Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Objektiv Sony G Master SEL-70200GM2, F2.8

Katalogové číslo: Z02363
Špičkový teleobjektiv se zoomem řady G Master, Člen XA, dva skleněné členy Super ED a dva skleněné členy ED pro vysoké rozlišení v celém rozsahu zoomu, Lineární motory XD s vynikající odezvou a téměř bez vibrací pro rychlé, přesné a tiché automatické ostření, Antireflexní nanovrstva 2. generace od společnosti Sony pro minimalizaci odlesků a vícenásobných obrazů, Ovládání, mobilita a spolehlivost, které podporují potřeby profesionálního fotografování
Skladem
ks
78 989 Kč

Vylepšený teleobjektiv se zoomem G Master F2.8Plný výkon technologie objektivů přináší úchvatné rozlišení a efekt bokeh a pyšní se jím nejlehčí teleobjektiv se zoomem G Master na světě. Díky vylepšenému výkonu automatického ostření může objektiv FE 70-200mm F2.8 GM OSS II nabídnout plný potenciál dnešních pokročilých fotoaparátů pro snímky a videa.


Nevídaná kvalita obrazuKvalita obrazu je úžasná v celém rozsahu zoomu a při všech ohniskových vzdálenostech. Dva asférické členy, jeden typu XA, zajišťují vysoké rozlišení napříč snímkem. Dva skleněné členy ED, dva skleněné členy Super ED a jeden asférický člen ED minimalizují chromatické vady a antireflexní nanovrstva Nano AR Coating II potlačuje odlesky a vícenásobný obraz. K dispozici jsou výkonné telekonvertory 1,4x a 2x.


Nádherný efekt bokeh typický pro řadu G MasterKrásného efektu bokeh řady G Master je dosaženo díky optické konstrukci, a cloně F2,8 s 11 lamelami. Člen XA, který je vyroben s přesností povrchu 0,01 mikronu, potlačuje efekt bokeh s mezikružím a nová jednotka clony pomáhá zajistit přirozený efekt bokeh. Efekt bokeh je vynikající i zblízka, nabízí minimální zaostřovací vzdálenost pouhých 0,4 metrů při 70 mm a 0,82 metrů při 200 mm.


Rychlé automatické ostření podporuje kreativní snímáníČtyři lineární motory XD poskytují efektivitu velkého tahu, která vylepšuje rychlost automatického ostření, a to až 4x v porovnání s předchozím modelem. Například při sledování přibližujícího se běžce je sledování se zoomem vylepšeno přibližně o 30 % v porovnání s předchozím modelem, což zvyšuje šance na pořízení požadovaného snímku.


Profesionální funkce natáčení videaNejnovější technologie objektivu snižuje zvětšování a zmenšování obrazu při ostření, posun zaostření při zoomování a osový posun při zoomování. Lineární motory XD a nová jednotka clony zajišťují tichý provoz. Tento objektiv je dokonce vybaven samostatným ovládacím kroužkem pro ostření, zoom a clonu a přepínačem pro aktivaci kroužku clony. Funkce manuálního ostření s lineární odezvou společnosti Sony zajišťuje pohotovou kontrolu při přímém manuálním ostření.


Nejlehčí model ve své tříděTento objektiv (nejlehčí model F2.8 70-200mm se zoomem na světě), nabízí vynikající kvalitu a automatické ostření. Lineární motory XD a součásti tubusu z hořčíkové slitiny snižují hmotnost na 1 045 gramů, tedy přibližně o 29 % nižší hmotnost než u předchozího modelu. Konstrukce vylepšuje rovnováhu, zatímco konstantní délka tubusu přispívá snadnému zacházení.


Profesionální ovládání a spolehlivostFunkce jako nepřetržité ostření DMF, manuální ostření s lineární odezvou a omezení ohniskové vzdálenosti poskytují ovládání ostření. Kroužek clony s přepínatelným cvakáním a přepínač aretace clony pro ovládání expozice. REŽIMY 1, 2 a 3 zajišťují ostré snímky a konstrukce odolná proti vlhkosti a prachu s předním členem s fluorovou vrstvou maximalizují spolehlivost v náročných prostředích.


Konfigurace objektivuObjektivy řady G Master skvěle kombinují velmi vysoké rozlišení a jemný efekt bokeh, a povyšují tak zpracování obrazu a kreativitu na dříve nevídanou úroveň

[1] Mimořádně asférická čočka (XA) [2] Asférická čočka [3] Asférická čočka s členem ED (s extra nízkým rozptylem) [4] Skleněný člen Super ED [5] Člen ED (s extra nízkým rozptylem)


Tabulka MTFFunkce MTF popisuje, jak dobře dokáže objektiv reprodukovat jemné detaily – měřeno jako stupeň kontrastu dosaženého mezi čarami umístěnými blízko sebe.

[1] Kontrast (%) [2] Vzdálenost od optického středu čočky (mm) [3] Při 70 mm / Max. clona [4] Při 70 mm / clona F8 [5] Při 200 mm / Max. clona [6] Při 200 mm / clona F8 [7] Prostorová frekvence [8] 10 párů linek / mm [9] 30 párů linek / mm [10] R: Radiální hodnoty T: Tangenciální hodnoty


Ovládací prvky objektivu[1] Zaostřovací kroužek [2] Tlačítko aretace zaostření [3] Kroužek zoomu [4] Kroužek pro ovládání clony [5] Přepínač režimu ostření [6] Nepřetržité ostření DMF [7] Omezení ohniskové vzdálenosti [8] Přepínač kompenzace chvění [9] Režim kompenzace [12] Značka pro nasazení [13] Držák stativu [14] Přepínač cvakání clonyParametry

Bajonet E-mount
Ohnisko (mm) 70–200 mm
Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm pro APS-C 105–300 mm
Světelnost ( F ) 2,8 - 22
Součásti objektivu (skupiny/prvky) 14/17
Úhel pohledu po připevnění ke 35mm (stupně) 34°–12° 30`
Úhel pohledu po připojení k fotoaparátu APS-C 23°–8
Fullframe Ano
APS-C Ano
Stabilizace obrazu Ano
Čepele clony 11
Kruhová clona Ano
Min. zaostření (m) 0,4 až 0,82 m
Max. zvětšení 0,3x
Rozměry (max. průměr x délka); mm 88,0 x 200 mm
Hmotnost; g 1045 g
Kryt na přední objektiv Ano
Kryt zadního objektivu Ano
Sluneční clona Ano
Pouzdro na přenášení Ano
Průměr filtru; mm 77 mm
Dodávané příslušenství Držák na stativ

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Kupoval jsem TV Samsung 55", zavolali mi a upozornili mne že se jedná o vystavený kus, což je od nich férové a nakonec přidali i dárek zdarma, nakupoval jsem přes internet u ELVIAPRO poprvé. V minulosti solidní obchod zaměřený hlavně na značku SONY, nyní už dělají více značek. Jeden den jsem objednal, druhý den mi zavolali a ještě ten samý den doručili. Paráda

Anonym Doporučuje obchod