Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Televizor Sony XR-65X95L, 65", Mini LED

Úhlopříčka 164 cm (65"), 4K HDR Mini LED (3840 x 2160) XR TRILUMINOS PRO, Obrazový procesor Cognitive Processor XR, ví co vidíme a slyšíme, Přímé podsvícení (Full Array Mini LED) - hlubší černá, výjimečný kontrast, Panel X-Wide Angle zajišťuje věrné barvy, ať je sledujete odkudkoli, Technologie Acoustic Multi-Audio - kde zvuk sleduje akci, Chromecast, Apple AirPlay/Apple HomeKit, Google TV, O2 TV, BRAVIA CORE (10 filmů zdarma, neomezené streamování 24 měsíců)
Na objednávku
+ dárek pro vás
ks
F
59 989 Kč
Katalogové číslo: Z03033
Kód výrobce: XR65X95LAEP

Mohlo by Vás zajímat

Bezdrátový vysílač Sony WLA-NS7B

Bezdrátový vysílač Sony WLA-NS7B

Bezdrátový vysílač Bluetooth pro vytvoření 360 Spatial Sound, Vytváří za pomoci technologie Dolby Atmos® prostorový zvuk jako v kině pro vybrané modely zařízení, Připojte se k televizorům BRAVIA XR pomocí přiloženého optického kabelu a kabelu USB, Spárujte s vybranými sluchátky Sony prostřednictvím připojení Bluetooth
1 589 Kč
Akční cena Akční cena
Domácí kino Sony HT-A9

Domácí kino Sony HT-A9

Okamžitý Cashback 1 000 Kč i
Technologie 360 Spatial Sound Mapping poskytuje zbrusu nový prostorový zážitek, Flexibilní rozložení reproduktorů s bezdrátovým připojením, Optimalizace zvukového pole pro jednoduché nastavení, Mimořádně široká oblast poslechu vyplní každý kout vašeho obývacího prostoru, Několik reproduktorů Phantom vás vtáhne do filmů i hudby
48 989 Kč
Sluchátka Sony WH-1000XM5, Hi-Res, černé

Sluchátka Sony WH-1000XM5, Hi-Res, černé

Okamžitý Cashback 500 Kč i
HD procesor QN1 s technologií pro potlačení okolního hluku, Integrovaný procesor V1 a několik mikrofonů pro nerušený poslech, Svoboda bez kabelů s technologií Bluetooth, NFC a kodekem LDAC (Hi-Res), Speciálně navržený 30 mm měnič pro výjimečný zvuk, Vynikající zvuk při hovorech díky 4 mikrofonům, Lehké a mimořádně pohodlné provedení
8 989 Kč
Přehrávač Blu-ray Sony UBP-X800M2, 4K Ultra HD, Wi-Fi, BT

Přehrávač Blu-ray Sony UBP-X800M2, 4K Ultra HD, Wi-Fi, BT

Okamžitý Cashback 230 Kč i
Sledujte neporazitelnou čistotu obrazu 4K UHD Blu-ray™, Se zvukem s vysokým rozlišením a technologií DSEE HX uslyšíte více detailů, Konstrukce redukující vibrace snižuje zkreslení zvuku, Přehrajte téměř jakýkoli typ disku či formát souboru, Úžasná kvalita obrazu se zvýšením rozlišení na úroveň 4K s frekvencí až 60p
7 979 Kč
Prodloužená záruka Sony BEWY505 pro TV na 3., 4. a 5. rok

Prodloužená záruka Sony BEWY505 pro TV na 3., 4. a 5. rok

Užívejte si Váš televizor Sony až 5 let bez obav z poruchy.
3 390 Kč

Skutečný jas, dokonale pohlcující zážitekJiskřivý jas a hluboká černá na této velké obrazovce Mini LED jsou podporovány procesorem Cognitive Processor XR.


Mini LED. Absolutní jas a kontrast.Naprosto pohlcující zážitek s obrazem plným jiskřivé dokonalosti a hluboké černé. Přesné ovládání a obrazovka Mini LED poháněná procesorem Cognitive Processor XR od společnosti Sony vás přenese přímo na scénu.


Realistický kontrast s hlubokou černou a dramatickými světlými oblastmiOslňující špičkový jas, hluboká černá, přirozené střední tóny. Technologie XR Backlight Master Drive ovládá tisíce mimořádně hustých diod Mini LED s absolutní přesností a nezávislostí a zajišťuje nejlepší možný kontrast.


Rozšířený barevný obsah, nyní vidíte každý odstín a tónVíce než miliarda barev reprodukovaných s nepatrnými rozdíly viditelnými v reálném světě. Technologie XR Triluminos Pro poháněná procesorem Cognitive Processor XR přináší široké barevné spektrum a přirozené odstíny v každém detailu.


Zvýšení rozlišení čehokoli na kvalitu téměř 4KAť už je obsah či zdroj jakýkoli, je rozlišení zvýšeno téměř na úroveň 4K. Technologie XR 4K Upscaling má přístup k rozsáhlé databázi, díky níž znovu vytvoří ztracenou texturu a podrobnosti.


Méně šumu. Méně rozmazání. Více ostrosti v každém obrazu.XR Clear Image snižuje šum prostřednictvím zónového dělení a dynamické analýzy snímků a minimalizuje rozmazání.


Inteligentní zpracování pohybu pro rychlé scény bez rozmazáníAnalýzou pohybu v několika snímcích zajišťuje procesor Cognitive Processor XR s technologií XR Motion Clarity, že obraz u rychlých sportů a filmů plných akce zůstane plynulý, jasný a čistý.


Nádherné barvy. Z jakéhokoli úhlu. V jakémkoli prostředí.Díky technologii X-Anti Reflection je obraz čistší s menším odrazem a zrcadlením obsahu. Technologie X-Wide Angle zajišťuje, že obraz vypadá stejně krásně ze stran jako ze středu.


Zábava ve studiové kvalitě, přesně jak ji autoři zamýšleliTento televizor je vybaven řadou režimů Creator Calibrated Mode, IMAX Enhanced a Dolby Vision®, a dokáže tak přenést záměr režiséra. A protože podporuje software Calman, mohou ho tvůrci navíc profesionálně kalibrovat k použití při produkčních úpravách.


Sledujte Netflix ve studiové kvalitě s automatickou optimalizacíAdaptivní režim Netflix Adaptive Calibrated Mode spolupracuje s optimalizací BRAVIA XR podle světelných podmínek prostředí a upravuje jas obrazu vašich oblíbených pořadů služby Netflix podle osvětlení v místnosti.


Optimalizace obrazu všech vašich oblíbených zdrojů obrazuV kalibrovaném režimu BRAVIA CORE jsou pro všechny filmy, včetně titulů zpracovaných pomocí funkce IMAX Enhanced, automaticky upravena nastavení obrazu pro mimořádný zážitek z domácího sledování filmů.


Obraz průběžně optimalizovaný podle vaší polohy v místnostiBRAVIA CAM detekuje vzdálenost mezi vámi a televizorem a upravuje jas pro kvalitu obrazu, která je optimální pro vaši polohu v místnosti.


Synchronizovaný. Maximalizovaný. Kinematografický zvuk.Rámeček zastává funkci reproduktoru. Poslouchejte zvuk přímo z obrazovky, který je dokonale synchronizován s dějem. Procesor Cognitive Processor XR ještě zintenzivní zážitek ze zvuku, protože zvuk má díky němu přesnější polohu.


Výškový reproduktor v rámu.
Optimální poloha zvuku.Expanzivnější, výkonnější, prostorovější. Náš výškový reproduktor v rámu rozvibruje rám a vysílá zvuk dopředu. Díky vyhodnocení polohy všech reproduktorů je zvuk dokonale vyvážený.


Veškerá vaše zábava se odehrává s 3D prostorovým zvukemTechnologie XR Surround vytváří virtuální prostorový zvuk, a to pouze za pomoci reproduktorů televizoru pro 3D zvuk, bez stropních či nahoru nasměrovaných reproduktorů. Naše televizory BRAVIA XR jsou také kompatibilní s technologií Dolby Atmos.


Funkce Clear Voice. Přesné dialogy.Technologie Voice Zoom 2 detekuje hlasy, analyzuje je a zlepšuje jejich čistotu. Díky lepšímu filtrování dochází k potlačení elementů z okolního prostředí, takže i tichý televizní dialog uslyšíte jasně.


Acoustic Center SyncS technologií Acoustic Center Sync můžete proměnit jak svůj kompatibilní televizor BRAVIA XR65X95L, tak soundbar na centrální reproduktor. Přesné sladění toho, co slyšíte, s tím, co vidíte na obrazovce, vás ještě více vtáhne do vaší domácí zábavy.


Kompatibilní s technologií 360 Spatial Sound PersonalizerPřizpůsobte si zážitek z technologie Dolby Atmos a vychutnejte si prostorový zvuk s nositelným reproduktorem SRS-NS7 připojeným k televizoru BRAVIA XR. S některými sluchátky Sony si můžete vychutnat simulovaný prostorový zvuk 360 Spatial Sound.


Ovládejte zvuk Sony bez námahyDíky integrovanému uživatelskému rozhraní se v rychlé nabídce nastavení televizoru BRAVIA automaticky objeví nastavení zvuku soundbaru. Ovládejte snadno funkce, jako je zvukové pole a hlasitost, pomocí dálkového ovladače televizoru bez nutnosti vyměnit ho za dálkový ovladač zvuku.


Ideální poslech zvuku odkudkoliTechnologie BRAVIA CAM sleduje vaši polohu a upravuje levé a pravé vyvážení zvuku pro optimální akustiku. Můžete si tak kdekoli dopřávat stejnou kvalitu zvuku, jako kdybyste seděli přímo před televizorem.


Poslouchejte čisté hlasy, ať už jste kdekoliTechnologie BRAVIA CAM detekuje vzdálenost, z níž obrazovku sledujete, a automaticky upraví Voice Zoom pro čistší dialogy. Pokud se od televizoru vzdálíte, hlasitost se zvýší, jestliže se přiblížíte, hlasitost se sníží.


Úchvatná grafika. Působivé zvukové scény. Svět her.Buďte v samém srdci děje s technologií BRAVIA XR. Ohromující scény, atmosférický zvuk a exkluzivní nové funkce vdechnou život vašim oblíbeným hrám jako nikdy předtím.


Automatické mapování tónů HDRAutomatické mapování tónů HDR neustále optimalizuje nastavení HDR během počátečního nastavování vaší konzole PS5. I ve tmavých stínech a místech vysokého jasu uvidíte jemné detaily a skutečné barvy.


Automatický režim obrazu žánrůTelevizor BRAVIA XR automaticky přepne do herního režimu s technologií PS5, aby se minimalizovala prodleva a maximalizovala odezva. Televizor se přepne do standardní režimu při sledování filmů, a zajistí tak působivější scény.


Jedno místo pro veškerá vaše herní nastaveníJeště nikdy nebylo snazší si dokonale vyladit herní stav, nastavení a funkce asistence. Všechno nezbytné máte pro usnadnění a pohodlí na dosah.


Různé funkce rozhraní HDMI 2.1Díky rozlišení 4K / 120 sn./s, proměnlivé obnovovací frekvenci a automatickému režimu s nízkou prodlevou vám naše televizory nabídnou plynulejší a čistší pohyb a lepší odezvu při hraní.


Vše, co chcete sledovat, najdete na jednom místěProjděte si více než 700 000 filmů a televizních pořadů ze všech svých streamovacích služeb, které najdete na jednom místě a uspořádané do témat a žánrů na základě vašich zájmů.


Přes 10 000 aplikací a her, přímo do vašeho televizoru


Přineste si zážitek jako v kině k sobě domů a užijte si filmy dodávané s technologií BRAVIAProzkoumejte ty nejlepší filmy současnosti lusknutím prstů. S platformou BRAVIA CORE můžete získat až 10 filmů a streamovat až 24 hodin. Naše služba s exkluzivním filmovým obsahem s technologií Pure Stream™ a IMAX Enhanced přináší dechberoucí obraz a působivý zvuk.


Řekněte si, co chcete vidětNajděte rychleji oblíbené pořady pomocí hlasového vyhledávání. Na pořad nebo film přejdete vyslovením názvu. Nabídku můžete procházet i tak, že řeknete například „najdi akční filmy“. Začněte stisknutím tlačítka pro hlas na dálkovém ovladači.


Ovládejte svoji chytrou domácnost s pomocí asistenta GooglePoužívejte svůj hlas k vytvoření dokonalého prostředí pro sledování. Ovládejte chytrá domácí zařízení v celé své domácnosti. Upravujte teplotu v místnosti, osvětlení, podívejte se, kdo je u dveří, apod.


Chromecast built-inStreamujte ze svého zařízení. Vysílejte snadno filmy, pořady, fotografie a další obsah ze svého telefonu přímo do televizoru.


Kompatibilní s funkcí Apple AirPlayJednoduše streamujte do televizoru ze svého zařízení iPhone, iPad či Mac. Sledujte film z aplikací nebo prohlížeče Safari. Sdílejte fotografie s přáteli v místnosti.


Požádejte asistenta Siri a ovládejte televizor pouze hlasemS aplikací Apple Home můžete snadno a bezpečně ovládat televizor od společnosti Sony pomocí aplikace Home a pomocí Siri na zařízení Apple, a to díky technologii HomeKit. Nastavte televizor v několika jednoduchých krocích klepnutím nebo o to požádejte Siri.


Snadné otírání, vždy čistýDejte sbohem prachu a nečistotám. Náš dálkový ovladač s plně zarovnaným povrchem je opatřen tlačítky s nízkým zdvihem a speciálním polyuretanovým povrchem, který lze snadno otřít a udržovat čistý. Všechna tlačítka jsou opatřena vrstvou speciálního antibakteriálního materiálu.


Ovládejte všechna zařízení jedním chytrým dálkovým ovládánímJednoduchost jediného doteku. Všechna připojená zařízení můžete ovládat naším chytrým dálkovým ovladačem. Díky přístupu ke službám videí na vyžádání jedním tlačítkem si můžete během okamžiku užívat oblíbené pořady a filmy.


Praktický způsob, jak ovládat svůj televizorSnadné jako lusknutí prsty. Funkce ovládání gesty umožňuje přepínat kanály, měnit hlasitost a používat řadu dalších funkcí jednoduchými gesty bez použití dálkového ovladače.


Varování při přiblíženíDržte své děti kousek dál. Funkce varování při přiblížení umožňuje nastavit doporučenou pozorovací vzdálenost pro děti a upozornit je, pokud se přesunou příliš blízko k televizoru.


Videochat na větší obrazovceSpárujete svůj televizor s kamerou BRAVIA CAM a povídejte si s přáteli a rodinou na větší obrazovce.


Zakrytá kamera
ochrání soukromíJediný pohybem ochráníte svoje soukromí. Stačí použít přepínač v horní části kamery BRAVIA CAM, kterým zavřete kryt kamery. Připojení a odpojení kamery BRAVIA CAM je tak snadné.


Navržena s funkcemi šetrnými k životnímu prostředí?BRAVIA kombinuje vysokou kvalitu obrazu a zvuku a mimo jiné jí záleží i na iniciativách, které pomáhají snižovat dopad na životní prostředí, například tím, že uživateli umožňují omezit spotřebu energie prostřednictvím nové televizní aplikace ECO Dashboard. Tím přispívá k redukci celkové spotřeby prvotních plastů v šasi televizorů přibližně o 60 % a snížení velikosti balíku o 15 % a celkové hmotnosti o 12 %.


Optimalizace jasu a spotřeby energieSnímání okolního světla optimalizuje jas obrazovky podle podmínek v místnosti pro efektivní využití energie. Každá část obrazu je optimalizována na základě jasu každého snímku.


Automatická úspora energieS kamerou BRAVIA CAM automatický režim úspory energie optimalizuje spotřebu energie automatickým ztmavením obrazovky, pokud nejste před televizorem.


Vše eko na jediném místěPanel Eco Dashboard obsahuje všechna eko nastavení na jednom místě, a díky tomu je můžete snadno změnit, ať už jednotlivě, nebo hromadně.


Nádherný design. Odolnost. Menší množství prvotních plastů.Recyklovaný plast SORPLAS vyvinutý společností Sony používáme v našich televizorech, abychom snížili použití prvotních plastů zhruba o 60 %, zachovali odolnost a docílili krásného černého povrchu s vysokým leskem typického pro značku BRAVIA. A co více, naše nové balení obsahuje zhruba o 48 % méně plastu.


Méně balicího materiálu. Méně CO2.Naše nové obaly jsou o 15 % menší a o 12 % lehčí, což optimalizuje efektivitu přepravy a snižuje emise CO2 až o 15 %.


One Slate. Mimořádně minimalistický. Úžasně pohlcující.Náš minimalistický design One Slate spojuje obrazovku s rámečkem do jediné plochy, a tím minimalizuje rušení a maximalizuje váš zážitek ze sledování. Hliníkový stojan vypadá zepředu tenký a při pohledu z úhlu zmizí.


Design s hladkými okraji.
Téměř žádný rámeček.Konstrukce tohoto televizoru je v podstatě bez rámečku, a proto se vaše oči mohou soustředit na to podstatné – na obraz.


Prestižní stojan nastavitelný ve 3 směrech, stylový a všestrannýStojan nastavitelný ve 3 směrech vám umožňuje vybrat si standardní uspořádání, kdy se soustředíte pouze na obraz, úzké uspořádání pro menší police a sestavu se soundbarem pro ideální umístění zvukového systému.

(Skutečný vzhled se může lišit v závislosti na velikosti televizoru.)


Čistý design z každého úhluDíky držákům zůstanou kabely úhledně skryté a televizor bude vypadat dobře zepředu, z boku i zezadu. Také oblasti, které není vidět, jsou úhledně uspořádány.Parametry

Třída energetické účinnosti modelu F
Roční spotřeba elektrické energie 101 kWh/ 1 000 h
Viditelná úhlopříčka obrazovky 164 cm
Typ podsvícení obrazovky Přímé podsvícení (Full Array Mini LED)
Určeno pro český trh Ano
Rozlišení 4K Ultra HD (3840 x 2160), XR TRILUMINOS™ PRO displej, Panel X-Wide Angle, X-Anti Reflection
Technologie zpracování obrazu Cognitive Processor XR, Dynamic Contrast Enhancer, (HDR10, HLG, Dolby Vision), XR 4K Upscaling, XR Super Resolution, XR Colour, XR Smoothing, XR Triluminos Pro™, XR Contrast Booster, XR HDR Remaster
Frekvence zpracování obrazu X-Motion Clarity
Multimediální funkce Wi-Fi®, LAN, Bluetooth®, Chromecast, Apple Airplay,Apple Homekit
Smart TV Operační systém Android™ (vestavěné úložiště 32GB), Google Play, internetový prohlížeč Aplikace Vewd, Photo Sharing Plus, aplikace Video & TV SideView, Voice Zoom 2, BRAVIA CAM (volitelná)
Grafické vstupy 4x HDMI (HDCP2.2), ARC, HDMI-CEC, 2x USB
Ostatní vstupy/výstupy 1 x digitální optický výstup, 1 x výstup na sluchátka, Hybridní kompozitní se vstupem S-Center Speaker x 1 (boční, mini jack)
Výkon reproduktorů 10 W + 10 W + 10 W + 10 W + 10 W + 10 W, Acoustic Multi-Audio+, Výškové reproduktory pro lokalizaci zvuku, 2x středový reproduktor, 2x výškový reproduktor, 2x subwoofer, Dolby™ Audio, Dolby™ Atmos, DTS® digitální prostorový zvuk
Barva Tmavě stříbrný rám, tmavě stříbrný stojan (3 polohy (standardní poloha / úzká poloha / poloha soundbaru)
Rozměry TV s podstavcem (š x v x h) 144,3 x 85,8 x 34,1 cm
Rozměry TV bez podstavce (š x v x h) 144,3 x 83,5 x 6,2 (3,99) cm
Přepravní rozměr (š x v x h) 157,4 x 97,2 x 20,0 cm
Rozteč otvorů VESA® (š x v) 30 x 30 cm
Celková hmotnost (kg) 33,7
TV tuner DVB-T, DVB-T2 (kodek H.265/HEVC), DVB-S, DVB-S2, DVB-C, Analogový

Vhodné příslušenství

Univerzální držák TV Sony SU-WL450

Univerzální držák TV Sony SU-WL450

Tenké uchycení pro televizory BRAVIA velikosti 32 ”až 85”, Funkce vertikálního náklonu o 20°, 3 typy instalace na zeď
1 589 Kč
Kabel HDMI Sony DLC-HE10C, HDMI - HDMI, 1m

Kabel HDMI Sony DLC-HE10C, HDMI - HDMI, 1m

Podpora vícekanálového digitálního audia pro prostorový zvuk (Dolby Digital, DTS), Podpora 3D
Dálkový ovladač Sony RMF-TX520E pro TV

Dálkový ovladač Sony RMF-TX520E pro TV

Originální dálkový ovladač pro TV Sony Bravia. Primárně určen pro modely 2021/2022, ale kompatibilní se všemi Sony TV Bravia
Prodloužená záruka Sony BEWY505 pro TV na 3., 4. a 5. rok

Prodloužená záruka Sony BEWY505 pro TV na 3., 4. a 5. rok

Užívejte si Váš televizor Sony až 5 let bez obav z poruchy.
3 390 Kč
Sony kamera CMU-BC1 pro televizory Bravia

Sony kamera CMU-BC1 pro televizory Bravia

Obraz průběžně optimalizovaný podle vaší polohy v místnosti, Ideální poslech zvuku odkudkoli, Ovládání gesty, Snadné připojení, snadné zavření, Kompatibilni s TV Sony BRAVIA roku 2022 a novější
4 889 Kč
Univerzální držák TV Sony SU-WL850

Univerzální držák TV Sony SU-WL850

Lze otočit až do úhlu 20°, Zavěste svůj televizor 11 mm od stěny, Umožňuje snadný přístup ke konektorům, Bezpečná a snadná instalace,
6 390 Kč
Prodloužená záruka Sony BEWY305 pro TV na 3. rok

Prodloužená záruka Sony BEWY305 pro TV na 3. rok

Užívejte si Váš televizor Sony až 3 roky bez obav z poruchy.
1 690 Kč
Prodloužená záruka Sony BEWY405 pro TV na 3. a 4. rok

Prodloužená záruka Sony BEWY405 pro TV na 3. a 4. rok

Užívejte si Váš televizor Sony až 4 roky bez obav z poruchy.
2 990 Kč

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Rychlé jednání, dobře zabalený, špičkový produkt, přijatelná cena

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Vše OK

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace