Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Mikrofon Sony ECM-B10 typu shotgun

Kompaktní mikrofon typu „shotgun“ s digitálním zpracováním signálu, Supersměrová, jednosměrová a všesměrová charakteristika snímání, Digitální zvukové rozhraní prostřednictvím patice MI (Multi Interface), Komplexní manuální ovládání pro optimální zachycení zvuku, Konfigurace bez kabelů a baterií pro snadné přenášení
Obvykle do týdne
+ dárek pro vás
ks
5 590 Kč
Katalogové číslo: Z01376
Kód výrobce: ECMB10.CE7

Mohlo by Vás zajímat

Mikrofon Sony ECM-B1M typu „shotgun“

Mikrofon Sony ECM-B1M typu „shotgun“

Univerzální patice kompatibilní s digitálním rozhraním zajišťující čistý zvuk, Způsob zaměření: Směrový / Jednosměrový / Všesměrový (volitelné), Komplexní manuální ovládání pro optimální zachycení zvuku, Ochrana proti větru
9 990 Kč
Novinka Novinka
Mikrofon Sony ECM-M1 typu shotgun

Mikrofon Sony ECM-M1 typu shotgun

Kompaktní mikrofon typu „shotgun“ s digitálním zpracováním signálu, cílené snímání zvuku umožňuje osm režimů záznamu zvuku včetně stereofonního, vysokou kvalitu záznamu zajišťuje účinné potlačování šumu a ruchu, bezdrátová a bezbateriová univerzální patice Multi Interface (MI) s digitálním zvukovým rozhraním, Intuitivní volič režimu s možností uzamčení usnadňuje ovládání
9 890 Kč
Bezdrátový mikrofon Sony ECM-W2BT

Bezdrátový mikrofon Sony ECM-W2BT

Bezdrátový mikrofon ideální pro vlogování, Kompatibilní s digitálním zvukovým rozhraním patice MI pro nízkou úroveň šumu a vysoce kvalitní zvuk, Duální záznam z mikrofonu přijímače i vysílače pro snadné zachycení hlasu člověka za fotoaparátem i před ním, Spolehlivé připojení i v rušném prostředí, Integrovaná baterie a funkce napájení z fotoaparátu, získáte až 9 hodin bezdrátového připojení
6 390 Kč
Bezdrátový mikrofon Sony  ECM-W3 pro 2 osoby

Bezdrátový mikrofon Sony ECM-W3 pro 2 osoby

Digitální nahrávání vysoce kvalitního zvuku, Vynikající digitální dvoukanálový přenos zvuku, Pohodlné použití bez kabelů díky bezdrátovému přenosu a patici Multi Interface (MI) Shoe, Kompaktní, lehký, snadno přenosný a ideální ke vlogování a rozhovorům, Flexibilita díky mnoha typům připojení
11 990 Kč
Mikrofon Sony ECM-G1, kompaktní, vlogovací

Mikrofon Sony ECM-G1, kompaktní, vlogovací

Směrový mikrofon bez kabelů, Potlačí okolní zvuk a zdůrazní zvuk před kamerou, Extra malé kompaktní provedení, nízká hmotnost, Napájení přímo z těla fotoaparátu
4 389 Kč
Přídavný mikrofon Sony ECM-GZ1M

Přídavný mikrofon Sony ECM-GZ1M

3 režimy nahrávání (mikrofon Zoom mic, vypnuto, mikrofon Gun), Napájeno a ovládáno z vaší kamery, Snadné připojení pomocí patice pro inteligentní příslušenství Active Interface Shoe
2 690 Kč

Vestavěné digitální zpracování signáluMikrofon ECM-B10 disponuje vestavěným digitálním zpracováním signálu, které převádí analogová data na digitální přímo v těle mikrofonu. Zpracování pomocí vlastních algoritmů společnosti Sony zajišťuje ostře ohraničenou směrovost, zatímco výběr ze tří charakteristik snímání reaguje na různé potřeby při záznamu zvuku.


Směrovost mikrofonu typu „shotgun“ v kompaktním provedeníČtyři vysoce výkonné mikrofonní vložky využívají algoritmus tvarování paprsků k zajištění mimořádně ostře ohraničené směrovosti, která účinně potlačuje zvuk mimo osu. Všech těchto vlastností je dosaženo v pozoruhodně kompaktním mikrofonu.


Výběr ze tří nastavení směrovostiPokročilá technologie digitálního zpracování signálu umožňuje nabídnout tři různé charakteristiky snímání v jednom všestranném mikrofonu. Ovládací prvek na zadním panelu mikrofonu umožňuje přepínat mezi supersměrovým, jednosměrovým a všesměrovým nastavením v závislosti na požadavcích snímání.


Supersměrový režim: snímání zvuku přímo před fotoaparátemSupersměrová charakteristika snímání, při které je zvuk snímán ze zaostřené oblasti před mikrofonem, je vhodná k zaznamenávání rozhovorů nebo pořizování selfie. Tento režim velmi účinně potlačuje zvuk přicházející z boků a zadní strany mikrofonu a současně zvýrazňuje zvuk, který se vyskytuje přímo před mikrofonem.


Všesměrový režim: shromažďování zvuku ze všech směrůVšesměrová charakteristika nabízí stejnou citlivost ve všech směrech. Všesměrové snímání je vhodné pro situace, kdy chcete zaznamenat rozhovory mezi kameramanem a osobou poskytující rozhovor nebo všeobecné zvuky z prostředí v okolí fotoaparátu.


Jednosměrový režim: snímání širokého pole před mikrofonemPokud se před mikrofonem nachází více zdrojů zvuku, je nejlepší volbou jednosměrový režim. V tomto režimu je zachytáván zvuk ze širší oblasti před mikrofonem a současně je potlačován zvuk přicházející zezadu. To je ideální při pořizování záznamu z panelové diskuze nebo vystoupení skupiny hudebníků.


Podpora digitálního zvukového rozhraní pro čistý zvukMikrofon ECM-B10 je kompatibilní s celou řadou fotoaparátů společnosti Sony. Při použití v kombinaci s fotoaparátem vybaveným paticí MI (Multi Interface), která podporuje digitální zvukové rozhraní, lze přenášet zvuk přímo jako digitální signál. Výsledkem je vysoce kvalitní záznam zvuku bez jakéhokoli znehodnocení.


Čistý zvuk s účinným potlačením šumuFiltr pro potlačení šumu mikrofonu ECM-B10 používá digitální zpracování signálu k minimalizaci nežádoucího okolního hluku, a zajišťuje tak čistší zvuk. Mikrofon je také vybaven horní propustí, která je snadno a intuitivně přístupná ze zadního panelu a omezuje nízkofrekvenční hluk ze zdrojů, jako jsou vítr a klimatizační jednotky. Tento způsob maximalizace kvality zvuku ve fázi pořizování záznamu snižuje potřebu odstraňování šumu při následném zpracování, a tím přispívá k efektivnějším pracovním postupům.


Uspořádání bez kabelůPoužití mikrofonu ECM-B10 s kompatibilním fotoaparátem vybaveným paticí MI vám poskytne luxus bezkabelového připojení. Díky němu se nemusíte obávat mechanického přenosu šumu do mikrofonu prostřednictvím kabelů a konektorů, a navíc vám nebudou v záběru překážet žádné kabely, a to ani při snímání s vodorovně otevřeným otočným monitorem LCD fotoaparátu.


Kompaktní velikost pro lepší přenášeníDíky délce pouhých 79,3 mm je mikrofon velmi snadno přenosný a připravený vyrazit s vámi kamkoli, kde chcete snímat zvuk. Přední část jednotky nebude překážet v záběru ani při použití širokoúhlého objektivu a bez potíží se vejde do sestav v kombinaci s tříosými stabilizátory a gripy.


Intuitivní ovládání a plná kontrola při použitíTento mikrofon je o to všestrannější, že je dodáván s kontrolou úrovně nahrávání, analogovým výstupem pro kompatibilitu s širokou škálou fotoaparátů a tlumením, které usnadňuje nastavení optimální úrovně signálu. Tato úroveň kontroly přispívá k plynulé a bezproblémové postprodukci.


Použití bez baterieDíky přímému napájení jednotky mikrofonu prostřednictvím patice MI fotoaparátu můžete pořizovat záznam libovolně dlouho bez obav ohledně vybití baterie mikrofonu.


Potlačení otřesů a vibracíKonstrukce mikrofonu ECM-B10 tlumí nárazy a vibrace, takže účinně minimalizuje hluk způsobený nízkofrekvenčními vibracemi. Konfigurace bez použití kabelů rovněž eliminuje možnost přenosu vibračního šumu přes kabel s konektorem.


Provedení odolné vůči prachu a vlhkostiMikrofon ECM-B10 je navržen tak, aby odolal prachu a vlhkosti, takže je vhodný pro venkovní snímání za jakéhokoli počasí. Absence kabelů s konektory při použití s kompatibilním fotoaparátem umožňuje ponechat kryty konektorů fotoaparátu zavřené, a tím zvýšit ochranu před povětrnostními vlivy.


Ochrana proti větru jako součást vybaveníMikrofon je dodáván s ochranou proti větru, která dokáže účinně potlačit hluk způsobený větrem při pořizování záznamů ve venkovním prostředí.


Parametry

Kabel/konektor Patice Multi Interface
Aktivní/pasivní Ano / -
Provozní teplota 0 °C až 40 °C
Rozměry (vnější průměr a délka) mm délka 79,3 mm
Dodávané příslušenství ochrana proti větru

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jedná se o velmi spolehlivý obchod, nakoupil jsem zde již vícekrát a vždy jsem byl spokojen. Doporučuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Je radost tady nakupovat - byl jsem několikrát v Hloubětíně.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace