Xcelerator 144 Hz, Chytrá kalibrace obrazu PRO, Režim šetrný pro oči, Herní režim, Adaptivní obraz PRO a zvuk, Dolby Atmos® s horními reproduktory / OTS+, Zvuk 60W, XBOX - Hry přímo v TV bez konzole
89 990 Kč
Vybaleno Vybaleno
Televizor Sony XR-75X95L, 75", Mini LED

Televizor Sony XR-75X95L, 75", Mini LED

Úhlopříčka 189 cm (75"), 4K HDR Mini LED (3840 x 2160) XR TRILUMINOS PRO, Obrazový procesor Cognitive Processor XR, ví co vidíme a slyšíme, Přímé podsvícení (Full Array Mini LED) - hlubší černá, výjimečný kontrast, Panel X-Wide Angle zajišťuje věrné barvy, ať je sledujete odkudkoli, Technologie Acoustic Multi-Audio - kde zvuk sleduje akci, Chromecast, Apple AirPlay/Apple HomeKit, Google TV, O2 TV, BRAVIA CORE (10 filmů zdarma, neomezené streamování 24 měsíců)
69 989 Kč
Novinka Novinka
Televizor Samsung QE75QN95D

Televizor Samsung QE75QN95D

4K Neo QLED TV (3840 x 2160), 75" palců (189 cm), Neo Quantum HDR+, Quantum Matrix Mini LED, Neural Quantum Processor 4K AI Gen2 , 2x tuner (DVB-T2/C/S2), Ultraširoké pozorovací úhly, Antireflexní vrstva, 100% objem barev, Quantum Matrix Technologie, Motion Xcelerator 144 Hz, Chytrá kalibrace obrazu PRO, Režim šetrný pro oči, Herní režim, Adaptivní obraz PRO a zvuk, Dolby Atmos® s horními reproduktory / OTS+, Zvuk 70W, XBOX - Hry přímo v TV bez konzole, Infinity One Design
119 990 Kč

Naše dosud nejjasnější obrazovka s rozlišením 4K

Prestižní model. Náš televizor BRAVIA s dosud nejjasnějším obrazem a rozlišením 4K poskytuje nejvyšší kontrast pro nejlepší a nejautentičtější zážitek jako v kině.

Bezkonkurenční jas, nedostižně nádherné barvy

Vstupte do nové říše realizmu. Na rozdíl od jiných televizorů zachovává náš rozšířený objem barev živý a sytý obraz i při vysokých úrovních jasu, takže uvidíte obraz přesně tak, jak jej zamýšleli tvůrci.

Jasný jako úchvatný, přirozený a životem pulzující svět

Představte si zářivě prosluněnou, zasněženou horskou krajinu. Tento televizor s mimořádným jasem a vyšší svítivostí než kdykoli předtím dokáže věrně reprodukovat přírodní scény v absolutních detailech, a to i za nejjasnějšího denního světla.

Dokonalý kontrast. Základní technologie profesionálních monitorů.

Zažijte novou éru kontrastu. Podobně jako základní technologie řízení podsvícení v našich špičkových monitorech (profesionálních monitorech) také technologie XR Backlight Master Drive přesně řídí lokální stmívání tisíců diod LED pomocí jedinečného algoritmu, aby poskytla skutečně autentický kontrast.

Více než miliarda živých reálných barev

Objevte barvy světa s veškerou vitalitou skutečného života. Naše technologie XR Triluminos Pro jich reprodukuje více než miliardu s jemnými rozdíly sytosti a odstínu, které umožňují vytvářet přirozené stíny v každém detailu.

Křišťálově čistý obraz. Vytříbený a reálný.

Znovu objevte detaily. Technologie XR Clear Image využívá vlastní databázi k inteligentnímu převodu vašich oblíbených filmů na rozlišení blízké 4K. K minimalizaci šumu využívá technologie XR Clear Image dělení do zón a dynamickou analýzu snímků.

I akce s rychlým pohybem zůstane plynulá, jasná a zřetelná

Zapomeňte na rozmazaný obraz. Technologie XR Motion Clarity analyzuje pohyb v několika snímcích a přesně synchronizuje podsvícení s pohybem na obrazovce, abyste spatřili zřetelný a jasný obraz, a to bez ohledu na rychlost akce.

Bezkonkurenční realizmus díky procesoru XR Processor

Záruka přesnosti. Procesor XR Processor je vybaven systémem rozpoznávání scén, který s bezchybnou přesností detekuje a analyzuje data a poté optimalizuje obraz s cílem dosáhnout maximálního realizmu.

Nádherné barvy. Z jakéhokoli úhlu. V jakémkoli prostředí.

Každé místo ke sledování je to nejlepší. Díky technologii X-Anti Reflection je obraz čistší s menším odrazem a zrcadlením obsahu. Technologie X-Wide Angle zajišťuje, že obraz vypadá stejně krásně ze stran jako ze středu.

Užijte si doma obraz jako v kině

Ponořte se doma do obrazu stejné kvality jako v kině. Naše zkušenosti s kvalitou obrazu pro domácí zábavu nám pomáhají věrně reprodukovat vizi tvůrce pomocí režimů Studio Calibrated vyvinutých ve spolupráci společnosti Sony a nejlepších světových streamovacích služeb.

Náš zvuk nejvěrněji odpovídající kinu. První televizor na světě s paprskovým výškovým reproduktorem.

Ponořte se do rozpínavého zvuku v kvalitě odpovídající kinu. Díky prvnímu paprskovému výškovému reproduktoru v televizoru na světě, který směřuje nahoru, a dvěma výškovým reproduktorům v rámu uslyšíte zvuk z obrazovky stejně jako z plátna v kině.

Prostorový zvuk jako v kině, obraz a zvuk v dokonalé harmonii

Budete mít pocit, že jste v kině. Technologie Acoustic Multi-Audio+ s paprskovým výškovým reproduktorem na horní straně a výškovými reproduktory v rámu po stranách poskytuje prostorový zvuk jako v kině. Každý zvuk vychází přesně z toho správného místa.

Bezprecedentní prostorový zvuk nad hlavou díky paprskovému výškovému reproduktoru

Zvuk bez hranic. Paprskový výškový reproduktor vyzařuje zvuk směrem nahoru, který se odráží od stropu, takže efekty ve vzduchu skutečně působí, jako by přicházely z výšky. Výškový reproduktor v rámu rozvibruje rám a vyzařuje pohlcující zvuk směrem dopředu.

Křišťálově čistý zvuk hlasu. Přesné dialogy.

Už žádné tlumené hlasy. Naše nová technologie Voice Zoom 3 rozpoznává rozhovory osob pomocí strojového učení umělé inteligence a zvyšuje nebo snižuje jejich hlasitost, takže i drobné dialogy zní hlasitě a zřetelně. Lze použít i s našimi produkty domácího kina.

Inteligentní zpracování povyšuje běžný stereofonní zvuk na mimořádný 3D prostorový zvuk.

Nechte se pohltit. Naše technologie 3D Surround Upscaling vytváří virtuální prostor shora i ze stran pouze pomocí reproduktorů televizoru. Dokonce i 2kanálový a 5.1kanálový zvuk se promění v pohlcující 5.1.2kanálový zvuk. Navíc podpora technologií Dolby Atmos a DTS:X poskytuje nezapomenutelný prostorový zvuk.

Systém BRAVIA Theatre promění domov v kino

Zaplňte každý kout místnosti zvukem v kvalitě kina, který pohladí po duši. Spárování televizoru BRAVIA se systémem BRAVIA Theatre poskytne bezkonkurenční audiovizuální zážitek v domácím prostředí s emocemi a vzrušením kina.

Všestranný zvuk jako v kině, který překoná zážitek z běžného virtuálního prostorového zvuku

Jedná se o skutečně revoluční řešení. Naše technologie 360 Spatial Sound Mapping vytváří kromě fyzických reproduktorů také virtuální reproduktory, aby zajistila podobné uspořádání jako v kině, a poskytovala tak stejně kvalitní zábavu v domácím prostředí.

Zvuk přesně odpovídá ději na obrazovce

Zvuk je upraven tak, jako by se jednalo o jeden integrovaný systém reproduktorů. Technologie Acoustic Center Sync umožňuje našim zařízením domácího kina používat televizor BRAVIA jako centrální reproduktor, takže zvuk vychází z obrazovky, a nikoli pouze ze soundbaru.

Kompatibilní s technologií 360 Spatial Sound Personalizer

Přizpůsobte si zážitek z technologií Dolby Atmos a DTS:X a vychutnejte si prostorový zvuk s nositelným reproduktorem nebo systémem BRAVIA Theatre U připojeným k televizoru BRAVIA. Lze použít také s některými sluchátky Sony.

Snadné ovládání systému BRAVIA Theatre

Ovládejte snadno funkce, jako jsou zvukové pole a hlasitost, pouze pomocí dálkového ovladače televizoru. Díky integrovanému uživatelskému rozhraní se v rychlé nabídce nastavení televizoru BRAVIA automaticky objeví nastavení zvuku soundbaru.

Sony | Aplikace BRAVIA Connect

Ovládejte televizor BRAVIA a systém BRAVIA Theatre ze smartphonu. Pomocí aplikace BRAVIA Connect můžete upravovat hlasitost a nastavení, a dokonce kontrolovat sestavu bez použití dálkového ovladače nebo nabídky na obrazovce.

Připojení HDMI. Jednodušší pro každého.

Už nikdy nebudete mít problémy s připojením soundbaru a televizoru přes rozhraní HDMI. Díky hmatovým tečkám na konektoru ARC/ACS je propojení jednodušší pro každého.

Jedno zobrazení, simultánní zvuk

Náš televizor se simultánním zvukovým výstupem umožňuje poslouchat pořad ve sluchátkách, zatímco váš partner poslouchá stejný pořad prostřednictvím reproduktorů televizoru. Hlasitost můžete měnit samostatně pomocí zařízení Bluetooth.

Milujte zábavu. Milujte planetu.

Skvělý obraz i zvuk nesmí nikdy poškozovat životní prostředí. Neúnavně pracujeme na tom, abychom snížili svůj vliv na planetu.

Zábava, kterou máte rádi. Se společnosti Google.

Platforma Google TV™ sdružuje filmy, pořady a další média z různých aplikací a předplacených služeb a třídí je přímo pro vás.

Harmonická přítomnost. Přirozeně splyne s okolím.

Vše v harmonickém souladu. Náš nový design televizorů ozdobí váš obytný prostor svými tvary, materiály, barvami a povrchovými úpravami, které nádherně splynou s interiérem, stěnami a produkty domácího kina.

One Slate. Dokonalý ze všech stran.

Plně kompaktní vzhled. Naše koncepce One Slate spojuje obrazovku a rámeček do jediné plochy, a tím minimalizuje rušivé prvky a maximalizuje váš zážitek. Ocelový stojan je ohnutý směrem dovnitř, aby poskytoval nádherný vzhled z každého úhlu.

Vibrační povrchová úprava. Harmonicky splyne s vaším domovem.

Provedení s téměř neviditelným rámečkem. Jeho přirozeně teplá textura odolná proti šmouhám dokonale splyne s interiérem, stěnami a systémem BRAVIA Theatre.

Dokonale integruje televizor a soundbar, takže stojan není téměř vidět

Chytře skrytý. Náš podkladový stojan tvoří tenká plochá ocelová deska s kovovou povrchovou úpravou s tenkými liniemi. Pokud na něj umístíte systém BRAVIA Theatre, stojan prakticky zmizí.

Víceúčelový stojan pro váš styl

Naprostá flexibilita. Náš stojan nastavitelný 4 způsoby umožňuje zvolit mezi vnější polohou, vnitřní polohou pro menší police nebo dvěma polohami pro soundbar, aby uspokojil vaše preference při sledování.

Čistý design z každého úhlu

Žádné nevzhledné kabely vinoucí se po desce stolu. Díky zadnímu krytu a držákům kabelů jsou kabely úhledně skryty, takže zepředu, zezadu ani ze stran není vidět žádnou změť kabelů.

Perfect for PlayStation 5

Buďte přímo v centru dění s televizorem BRAVIA. Ohromující scény, atmosférický zvuk a exkluzivní funkce oživí vaše oblíbené hry jako nikdy předtím.

Automatické mapování tónů HDR

Automatické mapování tónů HDR okamžitě optimalizuje nastavení HDR během počátečního nastavování konzole PS5. I ve tmavých stínech a místech vysokého jasu uvidíte jemné detaily a skutečné barvy.

Automatický režim obrazu žánrů

Televizor BRAVIA automaticky přejde do herního režimu s konzolí PS5, aby minimalizoval prodlevu a maximalizoval schopnost odezvy. Televizor se přepne do standardního režimu při sledování filmů, a zajistí tak působivější scény.

Streamujte hry pro PlayStation přímo do televizoru BRAVIA

Ovládejte svůj systém PlayStation na dálku kdekoli, kde máte k dispozici kompatibilní televizor BRAVIA připojený k internetu. Aplikace PS Remote Play umožňuje ovládat konzoli PS5 nebo PS4 z jiné místnosti nebo jiného místa, například z domu kamaráda.

Jedno místo pro veškerá vaše herní nastavení

Ještě nikdy nebylo snazší si dokonale vyladit herní stav, nastavení a funkce asistence. Všechno nezbytné máte pro usnadnění a pohodlí na dosah. 

Parametry

Třída energetické účinnosti modelu D
Roční spotřeba elektrické energie 83 kWh/ 1 000 h
Viditelná úhlopříčka obrazovky 189 cm
Typ podsvícení obrazovky Mini LED (QLED)
Určeno pro český trh Ano
Rozlišení 4K Ultra HD (3840 x 2160), XR TRILUMINOS™ PRO displej, Live Colour, X-Wide Angle, Antireflexní vrstva
Technologie zpracování obrazu Processor XR, (HDR10, HLG, Dolby Vision), XR Backlight Master Drive, XR Contrast Booster 30, Dynamické vylepšení kontrastu, XR Clear image
Frekvence zpracování obrazu XR Motion Clarity, automatický režim, obnovovací frekvence panelu 120 Hz
TV tuner DVB T2(HEVC/H.265) / S2 /C / analogový tuner
Multimediální funkce Wi-Fi®, LAN, Bluetooth®, Chromecast, Apple Airplay,Apple Homekit
Smart TV Operační systém Android™ (vestavěné úložiště 32GB), Google Play, internetový prohlížeč Aplikace Vewd, Photo Sharing Plus, aplikace Video & TV SideView, Voice Zoom 3, BRAVIA CAM (volitelná)
Grafické vstupy 4x HDMI (HDCP2.2), ARC, HDMI-CEC, 2x USB
Ostatní vstupy/výstupy 1 x digitální Boční/Hybridní se vstupem S-Center Speaker
Výkon reproduktorů 10 W + 10 W + 10 W + 10 W + 10 W + 10 W + 5 W + 5 W, Acoustic Multi-Audio+, Výškové reproduktor pro lokalizaci zvuku, Dolby Audio, Dolby Atmos, DTS digitální prostorový zvuk, Simultánní zvuk (TV/BT sluchátka)
Barva Tmavě stříbrný rám, tmavě stříbrný stojan (4 polohy (vnější / vnitřní / vnější pro soundbar/ vnitřní pro soundbar)
Rozměry TV s podstavcem (š x v x h) 166,7 x 97,2 x 39,7 cm
Rozměry TV bez podstavce (š x v x h) 166,7 x 96,0 x 4,8 cm
Přepravní rozměr (š x v x h) 178,8 x 110,5 x 20,0 cm
Rozteč otvorů VESA® (š x v) 30 x 30 cm
Hmotnost TV (kg) 45

Vhodné příslušenství

Prodloužená záruka Sony BEWY506 pro TV na 3., 4. a 5. rok

Prodloužená záruka Sony BEWY506 pro TV na 3., 4. a 5. rok

Užívejte si Váš televizor Sony až 5 let bez obav z poruchy.
4 290 Kč
Novinka Novinka
Držák TV Sony SU-WL900, na stěnu, otočný

Držák TV Sony SU-WL900, na stěnu, otočný

Lze otočit až do úhlu 21°, Zavěste svůj televizor 13 mm/ 26 mm od stěny, Nosnost 60 kg, VESA®: 300 x 300 mm / 400 x 400 mm, Umožňuje snadný přístup ke konektorům, Bezpečná a snadná instalace, Úhledně uchovává kabely
7 490 Kč
Kabel HDMI Sony DLC-HX10C, HDMI - HDMI, 1m

Kabel HDMI Sony DLC-HX10C, HDMI - HDMI, 1m

Rychlost 18 Gb/s, přenos videa 4K HDR 60p, HDMI konektor typu A se zástrčkou z odlitého zinku a vnitřním kovovým stíněním, Spolehlivý přenos dat za pomocí drátu z měděných vláken AWG 30 a trojvrstvého stínění, Podporuje audiosignály ARC (Audio Return Channel), HEC (HDMI Ethernet Channel) a 3D signál, Šipky (→→) jasně značí směr signálu a umožňují uživateli využít kabel naplno tím nejjednodušším způsobem
1 080 Kč
Sony kamera CMU-BC1 pro televizory Bravia

Sony kamera CMU-BC1 pro televizory Bravia

Obraz průběžně optimalizovaný podle vaší polohy v místnosti, Ideální poslech zvuku odkudkoli, Ovládání gesty, Snadné připojení, snadné zavření, Kompatibilni s TV Sony BRAVIA roku 2022 a novější
4 889 Kč
Novinka Novinka
Soundbar Sony BRAVIA Theatre Bar 9, HT-A9000

Soundbar Sony BRAVIA Theatre Bar 9, HT-A9000

Okamžitý Cashback 3 000 Kč i
Podporuje technologii 360 Spatial Sound Mapping, Dvoupásmové reproduktory, čtyři basové reproduktory a čtyři pasivní zářiče, Technologie Dolby Atmos®/DTS:X®., Podpora Hi-Res, Optimalizaci zvukového pole pro jednoduché nastavení zajišťuje 13 reproduktorů, Streamujte svoji hudbu díky bezdrátovému připojení, Funkce Spotify Connect, AirPlay, Držák pro montáž na stěnu v balení
34 989 Kč
Novinka Novinka
Domácí kino Sony BRAVIA Theatre Quad, HT-A9M2

Domácí kino Sony BRAVIA Theatre Quad, HT-A9M2

Technologie 360 Spatial Sound Mapping poskytuje zbrusu nový prostorový zážitek, Technologie Dolby Atmos®/DTS:X, Flexibilní rozložení reproduktorů s bezdrátovým připojením, Optimalizace zvukového pole pro jednoduché nastavení, Mimořádně široká oblast poslechu vyplní každý kout vašeho obývacího prostoru, Několik reproduktorů Phantom vás vtáhne do filmů i hudby, Držák pro montáž na stěnu v balení
56 490 Kč
Přehrávač Blu-ray Sony UBP-X800M2, 4K Ultra HD, Wi-Fi, BT

Přehrávač Blu-ray Sony UBP-X800M2, 4K Ultra HD, Wi-Fi, BT

Okamžitý Cashback 230 Kč i
Sledujte neporazitelnou čistotu obrazu 4K UHD Blu-ray™, Se zvukem s vysokým rozlišením a technologií DSEE HX uslyšíte více detailů, Konstrukce redukující vibrace snižuje zkreslení zvuku, Přehrajte téměř jakýkoli typ disku či formát souboru, Úžasná kvalita obrazu se zvýšením rozlišení na úroveň 4K s frekvencí až 60p
7 979 Kč
Novinka Novinka
Držák soundbaru Sony SU-WB1, na stěnu

Držák soundbaru Sony SU-WB1, na stěnu

Kompatibilní modely soundbarů: BRAVIA Theatre Bar 9 / BRAVIA Theatre Bar 8 / HT-A5000 / HT-A3000, Lze otočit až o 21°, Vzdálenost od stěny k soundbaru a televizoru: 13 mm / 26 mm, Kompatibilní držák pro montáž televizoru na stěnu SU-WL900, Nosnost 8 kg
4 290 Kč

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Tradiční a specializovaný SONY obchod s profesionálním personálem. Rád tam nakupuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Po všech stránkách super obchod. Jak komunikace, tak i okamžitá expedice zboží. Jsou báječní.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace