Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Mikrofon Sony ECM-M1 typu shotgun

Katalogové číslo: Z03362
Novinka Novinka
Kompaktní mikrofon typu „shotgun“ s digitálním zpracováním signálu, cílené snímání zvuku umožňuje osm režimů záznamu zvuku včetně stereofonního, vysokou kvalitu záznamu zajišťuje účinné potlačování šumu a ruchu, bezdrátová a bezbateriová univerzální patice Multi Interface (MI) s digitálním zvukovým rozhraním, Intuitivní volič režimu s možností uzamčení usnadňuje ovládání
Skladem
ks
9 890 Kč

Mohlo by Vás zajímat

Vlogovací fotoaparát Sony ZV-E10, tělo

Vlogovací fotoaparát Sony ZV-E10, tělo

Foto/videokamera s výměnnými objektivy pro vlogování, Velký snímač obrazu CMOS Exmor™ typu APS-C s rozlišením 24,2 MPx, Součástí dodávky je směrový mikrofon se 3 vložkami a ochranou proti větru, Funkce určené vlogerům – Product Showcase (Předvádění produktů), Přepínač efektu Bokeh, tlačítko Still/Movie/S&Q, Flexibilní možnosti připojení pro snadné sdílení
13 989 Kč
Vlogovací fotoaparát Sony ZV-E1, Full-Frame, tělo

Vlogovací fotoaparát Sony ZV-E1, Full-Frame, tělo

12,1MP snímač obrazu CMOS Exmor R typu Full-Frame se zpětným osvětlením, Pokročilý obrazový procesor BIONZ XR, Procesní jednotka s umělou inteligencí pro širší a přesnější rozpoznávání objektů, Nejkompaktnější lehký fotoaparát typu Full-Frame s vyměnitelnými objektivy na světě, Inteligentní mikrofon se 3 vložkami
66 489 Kč
Videokamera Sony ILME-FX30 (Cinema Line FX30), XLR set

Videokamera Sony ILME-FX30 (Cinema Line FX30), XLR set

V balení rukojetˇ XLR (handle), která zahrnuje dva zvukové vstupy XLR, mikrofon není součástí balení! Vynikající obraz díky formátu Super 35, Snímač Exmor R CMOS o velikosti APS-C se zadním podsvícením, Procesní síla BIONZ XR™ pro snímky vysoké kvality a snadné ovládání, Spolehlivé a přesné automatické ostření, Reprodukce barev ve filmové kvalitě pomocí stylu S-Cinetone, Nové režimy snímání s profilem Log pro filmovou produkci
54 989 Kč
Vánoce se Sony Akční cena Akční cena
Fotoaparát Sony ILCE-7RM5 (Alpha 7RM5), tělo

Fotoaparát Sony ILCE-7RM5 (Alpha 7RM5), tělo

Nově vyvinutý procesor s umělou inteligencí, 61 MPx full-frame snímač CMOS Exmor R se zpětným osvětlením, Zdokonalený procesor BIONZ XR zvyšuje celkovou rychlost zpracování až 8x, Vytváření videí s rozlišením 8K 24p (25p) a 4K 60p (50p), Automatické ostření nové generace s pokročilým rozpoznáváním objektu
103 990 Kč
Vánoce se Sony
Fotoaparát Sony ILCE-7M4 (Alpha 7M4), tělo

Fotoaparát Sony ILCE-7M4 (Alpha 7M4), tělo

Nově vyvinutý 33,0MP plnoformátový obrazový snímač Exmor R CMOS se zpětným osvětlením, Pokročilý obrazový procesor BIONZ XR až s 8násobným výkonem, Spolehlivé funkce automatického ostření, Automatické zaostření na oči lidí, zvířat a ptáků v reálném čase, Vytváření videí s možností záznamu ve formátu 4K 60p, 10 bitů 4:2:2, Pokročilé funkce pro videa, Aktivní režim, kompenzace dechu a asistent automatického zaostřování
59 389 Kč

Kompaktní mikrofon typu shotgun s 8 režimy nahrávání zvuku

Zcela nové pojetí mikrofonu typu s technologií tvarování paprsků, která jako první na světě přináší 8 režimů nahrávání zvuku, mezi kterými můžete přepínat voličem, v kompaktním mikrofonu, který se vymyká svou všestranností a zvukovou kvalitou.

Všestranný a kompaktní, s vynikajícím zvukem

Model ECM-M1 využívá technologii tvarování paprsku a pokročilou technologii digitálního zpracování a přináší osm režimů záznamu zvuku včetně stereofonního. Svou všestranností a zvukovou kvalitou tak vynikne v široké škále situací natáčení videa.

Osm režimů záznamu zvuku v jednom všestranném mikrofonu

Technologie tvarování paprsku spojuje čtyři samostatné mikrofonní vložky s přesnými algoritmy, čímž maximalizuje citlivost zachycování zvuku v požadovaných směrech a snižuje ve směrech jiných. Výsledkem je neuvěřitelně kompaktní a všestranný mikrofon s výbornými parametry i v náročných prostředích.

Jednoduché ovládání usnadňuje nastavení i snímání

Otočením voliče na zadní straně mikrofonu lze snadno a intuitivně vybírat charakteristiky snímání a tlačítko zámku uprostřed brání neúmyslným změnám nastavení. Ostatní ovládací prvky jsou taktéž nekomplikované.

Vynikající zvuková kvalita

Ta nejmodernější technologie digitálního zvuku zajišťuje ohromující zvukové parametry.

 

Digitální zpracování signálu pro kvalitní zvuk

Mikrofon ECM-M1 nabízí kompletně digitální přenos signálu, od řízení tvarování paprsku až po filtrování šumu a propojení s fotoaparátem. Výsledkem je ten nejčistší možný zvuk všeho, co zachytíte.

Digitální filtr pro potlačení šumu dodává čistý zvuk

Digitální filtr pro potlačení šumu efektivně potlačuje souvislý šum na pozadí a čistí záznam zvuku. Nízkoprahový filtr zároveň snižuje hluk způsobený větrem, klimatizací a jinými nízkofrekvenčními zdroji vibrací. Potlačení šumu ve fázi záznamu snižuje množství práce při následném zpracování a zlepšuje tak celkovou efektivitu.

Digitální zvukové rozhraní

Digitální zvukové rozhraní nabízí plně digitální přenos signálu z mikrofonu do fotoaparátu, přičemž se vyhýbá šumu a zkreslení typickým pro analogový přenos a zachovává si všechny výhody digitálního zpracování signálu v mikrofonu.

Všestrannost a snadné přenášení díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti

Mikrofon je zásluhou působivě kompaktních rozměrů a nízké hmotnosti všestranným a spolehlivým společníkem do každé situace.

Kompaktní a lehký

Díky své působivě kompaktní velikosti (délka 64,4 mm) a nízké váze (65 g) nabízí vysokou míru svobody snímání a mobility. Mikrofon nepřekáží ani při pořizování selfie, ani při využívání mimořádně širokoúhlého objektivu. Díky kompaktní velikosti se snadno používá i s gimbaly a gripy.

Snadné ovládání a připojení

Mikrofon ECM-M1 nabízí ovládací prvky, se kterými se snadno zachází, a jednoduché připojení ke kompatibilním fotoaparátům.

Ochrana proti větru jako součást vybavení

Mikrofon ECM-M1 je dodáván s účinnou kožešinovou ochranou proti větru, kterou lze snadno demontovat a která dokáže snížit hluk způsobený větrem při snímání ve venkovním prostředí.

Všesměrový záložní záznam na kanálech 3 a 4

U kompatibilních fotoaparátů je možné na kanálech 1 a 2 provádět záznam se zvolenou směrovostí a současně na kanálech 3 a 4 provádět všesměrový záložní záznam o různých citlivostech (–20 dB u kanálu 4).

Jednoduché přepínání

Komplexní a jasně označené ovládání, usnadňující úpravu a potvrzování všech nastavení mikrofonu, umožňuje bezproblémový provoz.

Snadné připojení k fotoaparátu

Podpora patice Multi Interface (MI) Shoe umožňuje snímání bez baterie a bez kabelů, takže záznam je možné zahájit ihned po upevnění mikrofonu do patice MI Shoe kompatibilního fotoaparátu.

Provedení odolné proti prachu a vlhkosti

Konstrukce mikrofonu ECM-M1 je odolná proti prachu a vlhkosti a umožňuje spolehlivé použití v náročných venkovních podmínkách.

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Turbo rychlost dodání. Spokojenost.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Rychlé jednání, dobře zabalený, špičkový produkt, přijatelná cena

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-x5v hp-wide-x5v

XPERIA 5 V 5G

Kompaktní. Kreativní. Výkonný.