Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Mikrofon Sony ECM-B1M typu „shotgun“

Katalogové číslo: Z01377
Univerzální patice kompatibilní s digitálním rozhraním zajišťující čistý zvuk, Způsob zaměření: Směrový / Jednosměrový / Všesměrový (volitelné), Komplexní manuální ovládání pro optimální zachycení zvuku, Ochrana proti větru
Skladem
ks
9 990 Kč

Mikrofon Shotgun Sony ECM-B1MTři režimy směrováníPokročilé digitální zpracování signálu nabízí v jednom všestranném mikrofonu tři přepínatelné možnosti směrování: směrové, jednosměrové a všesměrové.


Směrování v kompaktním mikrofonuOsm vysoce výkonných mikrofonů pracuje na bázi nově vyvinutého algoritmu tvarování paprsku, čímž poskytuje mimořádně přesné směrování, které účinně potlačuje zvuk mimo osu. Toto všechno splňuje pozoruhodně kompaktní mikrofon o délce pouhých 99,3 mm.


Skvělý zvuk s nízkým šumemKdyž je mikrofon připojen přes univerzální patici kompatibilního fotoaparátu, který má zabudované digitální zvukové rozhraní, zvukový signál se přímo přenáší do fotoaparátu v digitální formě, což zajišťuje nulovou ztrátu kvality. Jednoduché přepínání také poskytuje kompatibilitu s širokou škálou fotoaparátů využívajících analogové rozhraní.


Mechanické potlačení šumuPokročilý design potlačuje otřesy a vibrace a efektivně minimalizuje nízkofrekvenční manipulační šum, který může snížit kvalitu zvuku. Nepřítomnost propojovacích kabelů rovněž znamená, že se do mikrofonu nepřenese žádný mechanický šum způsobený kabely a konektory.


Efektivní filtr pro čistý zvukNízkoprahový filtr, který odstraňuje šum o nízké frekvenci, je implementován prostřednictvím digitálního zpracování signálu. Maximalizuje zvukovou kvalitu ve fázi nahrávání a tudíž snižuje potřebu složitého následného zpracování.


Bezdrátové připojeníMikrofon jen připojte k univerzální patici na kompatibilním fotoaparátu, čímž zajistíte přímé napájení a zvuková spojení bez dalších kabelů nebo baterií. Univerzální patice společnosti Sony nabízí inteligentní konektivitu a ovládání mnoha doplňků, což poskytuje maximální flexibilitu a mobilitu během záznamu.


Ochrana proti větruMikrofon ECM-B1M je dodáván s kožešinovou ochranou proti větru, která redukuje šum větru při venkovním natáčení.


Nejdůležitější ovládací prvkyTento mikrofon je o to všestrannější, že je dodáván s kontrolou úrovně nahrávání, analogovým výstupem pro kompatibilitu s širokou škálou fotoaparátů a tlumením, které usnadňuje nastavení optimální úrovně signálu. Tato úroveň kontroly přispívá k plynulé a bezproblémové postprodukci.


Parametry

Kabel/konektor Patice Multi Interface Shoe
Aktivní/pasivní Ano / -
Provozní teplota 0 °C až 40 °C
Rozměry (vnější průměr a délka) mm délka 99,3 mm (4 palce)
Hmotnost (g) 77,3
Dodávané příslušenství ochrana proti větru

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Velmi vstřícné a ochotné jednání. Obchod vřele doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod, nakoupil jsem zde již vícekrát a vždy jsem byl spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod