Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Objektiv Sony G Master SEL-1635GM2, F2,8

Novinka Novinka
Špičkový širokoúhlý objektiv se zoomem řady G Master, Členy XA a členy ze skla ED pro vysoké rozlišení po celé ploše obrazu, Antireflexní nanovrstva Nano AR Coating II potlačuje odlesky a vícenásobný obraz, Čtyři lineární motory XD s vynikající odezvou a téměř bez vibrací pro rychlé, přesné a tiché automatické ostření, Přepínač aretace clony, tlačítka aretace zaostření a další funkce podporují profesionální fotografování
Obvykle do týdne
+ dárek pro vás
ks
62 990 Kč
Katalogové číslo: Z03654
Kód výrobce: SEL1635GM2.SYX

Mohlo by Vás zajímat

Objektiv Sony G Master SEL-70200GM2, F2.8

Objektiv Sony G Master SEL-70200GM2, F2.8

Špičkový teleobjektiv se zoomem řady G Master, Člen XA, dva skleněné členy Super ED a dva skleněné členy ED pro vysoké rozlišení v celém rozsahu zoomu, Lineární motory XD s vynikající odezvou a téměř bez vibrací pro rychlé, přesné a tiché automatické ostření, Antireflexní nanovrstva 2. generace od společnosti Sony pro minimalizaci odlesků a vícenásobných obrazů, Ovládání, mobilita a spolehlivost, které podporují potřeby profesionálního fotografování
76 989 Kč
Objektiv Sony G Master SEL-2470GM2, F2,8

Objektiv Sony G Master SEL-2470GM2, F2,8

Špičkový objektiv řady G Master se standardním zoomem, Čtyři originální a vysoce výkonné lineární motory XD pro vynikající výkon AF, Vysoké rozlišení zajišťuje 5 asférických členů, Hluboké a jemné rozostření při cloně F2,8 v celém rozsahu zoomu, Vynikající výkon při pořizování záběrů zblízka, Konstrukce odolná proti prachu a vlhkosti
54 690 Kč
Objektiv Sony G Master SEL-1224GM, F2.8

Objektiv Sony G Master SEL-1224GM, F2.8

Špičkový ultraširokoúhlý objektiv řady G Master Series se zoomem, Lineární motor XD s vynikající odezvou bez vibrací umožňuje rychlé, přesné a tiché automatické ostření, Tři členy XA, asférická čočka, dvě skla Super ED a tři skla ED pro vysoké rozlišení v celém rozsahu zoomu, Antireflexní nanovrstva 2. generace od společnosti Sony pro odstranění odlesků a vícenásobných obrazů, Tlačítko aretace zaostření a další funkce podporují profesionální fotografování
69 990 Kč

Nejmenší/nejlehčí na světě (širokoúhlý, F2,8, zoom)

Objektiv FE 16–35mm F2,8 GM II zajistí dynamickou širokoúhlou perspektivu s extra rozlišením a efektem bokeh a maximalizuje rychlost a výkon vyspělých fotoaparátů. Nevídaný výkon automatického ostření má výhody při fotografování a natáčení s využitím všestranného objektivu, který je také nejmenším a nejlehčím svého druhu.

Dechberoucí rozlišení řady G Master

Vysoké prostorové rozlišení umožňuje detailní vykreslování až do okrajů snímku napříč celým rozsahem zoomu 16–35 mm, a to i při plném otevření objektivu. Pět asférických členů zahrnuje tři členy XA (extrémně asférické) a aberace je efektivně řízena k dosažení výjimečného spojení vysokého rozlišení a úchvatného efektu bokeh.

Vynikající rozlišení a efekt bokeh

Díky maximální světelnosti F2,8, inovativní optické konstrukci a pokročilé jednotce clony s 11 lamelami je možný plynulý efekt bokeh. Model FE 16–35mm F2,8 GM II nabízí i vynikající obraz při snímání zblízka s minimální zaostřovací vzdáleností 0,22 m (0,73 stopy) a maximálním zvětšením 0,32×. Snímejte zblízka k získání dynamické perspektivy, zatímco hluboký efekt bokeh vám dodá větší možnost vyjádření.

Zdokonalený pro výjimečný obraz videí

Menší míra zvětšování a zmenšování obrazu při ostření a posunu zaostření a osového posunu při zoomu přispívá k plynulosti obrazu videí, zatímco lineární motory XD (extrémně dynamické) a pokročilá jednotka clony snižují šum a vibrace. Těžiště se jen velmi málo mění, přispívá tak k svižné manipulaci a větší stabilitě při snímání z ruky a eliminuje potřebu úprav po změně nastavení zoomu při použití gimbalu.

Plynulé, přesné, tiché a bleskově rychlé automatické ostření

Objektiv FE 16–35mm F2,8 GM II využívá plovoucí zaostřovací mechanismus se 4 originálními lineárními motory XD a přesným ovládáním objektivu pro až 2x rychlejší automatické ostření. S tělem Sony Alpha 1 můžete souvisle snímat rychlostí až 30 sn./s. Objektiv plynule sleduje objekty a spolehlivě dokonale zaostří pro natáčení zpomalených záběrů a videí v rozlišení 4K/8K.

Nejmenší a nejlehčí objektiv ve své třídě

I když se jedná o nejmenší a nejlehčí objektiv se zoomem F2,8 16–35 mm na světě, nabízí model FE 16–35mm F2,8 GM II díky členům XA a členu ze skla Super ED (s extra nízkým rozptylem) v pokročilé optické konstrukci neobyčejnou kvalitu obrazu. Lineární motory XD s vysokým výkonem přispívají k nízké hmotnosti jen 547 gramů (19,3 unce). Objektiv je o 20 % lehčí než model E 16–35mm F2,8 GM. Celková délka objektivu je jen 111,5 mm (4 1/2 palce).

Profesionální ovládání a spolehlivost

Přepínače cvakání a aretace clony nabízí flexibilní ovládání clony a o aretaci zaostření se starají dvě tlačítka, která jsou přístupná při snímání na výšku i šířku. Tlačítkům aretace zaostření z nabídky těla lze přiřadit jednu funkci. Všechny spoje jsou strukturálně utěsněny, tlačítka a přepínače těsní silikonová pryž a bajonet objektivu je utěsněn pryžovým kroužkem pro ochranu před vlhkostí a prachem.

Konfigurace objektivu

Objektivy řady G Master skvěle kombinují velmi vysoké rozlišení a jemný efekt bokeh, a povyšují tak zpracování obrazu a kreativitu na dříve nevídanou úroveň

[1] Vysoce asférická čočka (XA) [2] Asférická čočka [3] Asférická čočka ze skla ED (s extra nízkým rozptylem) [4] Člen ze skla Super ED [5] Člen ze skla ED (s extra nízkým rozptylem)

Tabulka MTF

Funkce MTF popisuje, jak dobře dokáže objektiv reprodukovat jemné detaily – měřeno jako stupeň kontrastu dosaženého mezi čarami umístěnými blízko sebe.

[1] Kontrast (%) [2] Vzdálenost od optického středu čočky (mm) [3] Při 16 mm / Max. clona [4] Při 16 mm / clona F8 [5] Při 35 mm / Max. clona [6] Při 35 mm / clona F8 [7] Prostorová frekvence [8] 10 párů linek / mm, [9] 30 párů linek / mm, [10] radiální hodnoty, [11] tangenciální hodnoty

Parametry

Bajonet Bajonet E společnosti Sony
Ohnisko (mm) 16–35
Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm pro APS-C 24-52,5
Světelnost ( F ) 02.VIII
Součásti objektivu (skupiny/prvky) 12 až 15
Úhel pohledu po připevnění ke 35mm (stupně) 107° – 63°'
Úhel pohledu po připojení k fotoaparátu APS-C 83°-44°
Fullframe Ano
APS-C Ano
Stabilizace obrazu Ano
Čepele clony 11
Kruhová clona Ano
Min. zaostření (m) 0,22 až 0,73 m
Max. zvětšení 0,32
Rozměry (max. průměr x délka); mm 87,8 x 111,5
Hmotnost; g 547
Kryt na přední objektiv Ano
Kryt zadního objektivu Ano
Sluneční clona Ano
Průměr filtru; mm 82
Dodávané příslušenství Sluneční clona (ALC-SH177)

Vhodné příslušenství

Krytka objektivu Sony ALC-F82S, 82mm, přední

Krytka objektivu Sony ALC-F82S, 82mm, přední

Pro objektivy s 82 mm závitem předního filtru, Chrání povrch objektivu před škrábanci a prachem, Snadno se z objektivu nasazuje i odnímá
VF FOTO polarizační filtr PS US 82mm

VF FOTO polarizační filtr PS US 82mm

Kvalitní optické sklo, světelná ztráta pouze 1 EV, nejnovější nanovrstvy, 14 kvalitních antireflexních vrstev, kvalitní japonská polarizační fólie, vhodný i do nejtěžších podmínek díky speciálně utěsněné polarizační fólii.
2 600 Kč
VF FOTO UV filtr PS NANO PRO 82mm

VF FOTO UV filtr PS NANO PRO 82mm

Prvotřídní optické sklo, transparentnost přesahující 99,6 %, nejnovější nanovrstvy, 16 antireflexních vrstev, designový mosazný rámeček.
1 860 Kč
VF FOTO UV filtr NANO 82mm

VF FOTO UV filtr NANO 82mm

Velmi kvalitní optické sklo, transparentnost přesahující 99,4 %, nejnovější nanovrstvy, 14 antireflexních vrstev.
1 360 Kč

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Přehledné stránky, rychlost vyřízení objednávky. Naprostá spokojenost. Děkuji.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Rychlé jednání, dobře zabalený, špičkový produkt, přijatelná cena

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace