Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Bezdrátový mikrofon Sony ECM-W3 pro 2 osoby

Digitální nahrávání vysoce kvalitního zvuku, Vynikající digitální dvoukanálový přenos zvuku, Pohodlné použití bez kabelů díky bezdrátovému přenosu a patici Multi Interface (MI) Shoe, Kompaktní, lehký, snadno přenosný a ideální ke vlogování a rozhovorům, Flexibilita díky mnoha typům připojení
Skladem
+ dárek pro vás
ks
11 990 Kč
Katalogové číslo: Z03960
Kód výrobce: ECMW3.CE7

Mohlo by Vás zajímat

Mikrofon Sony ECM-G1, kompaktní, vlogovací

Mikrofon Sony ECM-G1, kompaktní, vlogovací

Směrový mikrofon bez kabelů, Potlačí okolní zvuk a zdůrazní zvuk před kamerou, Extra malé kompaktní provedení, nízká hmotnost, Napájení přímo z těla fotoaparátu
4 389 Kč
Mikrofon Sony ECM-B1M typu „shotgun“

Mikrofon Sony ECM-B1M typu „shotgun“

Univerzální patice kompatibilní s digitálním rozhraním zajišťující čistý zvuk, Způsob zaměření: Směrový / Jednosměrový / Všesměrový (volitelné), Komplexní manuální ovládání pro optimální zachycení zvuku, Ochrana proti větru
9 990 Kč
Přídavný mikrofon Sony ECM-GZ1M

Přídavný mikrofon Sony ECM-GZ1M

3 režimy nahrávání (mikrofon Zoom mic, vypnuto, mikrofon Gun), Napájeno a ovládáno z vaší kamery, Snadné připojení pomocí patice pro inteligentní příslušenství Active Interface Shoe
2 690 Kč
Novinka Novinka
Mikrofon Sony ECM-M1 typu shotgun

Mikrofon Sony ECM-M1 typu shotgun

Kompaktní mikrofon typu „shotgun“ s digitálním zpracováním signálu, cílené snímání zvuku umožňuje osm režimů záznamu zvuku včetně stereofonního, vysokou kvalitu záznamu zajišťuje účinné potlačování šumu a ruchu, bezdrátová a bezbateriová univerzální patice Multi Interface (MI) s digitálním zvukovým rozhraním, Intuitivní volič režimu s možností uzamčení usnadňuje ovládání
9 890 Kč
Mikrofon Sony ECM-B10 typu shotgun

Mikrofon Sony ECM-B10 typu shotgun

Kompaktní mikrofon typu „shotgun“ s digitálním zpracováním signálu, Supersměrová, jednosměrová a všesměrová charakteristika snímání, Digitální zvukové rozhraní prostřednictvím patice MI (Multi Interface), Komplexní manuální ovládání pro optimální zachycení zvuku, Konfigurace bez kabelů a baterií pro snadné přenášení
5 590 Kč
Bezdrátový mikrofon Sony ECM-W2BT

Bezdrátový mikrofon Sony ECM-W2BT

Bezdrátový mikrofon ideální pro vlogování, Kompatibilní s digitálním zvukovým rozhraním patice MI pro nízkou úroveň šumu a vysoce kvalitní zvuk, Duální záznam z mikrofonu přijímače i vysílače pro snadné zachycení hlasu člověka za fotoaparátem i před ním, Spolehlivé připojení i v rušném prostředí, Integrovaná baterie a funkce napájení z fotoaparátu, získáte až 9 hodin bezdrátového připojení
6 390 Kč

Digitální nahrávání vysoce kvalitního zvukuDo dvou mikrofonů-vysílačů jsou zabudovány mikrofony s vysokým poměrem signálu k šumu (S/N), které umožňují čistý záznam hlasu s minimálním šumem.


Vysoce kvalitní dvoukanálový digitální přenosPo připojení dvoukanálového přijímače k fotoaparátu společnosti Sony, který podporuje patici Multi Interface (MI) Shoe, například jednoho z digitálních fotoaparátů s vyměnitelnými objektivy řady α™ nebo vlogovacího fotoaparátu, lze využít možnosti nahrávat výstup digitálního zvukového signálu z přijímače přímo tělem fotoaparátu. Jedná se o vysoce kvalitní záznam zvuku s minimem rušivého hluku.


Funkce filtru potlačení hlukuFiltr pro potlačení šumu za pomoci zpracování digitálního signálu účinně odstraňuje obtěžující přetrvávající šum na pozadí, aby byl záznam skutečně čistý. Nízkoprahový filtr na boku mikrofonu zároveň omezuje nežádoucí nízkofrekvenční zvuk větru, klimatizace a vibrací. Zefektivní se tak postprodukce, protože budete mít méně práce s odstraňováním šumu.


Kompatibilní s paticí Multi Interface (MI) ShoePřijímač lze snadno připojit k fotoaparátu společnosti Sony, který podporuje patici Multi Interface (MI) Shoe, například jednomu z digitálních fotoaparátů s výměnnými objektivy řady α™ nebo vlogovacích fotoaparátů, bez nutnosti použít kabely, aby byl okamžitě připraven k bezproblémovému digitálnímu nahrávání zvuku.


Pohodlí bezdrátové technologieModel ECM-W3 se skládá ze dvou vysílačů mikrofonu a dvoukanálového přijímače, který umožňuje bezdrátové snímání hlasů dvou mluvčích. Připojení Bluetooth 5.3 (Bluetooth Low Energy) nabízí komunikaci až na vzdálenost 150 m. Kodeky LC3plus navíc přináší nízkou spotřebu energie, nízkou latenci a vysoce kvalitní zvuk. Díky úspoře energie navíc disponuje menší baterií.


Bezpečnostní funkce a funkce tlumeníJe vybaven bezpečnostní funkcí, která umožňuje současné nahrávání dvou zvukových signálů, jednoho o normální hlasitosti a druhého o 20 dB nižšího, což sníží riziko clippingu během hlasitého nahrávání. K dispozici je také funkce tlumení, která umožňuje nastavit úroveň hlasitosti záznamu na jednu ze tří hodnot podle hlasitosti zvuku.


Vstup/výstup zvuku mikrofonuNa boku mikrofonu je 3,5mm mini jack (monofonní) sloužící jako vstupní konektor externího mikrofonu. Na boku přijímače pak najdete 3,5mm mini jack (stereofonní) sloužící jako konektor výstupu zvuku. Kromě záznamu zvuku prostřednictvím závěsného stereofonního mikrofonu je možný také výstup do zařízení, která nejsou vybavena paticí Multi Interface (MI) Shoe.


Držák přijímače a adaptér s otvorem na šroubSoučástí balení je ochranný kryt konektoru / stojan. Použít se dá buď jako stojan přijímače, nebo jako adaptér, se kterým můžete připojit přijímač třeba k držáku na smartphone.


Digitální audio výstup USBVýstup digitálního zvuku (48 kHz / 24 bit) z přijímače lze pro potřeby nahrávání připojit přes USB kabel do smartphonu nebo počítače, případně k zařízení, které má zvukový vstup ve formě USB. Pokud se rozhodnete použít zařízení se zvukovým vstupem ve formě USB, nastavte přepínač na přijímači do polohy ANALOG nebo DIGITAL.


Kompaktní a lehké provedeníDvě kombinované jednotky mikrofonu a vysílače mají celkové rozměry 25,0 x 52,5 x 20,5 mm a každá z nich váží pouhých 17 gramů. Rozměry přijímače jsou 32,0 x 29,0 x 50,0 mm s váhou jen 25 gramů. Jak mikrofony-vysílače, tak přijímač nabízejí vynikající mobilitu a přenosnost a jsou natolik kompaktní a lehké, že se vám při přenášení nebo fotografování nebudou plést do cesty. Disponují konstrukcí odolnou proti prachu a vlhkosti, takže je můžete bez obav používat venku.


Funkce Battery AssistO napájení přijímače se stará přímo digitální fotoaparát s výměnnými objektivy řady α™ nebo vlogovací fotoaparát.


Ochrany proti větru (součástí balení)Dodávané ochrany proti větru jsou volitelné příslušenství, které dokáže omezit šum větru. K tomu dochází při silném větru či dýchání do mikrofonů. Můžete tedy nahrávat hlasy mluvčích stabilně a čistě, i když jste venku.


Funkce stavových oznámeníDíky kontrolce LINK máte stále na očích stav komunikace mezi mikrofonem a přijímačem a vyhnete se tak chybám při nahrávání. Kontrolky POWER na mikrofonu i přijímači pak informují o zbývajícím nabití baterií, což vám taktéž pomůže vyhnout se chybám při nahrávání, když se vybijí.


Kompaktní nabíjecí pouzdroSoučástí balení je malé nabíjecí pouzdro, které vám dovolí pokračovat v záznamu beze strachu z vybití baterie. Mikrofon-vysílač dokáže při plném nabití fungovat přibližně 6 hodin.


Větší výběr mikrofonůDíky většímu výběru mikrofonů od společnosti Sony si nyní můžete zvolit z více variant. Záleží jen na vás a na tom, k čemu chcete mikrofon využít.


Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Je radost tady nakupovat - byl jsem několikrát v Hloubětíně.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Rychlé jednání, dobře zabalený, špičkový produkt, přijatelná cena

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace