Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Televizor Sony BRAVIA 8, K-77XR80, 77", OLED

Novinka Novinka
Úhlopříčka 195 cm (77"), 4K HDR OLED (3840 x 2160) XR TRILUMINOS PRO, Obrazový procesor Cognitive Processor XR, ví co vidíme a slyšíme, Sytá černá pro dokonalý kontrast - XR OLED Contrast Booster, Technologie Acoustic Surface Audio+, poslouchejte zvuk přímo ze středu obrazovky, Štíhlé a elegantní provedení - Design Slim One Slate, Skvělá volba pro systém PlayStation 5, Google TV, O2 TV
Dokupte si za zvýhodněnou cenu i
Předobjednávka do 12.07.2024 , očekávané datum naskladnění
+ dárek pro vás
ks
E
113 690 Kč
Katalogové číslo: Z04976
Kód výrobce: K77XR80PAEP

Mohlo by Vás zajímat

Televizor Sony XR-77A80L, 77", OLED

Televizor Sony XR-77A80L, 77", OLED

Úhlopříčka 195 cm (77"), 4K HDR OLED (3840 x 2160) XR TRILUMINOS PRO, Obrazový procesor Cognitive Processor XR, ví co vidíme a slyšíme, Spatřete barvy, které jsou pro lidský zrak přirozené a nádherné s XR Colour, Technologie Acoustic Surface Audio+, poslouchejte zvuk přímo ze středu obrazovky, Google TV, O2 TV, BRAVIA CORE (10 filmů zdarma, neomezené streamování 24 měsíců), Vícepolohový stojan pro univerzální umístění televizoru
69 990 Kč
Novinka Novinka
Televizor Samsung QE77S95D

Televizor Samsung QE77S95D

OLED 4K TV (3840 x 2160) 77" (195 cm),Quantum HDR+ OLED, Samosvítící pixely, 100% objemem barev, Neural Quantum Processor 4K, Ultraširoké pozorovací úhly, Antireflexní vrstva, Motion Xcelerator 144Hz, Zvuk 70W, Zvuk sledující pohyb OTS+, Dolby Atmos® s horními reproduktory, Adaptivní obraz a zvuk PRO, XBOX - Hry přímo v TV bez konzole, LaserSlim Design, Připojitelný One Connect
124 990 Kč
Novinka Novinka
Televizor Samsung QE77S90D

Televizor Samsung QE77S90D

Okamžitý Cashback 14 000 Kč i
OLED 4K TV (3840 x 2160) 77" (195 cm),Quantum HDR+ OLED, Samosvítící pixely, 100% objemem barev, Neural Quantum AI Gen2 Processor 4K, Ultraširoké pozorovací úhly, Antireflexní vrstva, Motion Xcelerator 144Hz, Zvuk 40W, Zvuk sledující pohyb OTS Lite, Dolby Atmos, Adaptivní obraz a zvuk PRO, XBOX - Hry přímo v TV bez konzole, LaserSlim Design
99 989 Kč
Akční cena Akční cena
Televizor Sony XR-77A95L, 77", OLED

Televizor Sony XR-77A95L, 77", OLED

Úhlopříčka 195 cm (77"), 4K HDR (3840 x 2160), OLED (QD-OLED), Nový panel OLED s dosud nejširším spektrem barev, Obrazový procesor Cognitive Processor XR, ví co vidíme a slyšíme, S technologií XR OLED Contrast Pro můžete vychutnat skutečný kontrast, Technologie Acoustic Surface Audio+, poslouchejte zvuk přímo ze středu obrazovky, Objevte nové způsoby používání televizoru s kamerou, Google TV, O2 TV, BRAVIA CORE (10 filmů zdarma, neomezené streamování 24 měsíců)
123 790 Kč

Esteticky působivá štíhlost, která všude krásně zapadne

Dokonalý středobod vašeho obytného prostoru se štíhlým provedením, které harmonicky splyne s každým prostředím, realistickým obrazem a atmosférickým zvukem.

Harmonická přítomnost. Štíhlý a elegantní pro váš obytný prostor.

Zaujme centrální postavení v každé místnosti. Náš nový televizor s útlým a tenkým provedením ozdobí váš obytný prostor svými tvary, materiály, barvami a povrchovými úpravami, které nádherně splynou s interiérem, stěnami a produkty domácího kina.

Design Slim One Slate. Nádherný ze všech stran.

Elegantní a konzistentní. Náš koncept Slim One Slate spojuje obrazovku a rámeček do jediné plochy, čímž maximalizuje váš zážitek. Zapuštěná jednodílná zadní strana zdůrazňuje elegantní linie a tenký profil televizoru.

Dokonale splyne se stěnou

Stane se součástí vašeho pokoje. Díky útlému rámečku, tenkému profilu a bočním okrajům zbarveným a upraveným tak, aby splynuly se stěnami, je tento televizor jako stvořený k montáži na stěnu.

Vibrační povrchová úprava. Harmonicky splyne s vaším domovem.

Provedení s téměř neviditelným rámečkem. Jeho přirozeně teplá textura odolná proti šmouhám dokonale splyne s interiérem, stěnami a systémem BRAVIA Theatre.

Dokonale integruje televizor a soundbar, takže stojan není téměř vidět

Chytře skrytý. Náš podkladový stojan tvoří tenká plochá ocelová deska s kovovou povrchovou úpravou s tenkými liniemi. Pokud na něj umístíte systém BRAVIA Theatre, stojan prakticky zmizí.

Víceúčelový stojan pro váš styl

Naprostá flexibilita. Náš stojan nastavitelný 4 způsoby umožňuje zvolit mezi vnější polohou, vnitřní polohou pro menší police nebo dvěma polohami pro soundbar, aby uspokojil vaše preference při sledování.

Čistý design z každého úhlu

Žádné nevzhledné kabely vinoucí se po desce stolu. Díky zadnímu krytu jsou kabely úhledně skryty, takže zepředu, zezadu ani ze stran není vidět žádnou změť kabelů.

Technologie OLED se sytou černou, jasný a nádherný obraz

Skvělý obraz. Využili jsme bezmeznou černou a ohromující detaily technologie OLED pro úžasnou texturu a realizmus.

Více než 8 milionů pixelů s vlastním osvětlením, intenzivní jas a kontrast

Vrchol přesnosti. Obrazovka OLED individuálně a obratně ovládá 8 milionů pixelů s vlastním osvětlením. Každý z nich zapíná nebo vypíná, aby svítily nebo zůstaly temné, a poskytovaly tak úchvatnější barvy a sytější černou.

Každá scéna je jasnější s úžasnými barvami a kontrastem

Více barev a větší kontrast ve vysokých jasech. Tento televizor s technologií XR Contrast Booster dokáže díky panelu s vysokou svítivostí (1) a teplotnímu snímači (2) přesně řídit světlo, aby dosáhl jasnějšího obrazu se sytě černou.

Více než miliarda živých reálných barev

Objevte barvy světa s veškerou vitalitou skutečného života. Naše technologie XR Triluminos Pro jich reprodukuje více než miliardu s jemnými rozdíly sytosti a odstínu, které umožňují vytvářet přirozené stíny v každém detailu.

Čistý obraz. Vylepšený a s rozlišením zvýšeným na 4K.

Vaše oblíbené filmy vylepšené a obohacené o další detaily. Technologie XR Clear Image využívá vlastní databázi textur k inteligentnímu převodu libovolného obsahu na kvalitu blízkou rozlišení 4K, a to bez ohledu na zdroj.

I akce s rychlým pohybem zůstávají čisté a nerozmazané

Veškeré akce bez rozmazání a trhání. Technologie XR OLED Motion detekuje a analyzuje vizuální prvky po sobě následujících snímků a poté vytváří další snímky, které vkládá mezi původní snímky, aby zajistila plynulejší scény.

Bezkonkurenční realizmus díky procesoru XR Processor

Záruka přesnosti. Procesor XR Processor je vybaven systémem rozpoznávání scén, který s bezchybnou přesností detekuje a analyzuje data a poté optimalizuje obraz s cílem dosáhnout maximálního realizmu.

Úchvatné barvy ze všech úhlů

Sledování televize ze strany je nyní stejně uspokojující jako sledování ze středu. Náš panel OLED udržuje barvy konzistentní a věrné, ať už se díváte odkudkoli.

Užijte si doma obraz jako v kině

Ponořte se doma do obrazu stejné kvality jako v kině. Naše zkušenosti s kvalitou obrazu pro domácí zábavu nám pomáhají věrně reprodukovat vizi tvůrce pomocí režimů Studio Calibrated vyvinutých ve spolupráci společnosti Sony a nejlepších světových streamovacích služeb.

Reproduktor v obrazovce, vždy v kvalitě kina

Vytvořte si kino v domácím prostředí. Akční členy za obrazovkou vibrují a promění ji v reproduktor, který poskytuje čistý a pohlcující zvuk vycházející ze středu se stejnou zvukovou strukturou jako v kině. Nově použitý výškový reproduktor zvýrazňuje prostorový pocit, a poskytuje tak zážitek odpovídající kinu.

Zvuk z obrazovky, který přesně odpovídá akci

Zvuk a obraz, dokonale synchronizované. Technologie Acoustic Surface Audio+ s výškovým reproduktorem promění každou část obrazovky ve výkonný reproduktor, který vydává zvuk přesně z toho správného místa ve scéně. Uslyšíte dialog přímo od příslušného herce, takže vás doma očekává stejný zážitek jako v kině.

Křišťálově čistý zvuk hlasu. Přesné dialogy.

Už žádné tlumené hlasy. Naše nová technologie Voice Zoom 3™ rozpoznává rozhovory osob pomocí strojového učení umělé inteligence a zvyšuje nebo snižuje jejich hlasitost, takže i drobné dialogy zní hlasitě a zřetelně. Lze použít i s našimi produkty domácího kina.

Inteligentní zpracování povyšuje běžný stereofonní zvuk na mimořádný 3D prostorový zvuk.

Nechte se pohltit. Naše technologie 3D Surround Upscaling vytváří virtuální prostor shora i ze stran pouze pomocí reproduktorů televizoru. Dokonce i 2kanálový a 5.1kanálový zvuk se promění v pohlcující 5.1.2kanálový zvuk. Navíc podpora technologií Dolby Atmos a DTS:X poskytuje nezapomenutelný prostorový zvuk.

Systém BRAVIA Theatre promění domov v kino

Zaplňte každý kout místnosti zvukem v kvalitě kina, který pohladí po duši. Spárování televizoru BRAVIA se systémem BRAVIA Theatre poskytne bezkonkurenční audiovizuální zážitek v domácím prostředí s emocemi a vzrušením kina.

Všestranný zvuk jako v kině, který překoná zážitek z běžného virtuálního prostorového zvuku

Jedná se o skutečně revoluční řešení. Naše technologie 360 Spatial Sound Mapping vytváří kromě fyzických reproduktorů také virtuální reproduktory, aby zajistila podobné uspořádání jako v kině, a poskytovala tak stejně kvalitní zábavu v domácím prostředí.

Zvuk přesně odpovídá ději na obrazovce

Zvuk je upraven tak, jako by se jednalo o jeden integrovaný systém reproduktorů. Technologie Acoustic Center Sync umožňuje našim zařízením domácího kina používat televizor BRAVIA jako centrální reproduktor, takže zvuk vychází z obrazovky, a nikoli pouze ze soundbaru.

Kompatibilní s technologií 360 Spatial Sound Personalizer

Přizpůsobte si zážitek z technologií Dolby Atmos a DTS:X a vychutnejte si prostorový zvuk s nositelným reproduktorem nebo systémem BRAVIA Theatre U připojeným k televizoru BRAVIA. Lze použít také s některými sluchátky Sony.

Snadné ovládání systému BRAVIA Theatre

Ovládejte snadno funkce, jako jsou zvukové pole a hlasitost, pouze pomocí dálkového ovladače televizoru. Díky integrovanému uživatelskému rozhraní se v rychlé nabídce nastavení televizoru BRAVIA automaticky objeví nastavení zvuku soundbaru.

Sony | Aplikace BRAVIA Connect

Ovládejte televizor BRAVIA a systém BRAVIA Theatre ze smartphonu. Pomocí aplikace BRAVIA Connect můžete upravovat hlasitost a nastavení, a dokonce kontrolovat sestavu bez použití dálkového ovladače nebo nabídky na obrazovce.

Připojení HDMI. Jednodušší pro každého.

Už nikdy nebudete mít problémy s připojením soundbaru a televizoru přes rozhraní HDMI. Díky hmatovým tečkám na konektoru ARC/ACS je propojení jednodušší pro každého.

Jedno zobrazení, simultánní zvuk

Náš televizor se simultánním zvukovým výstupem umožňuje poslouchat pořad ve sluchátkách, zatímco váš partner poslouchá stejný pořad prostřednictvím reproduktorů televizoru. Hlasitost můžete měnit samostatně pomocí zařízení Bluetooth.

Zábava, kterou máte rádi. Se společnosti Google.

Platforma Google TV sdružuje filmy, pořady a další média z různých aplikací a předplacených služeb a třídí je přímo pro vás.

Milujte zábavu. Milujte planetu.

Skvělý obraz i zvuk nesmí nikdy poškozovat životní prostředí. Neúnavně pracujeme na tom, abychom snížili svůj vliv na planetu.

Ideální pro PlayStation 5

Buďte přímo v centru dění s televizorem BRAVIA. Ohromující scény, atmosférický zvuk a exkluzivní funkce oživí vaše oblíbené hry jako nikdy předtím.

Automatické mapování tónů HDR

Automatické mapování tónů HDR okamžitě optimalizuje nastavení HDR během počátečního nastavování konzole PS5. I ve tmavých stínech a místech vysokého jasu uvidíte jemné detaily a skutečné barvy.

Automatický režim obrazu žánrů

Televizor BRAVIA automaticky přejde do herního režimu s konzolí PS5, aby minimalizoval prodlevu a maximalizoval schopnost odezvy. Televizor se přepne do standardního režimu při sledování filmů, a zajistí tak působivější scény. 

Parametry

Třída energetické účinnosti modelu E
Roční spotřeba elektrické energie 107 kWh/ 1 000 h
Viditelná úhlopříčka obrazovky 195 cm
Typ podsvícení obrazovky OLED
Určeno pro český trh Ano
Rozlišení 4K Ultra HD (3840 x 2160), XR TRILUMINOS™ PRO displej, Live Colour
Technologie zpracování obrazu Processor XR, (HDR10, HLG, Dolby Vision), XR Contrast Booster 15, Dynamické vylepšení kontrastu, XR Clear image
Frekvence zpracování obrazu XR OLED Motion, automatický režim, obnovovací frekvence panelu 120 Hz
TV tuner DVB T2(HEVC/H.265) / S2 /C / analogový tuner
Multimediální funkce Wi-Fi®, LAN, Bluetooth®, Chromecast, Apple Airplay,Apple Homekit
Smart TV Operační systém Android™ (vestavěné úložiště 32GB), Google Play, internetový prohlížeč Aplikace Vewd, Photo Sharing Plus, aplikace Video & TV SideView, Voice Zoom 3, BRAVIA CAM (volitelná)
Grafické vstupy 4x HDMI (HDCP2.2), ARC, HDMI-CEC, 2x USB
Ostatní vstupy/výstupy 1 x digitální Boční/Hybridní se vstupem S-Center Speaker
Výkon reproduktorů 13W + 13W + 10W + 10W + 10W, Acoustic Surface Audio+, Výškové reproduktor pro lokalizaci zvuku, Dolby Audio, Dolby Atmos, DTS digitální prostorový zvuk, Simultánní zvuk (TV/BT sluchátka)
Barva Tmavě stříbrný rám, tmavě stříbrný stojan (4 polohy (vnější / vnitřní / vnější pro soundbar/ vnitřní pro soundbar)
Rozměry TV s podstavcem (š x v x h) 171,3 x 101,2 x 40,5 cm
Rozměry TV bez podstavce (š x v x h) 171,3 x 98,4 x 3,8 cm
Přepravní rozměr (š x v x h) 191,2 x 111,5 x 19,1 cm
Rozteč otvorů VESA® (š x v) 30 x 30 cm
Hmotnost TV (kg) 34

Vhodné příslušenství

Prodloužená záruka Sony BEWY506 pro TV na 3., 4. a 5. rok

Prodloužená záruka Sony BEWY506 pro TV na 3., 4. a 5. rok

Užívejte si Váš televizor Sony až 5 let bez obav z poruchy.
4 290 Kč
Novinka Novinka
Držák TV Sony SU-WL900, na stěnu, otočný

Držák TV Sony SU-WL900, na stěnu, otočný

Lze otočit až do úhlu 21°, Zavěste svůj televizor 13 mm/ 26 mm od stěny, Nosnost 60 kg, VESA®: 300 x 300 mm / 400 x 400 mm, Umožňuje snadný přístup ke konektorům, Bezpečná a snadná instalace, Úhledně uchovává kabely
7 490 Kč
Kabel HDMI Sony DLC-HX10C, HDMI - HDMI, 1m

Kabel HDMI Sony DLC-HX10C, HDMI - HDMI, 1m

Rychlost 18 Gb/s, přenos videa 4K HDR 60p, HDMI konektor typu A se zástrčkou z odlitého zinku a vnitřním kovovým stíněním, Spolehlivý přenos dat za pomocí drátu z měděných vláken AWG 30 a trojvrstvého stínění, Podporuje audiosignály ARC (Audio Return Channel), HEC (HDMI Ethernet Channel) a 3D signál, Šipky (→→) jasně značí směr signálu a umožňují uživateli využít kabel naplno tím nejjednodušším způsobem
1 080 Kč
Sony kamera CMU-BC1 pro televizory Bravia

Sony kamera CMU-BC1 pro televizory Bravia

Obraz průběžně optimalizovaný podle vaší polohy v místnosti, Ideální poslech zvuku odkudkoli, Ovládání gesty, Snadné připojení, snadné zavření, Kompatibilni s TV Sony BRAVIA roku 2022 a novější
4 889 Kč
Novinka Novinka
Soundbar Sony BRAVIA Theatre Bar 9, HT-A9000

Soundbar Sony BRAVIA Theatre Bar 9, HT-A9000

Okamžitý Cashback 3 000 Kč i
Podporuje technologii 360 Spatial Sound Mapping, Dvoupásmové reproduktory, čtyři basové reproduktory a čtyři pasivní zářiče, Technologie Dolby Atmos®/DTS:X®., Podpora Hi-Res, Optimalizaci zvukového pole pro jednoduché nastavení zajišťuje 13 reproduktorů, Streamujte svoji hudbu díky bezdrátovému připojení, Funkce Spotify Connect, AirPlay, Držák pro montáž na stěnu v balení
34 989 Kč
Novinka Novinka
Domácí kino Sony BRAVIA Theatre Quad, HT-A9M2

Domácí kino Sony BRAVIA Theatre Quad, HT-A9M2

Technologie 360 Spatial Sound Mapping poskytuje zbrusu nový prostorový zážitek, Technologie Dolby Atmos®/DTS:X, Flexibilní rozložení reproduktorů s bezdrátovým připojením, Optimalizace zvukového pole pro jednoduché nastavení, Mimořádně široká oblast poslechu vyplní každý kout vašeho obývacího prostoru, Několik reproduktorů Phantom vás vtáhne do filmů i hudby, Držák pro montáž na stěnu v balení
56 490 Kč
Přehrávač Blu-ray Sony UBP-X800M2, 4K Ultra HD, Wi-Fi, BT

Přehrávač Blu-ray Sony UBP-X800M2, 4K Ultra HD, Wi-Fi, BT

Okamžitý Cashback 230 Kč i
Sledujte neporazitelnou čistotu obrazu 4K UHD Blu-ray™, Se zvukem s vysokým rozlišením a technologií DSEE HX uslyšíte více detailů, Konstrukce redukující vibrace snižuje zkreslení zvuku, Přehrajte téměř jakýkoli typ disku či formát souboru, Úžasná kvalita obrazu se zvýšením rozlišení na úroveň 4K s frekvencí až 60p
7 979 Kč
Prodloužená záruka Sony BEWY406 pro TV na 3. a 4. rok

Prodloužená záruka Sony BEWY406 pro TV na 3. a 4. rok

Užívejte si Váš televizor Sony až 4 roky bez obav z poruchy.
3 990 Kč
Prodloužená záruka Sony BEWY306 pro TV na 3. rok

Prodloužená záruka Sony BEWY306 pro TV na 3. rok

Užívejte si Váš televizor Sony až 3 roky bez obav z poruchy.
2 150 Kč

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Vše OK

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Tradiční a specializovaný SONY obchod s profesionálním personálem. Rád tam nakupuji.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace