Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Objektiv Sony G Master SEL-1224GM, F2.8

Katalogové číslo: Z02323
Špičkový ultraširokoúhlý objektiv řady G Master Series se zoomem, Lineární motor XD s vynikající odezvou bez vibrací umožňuje rychlé, přesné a tiché automatické ostření, Tři členy XA, asférická čočka, dvě skla Super ED a tři skla ED pro vysoké rozlišení v celém rozsahu zoomu, Antireflexní nanovrstva 2. generace od společnosti Sony pro odstranění odlesků a vícenásobných obrazů, Tlačítko aretace zaostření a další funkce podporují profesionální fotografování
Skladem
ks
65 989 Kč

Zde si můžete zdarma zaregistrovat prodloužení zákkoné záruky o jeden rok. https://www.sony.cz/electronics/exwarrantyUltraširokoúhlý objektiv F2,8 12–24 mm se zoomemTento 12–24mm objektiv se zoomem a konstantní světelností F2,8 nabízí na 12mm konci svého rozsahu velmi široký zorný úhel. Inovativní optická konstrukce společně s pokročilými lineárními motory XD od společnosti Sony poskytuje vynikající kvalitu obrazu typickou pro řadu G Master. Lehký objektiv je také vybaven rychlým a přesným automatickým ostřením, plynulým ovládáním a nezdolnou spolehlivostí.


Vysoká světelnost F2,8 v rozsahu od 12 do 24 mmVelmi široký 12mm zorný úhel poskytovaný tímto všestranným objektivem umožňuje zdůraznit vzdálenost a vytvářet dynamické perspektivy, které přesahují schopnosti lidského oka. Rozšiřte svou uměleckou paletu o hluboké a vizuálně podmanivé záběry.


Nová optika s dosud největším členem XA v objektivech ?Optická konstrukce zahrnuje tři členy XA (mimořádně asférické), včetně největšího dosud vyrobeného, a jeden asférický člen a dosahuje rozlišení charakteristického pro řadu G Master. Dva členy Super ED (s extra nízkým rozptylem) a tři skleněné členy ED potlačují chromatickou vadu a antireflexní nanovrstva 2. generace minimalizuje odlesky a vícenásobné obrazy,takže pořídíte ostré záběry.


Konstantní světelnost F2,8Objektiv se zoomem, konstantní světelností F2,8 a ohniskovou vzdáleností 12–24 mm je ideální pro fotografování nočních scén, hvězdné oblohy a dalších slabě osvětlených objektů při nízkých citlivostech a bez použití dlouhých expozičních časů.


Malý ultraširokoúhlý objektiv se zoomem a vysokou světelnostíOptická konstrukce se čtyřmi asférickými členy, včetně tří typu XA, a mechanická konstrukce s lineárními motory XD od Sony, poskytují ohromující kvalitu v lehkém objektivu se zoomem, konstantní světelností F2,8 a ohniskovou vzdáleností 12–24 mm. Tento objektiv je navíc ideální pro fotografování krajiny, nočních scén a architektury a poskytuje mobilitu sportovním fotografům, kteří pořizují širokoúhlé záběry.


Lineární motory XD pro automatické ostření a sledováníČtyři lineární motory XD, dva pro každou ze zaostřovacích skupin objektivu, přispívají k rychlému automatickému ostření a sledování, která plně využívají potenciál vysoce výkonných těl fotoaparátů ?. Nové řídicí algoritmy maximalizují odezvu systému lineárních motorů XD a současně zajišťují synchronizaci mezi zaostřovacími skupinami. Motory jsou tiché a způsobují pouze minimální vibrace.


Ovládání a spolehlivost pro profesionální aplikaceTlačítko aretace zaostření, přepínač režimu ostření, kroužek zoomu, ostřící kroužek a další ovládací prvky umožňují snadnou a plynulou obsluhu. Prostřednictvím nastavení v nabídce lze tlačítku aretace zaostření přiřadit alternativní funkce, které podporují potřeby uživatele při fotografování. Fluorová povrchová vrstva předního členu a konstrukce odolná proti prachu a vlhkosti vás nezklamou ani v náročných prostředích.


Konfigurace objektivuObjektivy řady G Master Series kombinují vysoké rozlišení a efekt bokeh rozptylující pozadí, a povyšují tak pořizování snímků a kreativitu na dříve nedosažitelné úrovně.
[1] Mimořádně asférická čočka (čočka XA)
[2] Asférická čočka
[3] Sklo Super ED
[4] Sklo ED (s extra nízkým rozptylem)


Tabulka MTFModulační přenosová funkce (MTF) popisuje, jak objektiv reprodukuje jemné detaily – měřeno jako stupeň kontrastu mezi blízkými linkami.
[1] Při 12 mm a maximální cloně [2] Při 12 mm a cloně F8
[3] Při 24 mm a maximální cloně [4] Při 24 mm a cloně F8
[5] Kontrast (%) [6] Vzdálenost od optického středu objektivu (mm)
[7] Prostorová frekvence [8] 10 párů linek / mm [9] 30 párů linek / mm
[10] Radiální hodnoty [11] Tangenciální hodnoty


Ovládací prvky objektivu1. Ostřící kroužek / 2. Tlačítko aretace zaostření / 3. Kroužek zoomu / 4. Přepínač režimu ostřeníParametry

Bajonet E-mount
Ohnisko (mm) 12–24 mm
Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm pro APS-C 18–36 mm
Světelnost ( F ) 2,8
Součásti objektivu (skupiny/prvky) 14 / 17
Úhel pohledu po připevnění ke 35mm (stupně) 122- 84
Úhel pohledu po připojení k fotoaparátu APS-C 99- 61
Fullframe Ano
APS-C Ano
Čepele clony 9
Kruhová clona Ano
Min. zaostření (m) 0,28 m
Max. zvětšení 0,14x
Rozměry (max. průměr x délka); mm 97,6 x 137 mm
Hmotnost; g 847 g
Kryt na přední objektiv Ano
Kryt na zadní objektiv Ano (ALC-R1EM)
Pouzdro na přenášení Ano

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Rychle odesláno, kvalitně zabaleno.

Anonym Doporučuje obchod