Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Televizor Sony XR-83A80L, 83", OLED

Akční cena Akční cena
Úhlopříčka 210 cm (83"), 4K HDR OLED (3840 x 2160) XR TRILUMINOS PRO, Obrazový procesor Cognitive Processor XR, ví co vidíme a slyšíme, Spatřete barvy, které jsou pro lidský zrak přirozené a nádherné s XR Colour, Technologie Acoustic Surface Audio+, poslouchejte zvuk přímo ze středu obrazovky, Google TV, O2 TV, BRAVIA CORE (10 filmů zdarma, neomezené streamování 24 měsíců), Vícepolohový stojan pro univerzální umístění televizoru
Obvykle do týdne
+ dárek pro vás
ks
F
119 989 Kč
Katalogové číslo: Z03038
Kód výrobce: XR83A80LPAEP

Mohlo by Vás zajímat

Prodloužená záruka Sony BEWY507 pro TV na 3., 4. a 5. rok

Prodloužená záruka Sony BEWY507 pro TV na 3., 4. a 5. rok

Užívejte si Váš televizor Sony až 5 let bez obav z poruchy.
5 566 Kč
Bezdrátový vysílač Sony WLA-NS7B

Bezdrátový vysílač Sony WLA-NS7B

Bezdrátový vysílač Bluetooth pro vytvoření 360 Spatial Sound, Vytváří za pomoci technologie Dolby Atmos® prostorový zvuk jako v kině pro vybrané modely zařízení, Připojte se k televizorům BRAVIA XR pomocí přiloženého optického kabelu a kabelu USB, Spárujte s vybranými sluchátky Sony prostřednictvím připojení Bluetooth
1 589 Kč
Akční cena Akční cena
Sluchátka Sony WH-1000XM5, Hi-Res, černé

Sluchátka Sony WH-1000XM5, Hi-Res, černé

HD procesor QN1 s technologií pro potlačení okolního hluku, Integrovaný procesor V1 a několik mikrofonů pro nerušený poslech, Svoboda bez kabelů s technologií Bluetooth, NFC a kodekem LDAC (Hi-Res), Speciálně navržený 30 mm měnič pro výjimečný zvuk, Vynikající zvuk při hovorech díky 4 mikrofonům, Lehké a mimořádně pohodlné provedení
7 490 Kč
Akční cena Akční cena
Domácí kino Sony HT-A9

Domácí kino Sony HT-A9

Technologie 360 Spatial Sound Mapping poskytuje zbrusu nový prostorový zážitek, Flexibilní rozložení reproduktorů s bezdrátovým připojením, Optimalizace zvukového pole pro jednoduché nastavení, Mimořádně široká oblast poslechu vyplní každý kout vašeho obývacího prostoru, Několik reproduktorů Phantom vás vtáhne do filmů i hudby
41 989 Kč
Reproduktor Sony SRS-LSR200 s dálkovým ovládáním

Reproduktor Sony SRS-LSR200 s dálkovým ovládáním

Dálkový ovladač a reproduktor v jednom, Kompaktní konstrukce, která nevyžaduje příliš prostoru, Tři reproduktory pro čistý zvuk a hlas, Odolnost proti postříkání (IPX2) pro bezstarostné používání v blízkosti vody, Stereofonní a optický vstup, stereofonní výstupní konektor pro sluchátka
3 989 Kč
Přehrávač Blu-ray Sony UBP-X800M2, 4K Ultra HD, Wi-Fi, BT

Přehrávač Blu-ray Sony UBP-X800M2, 4K Ultra HD, Wi-Fi, BT

Okamžitý Cashback 230 Kč i
Sledujte neporazitelnou čistotu obrazu 4K UHD Blu-ray™, Se zvukem s vysokým rozlišením a technologií DSEE HX uslyšíte více detailů, Konstrukce redukující vibrace snižuje zkreslení zvuku, Přehrajte téměř jakýkoli typ disku či formát souboru, Úžasná kvalita obrazu se zvýšením rozlišení na úroveň 4K s frekvencí až 60p
7 979 Kč

Mimořádný jas, čistá černáSpojte naši jasnou, čistě černou obrazovku OLED s výkonnou inteligencí našeho procesoru Cognitive Processor XR a získáte obraz, který je skutečnému životu blíže, než kdy předtím.


Nádherný obraz s jasným OLED s čistou černouDopřejte si každičký detail, i v oslnivém světle či hlubokém stínu. Tento televizor OLED XR83A80L poháněný procesorem Cognitive Processor XR maximalizuje kvalitu obrazu, který působí neuvěřitelně realisticky.


Čistá černá. Špičkový jas. Mimořádný kontrast.Technologie XR OLED Contrast Pro posiluje barvu a kontrast v jasných oblastech. S teplotním snímačem a panelem s vysokou svítivostí detekuje procesor Cognitive Processor XR teplotu obrazovky a přesně reguluje světlo.

[1] Panel s vysokou svítivostí
[2] Mapování distribuce teploty


Rozšířený barevný obsah, nyní vidíte každý odstín a tónVíce než miliarda barev reprodukovaných s nepatrnými rozdíly viditelnými v reálném světě. Technologie XR Triluminos Pro poháněná procesorem Cognitive Processor XR přináší široké barevné spektrum a přirozené odstíny v každém detailu.


Zvýšení rozlišení čehokoli na kvalitu téměř 4KAť už je obsah či zdroj jakýkoli, je rozlišení zvýšeno téměř na úroveň 4K. Technologie XR 4K Upscaling má přístup k rozsáhlé databázi, díky níž znovu vytvoří ztracenou texturu a podrobnosti.


Méně šumu. Méně rozmazání. Více ostrosti v každém obrazu.XR Clear Image snižuje šum prostřednictvím zónového dělení a dynamické analýzy snímků a minimalizuje rozmazání.


Chytré zpracování pro plynulý pohyb v rychlých scénáchTechnologie XR OLED Motion detekuje a křížově analyzuje hlavní vizuální prvky po sobě jdoucích snímků, a potlačuje tak rozmazání. Vytváří a vkládá další snímky mezi originály pro plynulejší, čistší pohyb.


Úchvatné barvy ze všech úhlůSledování televize ze strany je nyní stejně uspokojující jako sledování ze středu. Náš panel OLED udržuje barvy konzistentní a věrné, ať už se díváte odkudkoli.


Zábava ve studiové kvalitě, přesně jak ji autoři zamýšleliTento televizor je vybaven řadou režimů Creator Calibrated Mode, IMAX Enhanced a Dolby Vision®, a dokáže tak přenést záměr režiséra. A protože podporuje software Calman, mohou ho tvůrci navíc profesionálně kalibrovat k použití při produkčních úpravách.


Sledujte Netflix ve studiové kvalitě s automatickou optimalizacíAdaptivní režim Netflix Adaptive Calibrated Mode spolupracuje s optimalizací BRAVIA XR podle světelných podmínek prostředí a upravuje jas obrazu vašich oblíbených pořadů služby Netflix podle osvětlení v místnosti.


Optimalizace obrazu všech vašich oblíbených zdrojů obrazuV kalibrovaném režimu BRAVIA CORE jsou pro všechny filmy, včetně titulů zpracovaných pomocí funkce IMAX Enhanced, automaticky upravena nastavení obrazu pro mimořádný zážitek z domácího sledování filmů.


Obraz průběžně optimalizovaný podle vaší polohy v místnostiBRAVIA CAM detekuje vzdálenost mezi vámi a televizorem a upravuje jas pro kvalitu obrazu, která je optimální pro vaši polohu v místnosti.


Zvuk z obrazovky dokonale pohltíObrazovka vibruje a mění každou svoji část na reproduktor pro výkonnou akustiku, která se pohybuje společně s obrazem.


Veškerá vaše zábava se odehrává s 3D prostorovým zvukemTechnologie XR Surround vytváří virtuální prostorový zvuk, a to pouze za pomoci reproduktorů televizoru pro 3D zvuk, bez stropních či nahoru nasměrovaných reproduktorů. Naše televizory BRAVIA XR jsou také kompatibilní s technologií Dolby Atmos.


Funkce Clear Voice.
Přesné dialogy.Technologie Voice Zoom 2 detekuje hlasy, analyzuje je a zlepšuje jejich čistotu. Díky lepšímu filtrování dochází k potlačení elementů z okolního prostředí, takže i tichý televizní dialog uslyšíte jasně.


Acoustic Center SyncS technologií Acoustic Center Sync můžete proměnit jak svůj kompatibilní televizor BRAVIA, tak soundbar na centrální reproduktor. Přesné sladění toho, co slyšíte, s tím, co vidíte na obrazovce, vás ještě více vtáhne do vaší domácí zábavy.


Kompatibilní s technologií 360 Spatial Sound PersonalizerPřizpůsobte si zážitek z technologie Dolby Atmos a vychutnejte si prostorový zvuk s nositelným reproduktorem SRS-NS7 připojeným k televizoru BRAVIA XR. S některými sluchátky Sony si můžete vychutnat simulovaný prostorový zvuk 360 Spatial Sound.


Ideální poslech zvuku odkudkoliTechnologie BRAVIA CAM sleduje vaši polohu a upravuje levé a pravé vyvážení zvuku pro optimální akustiku. Můžete si tak kdekoli dopřávat stejnou kvalitu zvuku, jako kdybyste seděli přímo před televizorem.


Poslouchejte čisté hlasy, ať už jste kdekoliTechnologie BRAVIA CAM detekuje vzdálenost, z níž obrazovku sledujete, a automaticky upraví Voice Zoom pro čistší dialogy. Pokud se od televizoru vzdálíte, hlasitost se zvýší, jestliže se přiblížíte, hlasitost se sníží.


Úchvatná grafika. Působivé zvukové scény. Svět her.Buďte v samém srdci děje s technologií BRAVIA XR. Ohromující scény, atmosférický zvuk a exkluzivní nové funkce vdechnou život vašim oblíbeným hrám jako nikdy předtím.


Automatické mapování tónů HDRAutomatické mapování tónů HDR neustále optimalizuje nastavení HDR během počátečního nastavování vaší konzole PS5. I ve tmavých stínech a místech vysokého jasu uvidíte jemné detaily a skutečné barvy.


Automatický režim obrazu žánrůTelevizor BRAVIA XR automaticky přepne do herního režimu s technologií PS5, aby se minimalizovala prodleva a maximalizovala odezva. Televizor se přepne do standardní režimu při sledování filmů, a zajistí tak působivější scény.


Různé funkce rozhraní HDMI 2.1Díky rozlišení 4K / 120 sn./s, proměnlivé obnovovací frekvenci a automatickému režimu s nízkou prodlevou vám naše televizory nabídnou plynulejší a čistší pohyb a lepší odezvu při hraní.


Vše, co chcete sledovat, najdete na jednom místěProjděte si více než 700 000 filmů a televizních pořadů ze všech svých streamovacích služeb, které najdete na jednom místě a uspořádané do témat a žánrů na základě vašich zájmů.


Přes 10 000 aplikací a her, přímo do vašeho televizoru


Přineste si zážitek jako v kině k sobě domů a užijte si filmy dodávané s technologií BRAVIAProzkoumejte ty nejlepší filmy současnosti lusknutím prstů. S platformou BRAVIA CORE můžete získat až 10 filmů a streamovat až 24 hodin. Naše služba s exkluzivním filmovým obsahem s technologií Pure Stream a IMAX Enhanced přináší dechberoucí obraz a působivý zvuk.


Řekněte si, co chcete vidětNajděte rychleji oblíbené pořady pomocí hlasového vyhledávání. Na pořad nebo film přejdete vyslovením názvu. Nabídku můžete procházet i tak, že řeknete například „najdi akční filmy“. Začněte stisknutím tlačítka pro hlas na dálkovém ovladači.


Ovládejte svoji chytrou domácnost s pomocí asistenta GooglePoužívejte svůj hlas k vytvoření dokonalého prostředí pro sledování. Ovládejte chytrá domácí zařízení v celé své domácnosti. Upravujte teplotu v místnosti, osvětlení, podívejte se, kdo je u dveří, apod.


Chromecast built-inStreamujte ze svého zařízení. Vysílejte snadno filmy, pořady, fotografie a další obsah ze svého telefonu přímo do televizoru.


Kompatibilní s funkcí Apple AirPlayJednoduše streamujte do televizoru ze svého zařízení iPhone, iPad či Mac. Sledujte film z aplikací nebo prohlížeče Safari. Sdílejte fotografie s přáteli v místnosti.


Snadné otírání, vždy čistýDejte sbohem prachu a nečistotám. Náš dálkový ovladač s plně zarovnaným povrchem je opatřen tlačítky s nízkým zdvihem a speciálním polyuretanovým povrchem, který lze snadno otřít a udržovat čistý. Všechna tlačítka jsou opatřena vrstvou speciálního antibakteriálního materiálu.


Ovládejte všechna zařízení jedním chytrým dálkovým ovládánímJednoduchost jediného doteku. Všechna připojená zařízení můžete ovládat naším chytrým dálkovým ovladačem. Díky přístupu ke službám videí na vyžádání jedním tlačítkem si můžete během okamžiku užívat oblíbené pořady a filmy.


Praktický způsob, jak ovládat svůj televizorSnadné jako lusknutí prsty. Funkce ovládání gesty umožňuje přepínat kanály, měnit hlasitost a používat řadu dalších funkcí jednoduchými gesty bez použití dálkového ovladače.


Varování při přiblíženíDržte své děti kousek dál. Funkce varování při přiblížení umožňuje nastavit doporučenou pozorovací vzdálenost pro děti a upozornit je, pokud se přesunou příliš blízko k televizoru.


Videochat na větší obrazovceSpárujete svůj televizor s kamerou BRAVIA CAM a povídejte si s přáteli a rodinou na větší obrazovce.


Zakrytá kamera ochrání soukromíJediný pohybem ochráníte svoje soukromí. Stačí použít přepínač v horní části kamery BRAVIA CAM, kterým zavřete kryt kamery. Připojení a odpojení kamery BRAVIA CAM je tak snadné.


Navržena s funkcemi šetrnými k životnímu prostředí?BRAVIA kombinuje vysokou kvalitu obrazu a zvuku a mimo jiné jí záleží i na iniciativách, které pomáhají snižovat dopad na životní prostředí, například tím, že uživateli umožňují omezit spotřebu energie prostřednictvím nové televizní aplikace ECO Dashboard. Tím přispívá k redukci celkové spotřeby prvotních plastů v šasi televizorech přibližně o 60 % a snížení velikosti balíku o 15 % a celkové hmotnosti o 12 %.


Optimalizace jasu a spotřeby energieSnímání okolního světla optimalizuje jas obrazovky podle podmínek v místnosti pro efektivní využití energie. Každá část obrazu je optimalizována na základě jasu každého snímku.


Automatická úspora energieS kamerou BRAVIA CAM automatický režim úspory energie optimalizuje spotřebu energie automatickým ztmavením obrazovky, pokud nejste před televizorem.


Vše eko na jediném místěPanel Eco Dashboard obsahuje všechna eko nastavení na jednom místě, a díky tomu je můžete snadno změnit, ať už jednotlivě, nebo hromadně.


Nádherný design. Odolnost. Menší množství prvotních plastů.Recyklovaný plast SORPLAS vyvinutý společností Sony používáme v našich televizorech, abychom snížili použití prvotních plastů zhruba o 60 %, zachovali odolnost a docílili krásného černého povrchu s vysokým leskem typického pro značku BRAVIA. A co více, naše nové balení obsahuje zhruba o 48 % méně plastu.


Méně balicího materiálu. Méně CO2.Naše nové obaly jsou o 15 % menší a o 12% lehčí, což optimalizuje efektivitu přepravy a snižuje emise CO2 až o 15 %.


One Slate. Úžasně minimalistický. Skutečně pohlcující zážitek.Náš minimalistický design One Slate spojuje obrazovku s rámečkem do jediné plochy. Design minimalizuje rušivé prvky a maximalizuje váš zážitek ze sledování.


Kovový zarovnaný povrch, umění dokonalého pohlceníNáš prémiový design s mimořádně úzkým kovovým rámečkem soustředí váš zrak přirozeně na obraz, nikoli na to, co je kolem něj.


Prestižní stojan nastavitelný ve 3 směrech, stylový a všestrannýStojan nastavitelný ve 3 směrech vám umožňuje vybrat si standardní uspořádání, kdy se soustředíte pouze na obraz, úzké uspořádání pro menší police a sestavu se soundbarem pro ideální umístění zvukového systému.
(Skutečný vzhled se může lišit v závislosti na velikosti televizoru.)


Úzký hliníkový stojan WedgeDesign stojanu je nový, jeho příčný řez má tvar diamantu, díky čemuž je na pohled ještě tenčí a lehčí. Nádherně souladný vzhled.Parametry

Třída energetické účinnosti modelu F
Roční spotřeba elektrické energie 149 kWh / 1000 h
Viditelná úhlopříčka obrazovky 210 cm
Typ podsvícení obrazovky OLED
Určeno pro český trh Ano
Rozlišení 4K Ultra HD (3840 x 2160), XR TRILUMINOS™ PRO
Technologie zpracování obrazu Cognitive Processor XR, Dual database processing, XR 4K Upscaling, XR Super Resolution, Technologie Live Colour™, Technologie Rich Color Enhancer, XR Smoothing, XR TRILUMINOS PRO™, OLED XR Contrast Pro, Funkce Pixel Contrast Booster
Frekvence zpracování obrazu XR OLED Motion, automatický režim, 100 Hz
TV tuner DVB-T, DVB-T2, DVB-S, DVB-S2, DVB-C, Analogový
Multimediální funkce Wi-Fi®, LAN, Bluetooth®, Google™ Cast, zrcadlení obrazovky (Miracast™), Chromecast built-in, Apple Airplay, Apple Homekit, Dálkový ovladač pro hlasové ovládání , kamera BRAVIA CAM(volitelně)
Smart TV Operační systém Google TV (android), (vestavěné úložiště 32GB), Google Play, internetový prohlížeč, Photo Sharing Plus, aplikace Video & TV SideView
Grafické vstupy 4x HDMI (HDCP2.2), ARC, HDMI-CEC, 2x USB
Ostatní vstupy/výstupy 1 x digitální optický výstup, Hybridní kompozitní se vstupem S-Center Speaker x 1 (boční, mini jack)
Výkon reproduktorů 3x 10W reproduktor + 2x 10W Subwoofer, technologie Acoustic Surface Audio+, Dolby™ Audio, Dolby™ Atmos, DTS® digitální prostorový zvuk, 3D Surround Upscaling, Voice Zoom 2
Barva Titanově černá (rám i stojan)
Rozměry TV s podstavcem (š x v x h) 188,0 x 107,2 x 4,.8 cm
Rozměry TV bez podstavce (š x v x h) 185,0 x 106,7 x 5,3 (0,73) cm
Přepravní rozměr (š x v x h) 196,6 x 119,5 x 21,6 cm
Rozteč otvorů VESA® (š x v) 40 x 40 cm
Celková hmotnost (kg) 43,5

Vhodné příslušenství

Univerzální držák TV Sony SU-WL450

Univerzální držák TV Sony SU-WL450

Tenké uchycení pro televizory BRAVIA velikosti 32 ”až 85”, Funkce vertikálního náklonu o 20°, 3 typy instalace na zeď
1 589 Kč
Kabel HDMI Sony DLC-HE10C, HDMI - HDMI, 1m

Kabel HDMI Sony DLC-HE10C, HDMI - HDMI, 1m

Podpora vícekanálového digitálního audia pro prostorový zvuk (Dolby Digital, DTS), Podpora 3D
Dálkový ovladač Sony RMF-TX520E pro TV

Dálkový ovladač Sony RMF-TX520E pro TV

Originální dálkový ovladač pro TV Sony Bravia. Primárně určen pro modely 2021/2022, ale kompatibilní se všemi Sony TV Bravia
Prodloužená záruka Sony BEWY507 pro TV na 3., 4. a 5. rok

Prodloužená záruka Sony BEWY507 pro TV na 3., 4. a 5. rok

Užívejte si Váš televizor Sony až 5 let bez obav z poruchy.
5 566 Kč
Sony kamera CMU-BC1 pro televizory Bravia

Sony kamera CMU-BC1 pro televizory Bravia

Obraz průběžně optimalizovaný podle vaší polohy v místnosti, Ideální poslech zvuku odkudkoli, Ovládání gesty, Snadné připojení, snadné zavření, Kompatibilni s TV Sony BRAVIA roku 2022 a novější
4 889 Kč
Prodloužená záruka Sony BEWY307 pro TV na 3. rok

Prodloužená záruka Sony BEWY307 pro TV na 3. rok

Užívejte si Váš televizor Sony až 3 roky bez obav z poruchy.
2 780 Kč
Prodloužená záruka Sony BEWY407 pro TV na  3. a 4. rok

Prodloužená záruka Sony BEWY407 pro TV na 3. a 4. rok

Užívejte si Váš televizor Sony až 4 roky bez obav z poruchy.
5 490 Kč

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jeden z mála obchodů, kterým není co vytknout. Prostě ve všem je nejlepší.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace