Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Objektiv Sony G Master SEL-2470GM2, F2,8

Katalogové číslo: Z02341
Vánoce se Sony Vánoce se Sony
Špičkový objektiv řady G Master se standardním zoomem, Čtyři originální a vysoce výkonné lineární motory XD pro vynikající výkon AF, Vysoké rozlišení zajišťuje 5 asférických členů, Hluboké a jemné rozostření při cloně F2,8 v celém rozsahu zoomu, Vynikající výkon při pořizování záběrů zblízka, Konstrukce odolná proti prachu a vlhkosti
Skladem
ks
59 989 Kč

Objektiv G Master se zoomem nové generaceObjektiv FE 24-70mm F2.8 GM se standardním zoomem je členem tzv. „svaté trojice“. V praktické a lehké konstrukci se zoomem ukrývá vyspělou optiku a výkonné automatické ostření a nabízí mobilitu při fotografování i natáčení. Je ideální pro vysoce výkonná kompaktní těla systému ? a lze jej použít pro rozsáhlou řadu situací.


Vysoké rozlišení směle konkuruje nejlepším objektivům s pevnou ohniskovou vzdálenostíVynikající kontrast při vysokých prostorových frekvencích pro úžasné rozlišení i při cloně F2,8. Dva vysoce přesné členy XA, dva členy ze skla ED, dva členy ze skla Super ED a mechanismus plovoucího zaostřování regulují chromatickou vadu, astigmatismus, zkreslení a vadu koma při všech nastaveních zoomu a clony. Antireflexní nanovrstva 2. generace potlačuje odlesky a vícenásobný obraz.


Úchvatný efekt bokeh řady G MasterRozostření je při F2,8 zachováno díky optickému designu a cloně s 11 lamelami K rozostření přispívá kontrola sférické aberace ve fázi návrhu i výroby. Dva členy XA s přesností 0,01 mikronu potlačují rozostření s mezikružím. Minimální zaostřovací vzdálenost dosahuje 0,21 m při ohniskové vzdálenosti 24 mm a 0,30 m při ohniskové vzdálenosti 70 mm, a to s maximálním zvětšením 0,32x.


Nejkompaktnější, nejlehčí a nejvšestrannější ve své tříděNejmenší a nejlehčí objektiv se zoomem ve své třídě nabízí světelnost F2,8 a ohniskovou vzdálenost 24–70 mm a nebývalou flexibilitu. Váží pouhých 695 g, tedy o 191 g méně než předchozí model. Je kratší o 16 mm a jeho celkový objem se zmenšil přibližně o 18 %. Díky působivé přenosnosti a mobilitě představuje dobrou volbu pro profesionální i amatérské fotografování a pořizování videí v celé řadě situací.


Rychlé a přesné automatické ostření a vynikající odezvaČtyři lineární motory XD Sony, mechanismus plovoucího zaostřování a pokročilé ovládání objektivu umožňují dosahovat přesného automatického ostření a oproti předchozímu modelu přibližně 2x lepšího výkonu sledování při změně zoomu. S kompatibilním tělem dokáže snímat rychlostí až 30 sn./s. K vysoké rychlosti přispívá také clonová jednotka, která podporuje plný výkon sledování automatického ostření i při snímání s vysokým zacloněním.


Nové možnosti vizuálních tvůrců díky vylepšeným funkcím pro videaNejnovější technologie konstrukce objektivů omezují nežádoucí posuny obrazu a změny zorného úhlu, takže výsledný obraz videí je plynulý a expresivní. Lineární motory XD zvyšují výkon automatického ostření a sledování a umožňují pořizovat krásný a detailní záznam s vysokou snímkovou frekvencí. Objektiv je vybaven ostřicím a clonovým kroužkem, které jsou vzájemně nezávislé, přičemž manuální ostření s lineární odezvou zajišťuje přímou, lineární odezvu ostřicího kroužku při manuální ostření.


Parametry

Bajonet E-mount
Ohnisko (mm) 24–70 mm
Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm pro APS-C 36–105 mm
Světelnost ( F ) 2,8 - 22
Součásti objektivu (skupiny/prvky) 15/20
Úhel pohledu po připevnění ke 35mm (stupně) 84°–34°
Úhel pohledu po připojení k fotoaparátu APS-C 61°–23°
Fullframe Ano
APS-C Ano
Stabilizace obrazu Ne
Čepele clony 11
Kruhová clona Ano
Min. zaostření (m) 0,21 až 0,38 m
Max. zvětšení 0,32x
Rozměry (max. průměr x délka); mm 87,8 x 119,9 mm
Hmotnost; g 695 g
Kryt na přední objektiv Ano (ALC-F82S)
Kryt zadního objektivu Ano (ALC-R1EM)
Sluneční clona Ano (ALC-SH168)
Pouzdro na přenášení Měkké pouzdro, popruh na brašnu
Průměr filtru; mm 82 mm

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jeden z mála obchodů, kterým není co vytknout. Prostě ve všem je nejlepší.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Turbo rychlost dodání. Spokojenost.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-x5v hp-wide-x5v

XPERIA 5 V 5G

Kompaktní. Kreativní. Výkonný.