Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Televizor Sony KD-43X75WL, 43", LED

Úhlopříčka 108 cm (43"), Chytrý televizor (Google TV), 4K HDR (3840 x 2160), Live Colour, Obrazový 4K HDR Processor X1™ , neuvěřitelně realistický obraz, 4K X-REALITY PRO zvyšuje rozlišení každého pixelu a redukuje šum, HDR10, HLG, Dolby Vision, Dolby Atmos, Wi-Fi®, LAN, Bluetooth®, Chromecast, Apple Airplay, Apple Homekit, Google TV, YouTube, O2 TV, BRAVIA CORE (5 filmů zdarma, neomezené streamování 12 měsíců)
Skladem
+ dárek pro vás
ks
G
12 989 Kč
Katalogové číslo: Z03230
Kód výrobce: KD43X75WLPAEP

Mohlo by Vás zajímat

Sluchátka Sony WH-CH520, černé

Sluchátka Sony WH-CH520, černé

Cashback 100 Kč i
Bezdrátové připojení přes Bluetooth pro neomezenou volnost pohybu, Baterie se rychle nabíjí a výdrž až 50 hodin zajistí výkon na celý den, Se 30 mm reproduktorem uslyšíte více detailů, Funkce DSEE pro vylepšení ztráty vysokých kmitočtů, Aplikace Headphones connect, 360 Reality Audio, HandsFree / vestavěný mikrofon, Kompaktní a lehká otočná sluchátka umožňují snadné přenášení
1 489 Kč
Soundbar Sony HT-S400, 2.1 kanál., bezdrátový subwoofer

Soundbar Sony HT-S400, 2.1 kanál., bezdrátový subwoofer

2.1kanálový zvuk Dolby Digital, 330 W, Technologie S-Force PRO Front Surround vytváří zvuk jako v kině, Bezdrátový subwoofer zajišťuje hlubší, bohatší zvuk, Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit pro čisté vokály, Díky připojení HDMI ARC se k televizoru připojíte jediným kabelem, Připojení Bluetooth pro bezdrátové streamování zvuku
5 649 Kč
Prodloužená záruka Sony BEWY502 pro TV na 3., 4. a 5. rok

Prodloužená záruka Sony BEWY502 pro TV na 3., 4. a 5. rok

Užívejte si Váš televizor Sony až 5 let bez obav z poruchy.
1 990 Kč
Přehrávač Blu-ray Sony BDP-S3700, Wi-Fi

Přehrávač Blu-ray Sony BDP-S3700, Wi-Fi

Full HD, Wi-Fi, Webový prohlížeč, DLNA, Miracast, Přehrávání přes USB
2 969 Kč

Ostrý obraz, ať už sledujete cokoli

 
Kvalitu snímků natočených v rozlišení 2K a HD dokáže televizor zvýšit téměř až na úroveň 4K. Naše technologie 4K X-Reality PRO využívá jedinečnou databázi 4K, díky které dokáže zvyšovat ostrost a rozlišení obrazu v reálném čase a dodat mu maximum nových detailů.


 


 

Každý snímek ožívá díky živým barvám

 
Technologie Live Color rozšiřuje barvy snímků na barvy, které je televizor schopen dokonale zobrazit, takže vše, co vidíte, vypadá nádherně živě a realisticky.


 


 

I rychlé akce jsou plynulé a ostré

 
Technologie Motionflow XR vytváří a vkládá další snímky mezi originály. Díky většímu počtu snímků zobrazených každou sekundu je akce plynulejší a ostřejší.


 


 

Optimalizovaný jas, přizpůsobený vaší místnosti

 
Světelný snímač, který optimalizuje jas podle podmínek v místnosti – v jasně osvětlených místnostech se jas zvýší a v tmavých místnostech se sníží, abyste vždy získali vhodný obraz.


 


 

Mocné basy s křišťálově čistou akustikou

 
Náš reproduktor X-Balanced Speaker s unikátním tvarem doplňuje tenkost televizorů a propůjčuje filmům a hudbě čistý zvuk a hluboké basy.


 


 

Místnost naplňující zvuk technologie Dolby Atmos®

 
Filmové soundtracky a seznamy skladeb s větší hloubkou, čistotou a detaily. Technologie Dolby Atmos vás vtáhne hlouběji pro skutečně pohlcující prostorový zvuk.


 


 

Ovládejte zvuk Sony bez námahy

 
Díky integrovanému uživatelskému rozhraní se v rychlé nabídce nastavení televizoru BRAVIA KD43X75WL automaticky objeví nastavení zvuku soundbaru. Ovládejte snadno funkce, jako je zvukové pole a hlasitost, pomocí dálkového ovladače televizoru bez nutnosti vyměnit ho za dálkový ovladač zvuku.


 


 

Úchvatná grafika. Působivé zvukové scény. Svět her.

 
Buďte v samém srdci děje s technologií BRAVIA. Ohromující scény, atmosférický zvuk a exkluzivní nové funkce vdechnou život vašim oblíbeným hrám jako nikdy předtím.


 


 

Automatické mapování tónů HDR

 
Automatické mapování tónů HDR neustále optimalizuje nastavení HDR během počátečního nastavování vaší konzole PS5. I ve tmavých stínech a místech vysokého jasu uvidíte jemné detaily a skutečné barvy.


 


 

Automatický režim obrazu žánrů

 
Televizor BRAVIA se automaticky přepne do herního režimu s technologií PS5, aby se minimalizovala prodleva a maximalizovala odezva. Televizor se přepne do standardního režimu při sledování filmů, a zajistí tak působivější scény.


 


 

Jedno místo pro veškerá vaše herní nastavení

 
Ještě nikdy nebylo snazší si dokonale vyladit herní stav, nastavení a funkce asistence. Všechno nezbytné máte pro usnadnění a pohodlí na dosah.


 


 

Vše, co chcete sledovat, najdete na jednom místě

 
Projděte si více než 700 000 filmů a televizních pořadů ze všech svých streamovacích služeb, které najdete na jednom místě a uspořádané do témat a žánrů na základě vašich zájmů.


 


 

Přes 10 000 aplikací a her, přímo do vašeho televizoru

 


 

Přineste si zážitek jako v kině k sobě domů a užijte si filmy dodávané s technologií BRAVIA

 
Prozkoumejte ty nejlepší filmy současnosti lusknutím prstů. S platformou BRAVIA CORE můžete získat až 5 filmů a streamovat až 12 měsíců. Naše služba s exkluzivním filmovým obsahem s technologií Pure Stream a IMAX Enhanced přináší dechberoucí obraz a působivý zvuk.


 


 

Řekněte si, co chcete vidět

 
Najděte rychleji oblíbené pořady pomocí hlasového vyhledávání. Na pořad nebo film přejdete vyslovením názvu. Nabídku můžete procházet i tak, že řeknete například „najdi akční filmy“. Začněte stisknutím tlačítka pro hlas na dálkovém ovladači.


 


 

Dětský profil

 
S dětským profilem rozhodujete vy. Tato zvláštní funkce vám pomáhá děti nasměrovat k obsahu, který odpovídá jejich věku, v prostoru, který jim patří. Nastavte filtry vhodné pro děti u aplikací a pořadů. Nastavte maximální dobu sledování a čas, kdy mají jít spát.


 


 

Ovládejte svoji chytrou domácnost s pomocí asistenta Google

 
Používejte svůj hlas k vytvoření dokonalého prostředí pro sledování. Ovládejte chytrá domácí zařízení v celé své domácnosti. Upravujte teplotu v místnosti, osvětlení, podívejte se, kdo je u dveří, apod.


 


 

Chromecast built-in

 
Streamujte ze svého zařízení. Vysílejte snadno filmy, pořady, fotografie a další obsah ze svého telefonu přímo do televizoru.


 


 

Kompatibilní s funkcí Apple AirPlay

 
Jednoduše streamujte do televizoru ze svého zařízení iPhone, iPad či Mac. Sledujte film z aplikací nebo prohlížeče Safari. Sdílejte fotografie s přáteli v místnosti.


 


 

Požádejte asistenta Siri a ovládejte televizor pouze hlasem

 
S aplikací Apple Home můžete snadno a bezpečně ovládat televizor od společnosti Sony pomocí aplikace Home a pomocí Siri na zařízení Apple, a to díky technologii HomeKit. Nastavte televizor v několika jednoduchých krocích klepnutím nebo o to požádejte Siri.


 


 

Snadné otírání, vždy čistý

 
Dejte sbohem prachu a nečistotám. Náš dálkový ovladač s plně zarovnaným povrchem je opatřen tlačítky s nízkým zdvihem a speciálním polyuretanovým povrchem, který lze snadno otřít a udržovat čistý. Všechna tlačítka jsou opatřena vrstvou speciálního antibakteriálního materiálu.


 


 

Ovládejte všechna zařízení jedním chytrým dálkovým ovládáním

 
Jednoduchost jediného doteku. Všechna připojená zařízení můžete ovládat naším chytrým dálkovým ovladačem. Díky přístupu ke službám videí na vyžádání jedním tlačítkem si můžete během okamžiku užívat oblíbené pořady a filmy.


 


 

Navržena s funkcemi šetrnými k životnímu prostředí

 
BRAVIA kombinuje vysokou kvalitu obrazu a zvuku a mimo jiné jí záleží i na iniciativách, které pomáhají snižovat dopad na životní prostředí, například tím, že uživateli umožňují omezit spotřebu energie prostřednictvím nové televizní aplikace ECO Dashboard. Tím přispívá k redukci celkové spotřeby prvotních plastů v šasi televizorů přibližně o 60 % a snížení velikosti balíku o 15 % a celkové hmotnosti o 12 %.


 


 

Optimalizace jasu a spotřeby energie

 
Snímání okolního světla optimalizuje jas obrazovky podle podmínek v místnosti pro efektivní využití energie. Každá část obrazu je optimalizována na základě jasu každého snímku.


 


 

Automatická úspora energie

 
S kamerou BRAVIA CAM automatický režim úspory energie optimalizuje spotřebu energie automatickým ztmavením obrazovky, pokud nejste před televizorem.


 


 

Vše eko na jediném místě

 
Panel Eco Dashboard obsahuje všechna eko nastavení na jednom místě, a díky tomu je můžete snadno změnit, ať už jednotlivě, nebo hromadně.


 


 

Nádherný design. Odolnost. Menší množství prvotních plastů.

 
Recyklovaný plast SORPLAS vyvinutý společností Sony používáme v našich televizorech, abychom snížili použití prvotních plastů zhruba o 60 %, zachovali odolnost a docílili krásného černého povrchu s vysokým leskem typického pro značku BRAVIA. A co více, naše nové balení obsahuje zhruba o 35 % méně plastů.


 


 

Méně balicího materiálu. Méně CO2.

 
Naše nové obaly jsou o 15 % menší a o 12% lehčí, což optimalizuje efektivitu přepravy a snižuje emise CO2 až o 15 %.


 


 

Nádherný design a zábava

 
Úzký rám dodává tomuto televizoru luxusní a vytříbený vzhled. Navíc vám umožní soustředit se na akci na obrazovce, a ne na rámeček kolem ní.


 


 

Stojan nastavitelný 2 způsoby, chytrý a všestranný

 
Vyberte si standardní uspořádání zaměřené na obraz nebo úzké uspořádání pro menší police.
(Stojan nastavitelný ve 2 směrech je dostupný u modelů s uhlopříčkou 55" a více.)


 


 

Tenký klínovitý stojan

 
Náš nádherný stojan je navržený tak, aby dokonale ladil s televizorem i vaším interiérem.


 

Parametry

Třída energetické účinnosti modelu G
Roční spotřeba elektrické energie 59 kWh / 1 000 h
Viditelná úhlopříčka obrazovky 108 cm
Typ podsvícení obrazovky Podsvícení Direct LED
Určeno pro český trh Ano
Rozlišení 4K Ultra HD (3840 x 2160)
Technologie zpracování obrazu 4K HDR Processor X1, 4K X-Reality™ PRO, Live Colour, Dolby Vision, Dynamické vylepšení kontrastu, Vylepšení objektů pomocí HDR
Frekvence zpracování obrazu Motionflow™ XR 200/240 Hz (nativní 50/60 Hz), automatický režim
TV tuner DVB-T, DVB-T2 (kodek H.265/HEVC), DVB-S, DVB-S2, DVB-C, Analogový
Multimediální funkce Wi-Fi®, LAN, Bluetooth®, Chromecast, Apple Airplay, Apple Homekit, možnost připojení BRAVIA CAM CMU-BC1 (volitelné)
Smart TV Operační systém Android™ (vestavěné úložiště 32GB), Google Play, internetový prohlížeč Aplikace Vewd, Photo Sharing Plus, aplikace Video & TV SideView
Grafické vstupy 4x HDMI (HDCP2.3 (pro HDMI™ 1/2/3/4)), eARC/ARC, HDMI-CEC, 2x USB
Ostatní vstupy/výstupy 1 x digitální optický výstup, 1x kompozitní vstup
Výkon reproduktorů 10W+10W, Reproduktor s technologií Bass Reflex; Reproduktor X-Balanced, Dolby™ Audio, Dolby™ Atmos, DTS® digitální prostorový zvuk, Kompenzace prostoru
Barva Černý rám, černý stojan
Rozměry TV s podstavcem (š x v x h) 97.2 x 63.2 x 26.6 cm
Rozměry TV bez podstavce (š x v x h) 97,2 x 56,7 x 7,0 cm
Přepravní rozměr (š x v x h) 107,0 x 69,5 x 14,1 cm
Rozteč otvorů VESA® (š x v) 20 x 20 cm
Celková hmotnost (kg) 9,5

Vhodné příslušenství

Univerzální držák TV Sony SU-WL450

Univerzální držák TV Sony SU-WL450

Tenké uchycení pro televizory BRAVIA velikosti 32 ”až 85”, Funkce vertikálního náklonu o 20°, 3 typy instalace na zeď
1 589 Kč
Kabel HDMI Sony DLC-HE10C, HDMI - HDMI, 1m

Kabel HDMI Sony DLC-HE10C, HDMI - HDMI, 1m

Podpora vícekanálového digitálního audia pro prostorový zvuk (Dolby Digital, DTS), Podpora 3D
Prodloužená záruka Sony BEWY502 pro TV na 3., 4. a 5. rok

Prodloužená záruka Sony BEWY502 pro TV na 3., 4. a 5. rok

Užívejte si Váš televizor Sony až 5 let bez obav z poruchy.
1 990 Kč
Dálkový ovladač Sony RMF-TX520E pro TV

Dálkový ovladač Sony RMF-TX520E pro TV

Originální dálkový ovladač pro TV Sony Bravia. Primárně určen pro modely 2021/2022, ale kompatibilní se všemi Sony TV Bravia
Sony kamera CMU-BC1 pro televizory Bravia

Sony kamera CMU-BC1 pro televizory Bravia

Obraz průběžně optimalizovaný podle vaší polohy v místnosti, Ideální poslech zvuku odkudkoli, Ovládání gesty, Snadné připojení, snadné zavření, Kompatibilni s TV Sony BRAVIA roku 2022 a novější
4 889 Kč
Prodloužená záruka Sony BEWY302 pro TV na 3. rok

Prodloužená záruka Sony BEWY302 pro TV na 3. rok

Užívejte si Váš televizor Sony až 3 roky bez obav z poruchy.
Prodloužená záruka Sony BEWY402 pro TV na 3. a 4. rok

Prodloužená záruka Sony BEWY402 pro TV na 3. a 4. rok

Užívejte si Váš televizor Sony až 4 roky bez obav z poruchy.
1 490 Kč

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Přehledné stránky, rychlost vyřízení objednávky. Naprostá spokojenost. Děkuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Tradiční a specializovaný SONY obchod s profesionálním personálem. Rád tam nakupuji.

Anonym Doporučuje obchod