Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Televizor Sony XR-55A95L, 55", OLED

Akční cena Akční cena
Úhlopříčka 139 cm (55"), 4K HDR (3840 x 2160), OLED (QD-OLED), Nový panel OLED s dosud nejširším spektrem barev, Obrazový procesor Cognitive Processor XR, ví co vidíme a slyšíme, S technologií XR OLED Contrast Pro můžete vychutnat skutečný kontrast, Technologie Acoustic Surface Audio+, poslouchejte zvuk přímo ze středu obrazovky, Objevte nové způsoby používání televizoru s kamerou, Google TV, O2 TV, BRAVIA CORE (10 filmů zdarma, neomezené streamování 24 měsíců)
Skladem
+ dárek pro vás
ks
F
58 989 Kč
Katalogové číslo: Z03245
Kód výrobce: XR55A95LAEP

Mohlo by Vás zajímat

Prodloužená záruka Sony BEWY506 pro TV na 3., 4. a 5. rok

Prodloužená záruka Sony BEWY506 pro TV na 3., 4. a 5. rok

Užívejte si Váš televizor Sony až 5 let bez obav z poruchy.
4 290 Kč
Bezdrátový vysílač Sony WLA-NS7B

Bezdrátový vysílač Sony WLA-NS7B

Bezdrátový vysílač Bluetooth pro vytvoření 360 Spatial Sound, Vytváří za pomoci technologie Dolby Atmos® prostorový zvuk jako v kině pro vybrané modely zařízení, Připojte se k televizorům BRAVIA XR pomocí přiloženého optického kabelu a kabelu USB, Spárujte s vybranými sluchátky Sony prostřednictvím připojení Bluetooth
1 589 Kč
Akční cena Akční cena
Domácí kino Sony HT-A9

Domácí kino Sony HT-A9

Technologie 360 Spatial Sound Mapping poskytuje zbrusu nový prostorový zážitek, Flexibilní rozložení reproduktorů s bezdrátovým připojením, Optimalizace zvukového pole pro jednoduché nastavení, Mimořádně široká oblast poslechu vyplní každý kout vašeho obývacího prostoru, Několik reproduktorů Phantom vás vtáhne do filmů i hudby
41 989 Kč
Přehrávač Blu-ray Sony UBP-X800M2, 4K Ultra HD, Wi-Fi, BT

Přehrávač Blu-ray Sony UBP-X800M2, 4K Ultra HD, Wi-Fi, BT

Okamžitý Cashback 230 Kč i
Sledujte neporazitelnou čistotu obrazu 4K UHD Blu-ray™, Se zvukem s vysokým rozlišením a technologií DSEE HX uslyšíte více detailů, Konstrukce redukující vibrace snižuje zkreslení zvuku, Přehrajte téměř jakýkoli typ disku či formát souboru, Úžasná kvalita obrazu se zvýšením rozlišení na úroveň 4K s frekvencí až 60p
7 979 Kč

Bezkonkurenční barvy. Fenomenálně živoucí.

Dopřejte si čerstvé, jasné barvy a čistou černou. Náš procesor Cognitive Processor XR maximalizuje působivost obrazovky QD-OLED, když nebývale realisticky vyplňuje scény.

Rozšířený barevný obsah pro naši historicky nejširší paletu

Miliony jednotlivých pixelů s vlastním osvětlením. Miliardy realistických barev. XR Triluminos Max přináší širokou paletu stínů a odstínů, i v jasných scénách.

Více živoucí barvy a realistické textury než u konvenčního televizoru, a to na všech úrovních jasu.

Čistá černá. Absolutní jas. Špičkový kontrast.

Náš historicky nejjasnější panel OLED. Díky snímači teploty, panelu s vysokou svítivostí a teplo rozptylujícímu prvku pro difuzi tepla dokáže tento televizor detekovat teplotu obrazovky a přesně regulovat světlo, a nabídnout tak o 200 % více jasu než jeho předchůdci.

[1] Prvek pro difuzi tepla 
[2] Panel s vysokou svítivostí 
[3] Mapování distribuce teploty

Zvýšení rozlišení čehokoli na kvalitu téměř 4K

Ať už je obsah či zdroj jakýkoli, je rozlišení zvýšeno téměř na úroveň 4K. Technologie XR 4K Upscaling má přístup k rozsáhlé databázi, díky níž znovu vytvoří ztracenou texturu a podrobnosti.

Méně šumu. Méně rozmazání. Více ostrosti v každém obrazu.

XR Clear Image snižuje šum prostřednictvím zónového dělení a dynamické analýzy snímků a minimalizuje rozmazání.

Chytré zpracování pro plynulý pohyb v rychlých scénách

Technologie XR OLED Motion detekuje a křížově analyzuje hlavní vizuální prvky po sobě jdoucích snímků, a potlačuje tak rozmazání. Vytváří a vkládá další snímky mezi originály pro plynulejší, čistší pohyb.

Nádherné barvy.
Z jakéhokoli úhlu.

Sledování televize ze stran přináší opravdovou spokojenost. Náš panel QD-OLED u televizorů řady A95L udržuje svítivost konstantní, a zajišťuje tak konzistentní barvy ze všech zorných úhlů.

Méně odlesků. Méně odrazů. To je pohlcující zážitek.

Náš panel QD-OLED snižuje vliv dopadu odlesků a odrazů pocházejících z denního světla a pokojového světla, takže snímky vidíte čistě, dokonce i tmavé scény.

Zábava ve studiové kvalitě, přesně jak ji autoři zamýšleli

Tento televizor je vybaven řadou režimů Creator Calibrated Mode, IMAX Enhanced a Dolby Vision, a dokáže tak přenést záměr režiséra. A protože podporuje software Calman, mohou ho tvůrci navíc profesionálně kalibrovat k použití při produkčních úpravách.

Sledujte Netflix ve studiové kvalitě s automatickou optimalizací

Adaptivní režim Netflix Adaptive Calibrated Mode spolupracuje s optimalizací BRAVIA XR podle světelných podmínek prostředí a upravuje jas obrazu vašich oblíbených pořadů služby Netflix podle osvětlení v místnosti.

Optimalizace obrazu všech vašich oblíbených zdrojů obrazu

V kalibrovaném režimu BRAVIA CORE jsou pro všechny filmy, včetně titulů zpracovaných pomocí funkce IMAX Enhanced, automaticky upravena nastavení obrazu pro mimořádný zážitek z domácího sledování filmů.

Kde je děj, tam je zvuk

S technologií Acoustic Surface Audio + vychází zvuk přímo z toho pravého místa scény. Budete vtaženi do děje daleko více, než je tomu u konvenčních televizorů, kde zvuk přichází zpod obrazovky.

Veškerá vaše zábava se odehrává s 3D prostorovým zvukem

Technologie XR Surround vytváří virtuální prostorový zvuk, a to pouze za pomoci reproduktorů televizoru pro 3D zvuk, bez stropních či nahoru nasměrovaných reproduktorů. Naše televizory BRAVIA XR jsou také kompatibilní s technologií Dolby Atmos.

Funkce Clear Voice.
Přesné dialogy.

Technologie Voice Zoom 2 detekuje hlasy, analyzuje je a zlepšuje jejich čistotu. Díky lepšímu filtrování dochází k potlačení elementů z okolního prostředí, takže i tichý televizní dialog uslyšíte jasně.

Úchvatná grafika. Působivé zvukové scény. Svět her.

Buďte v samém srdci děje s technologií BRAVIA XR. Ohromující scény, atmosférický zvuk a exkluzivní nové funkce vdechnou život vašim oblíbeným hrám jako nikdy předtím.

Automatické mapování tónů HDR 

Automatické mapování tónů HDR neustále optimalizuje nastavení HDR během počátečního nastavování vaší konzole PS5. I ve tmavých stínech a místech vysokého jasu uvidíte jemné detaily a skutečné barvy.

Automatický režim obrazu žánrů

Televizor BRAVIA XR55A95L automaticky přepne do herního režimu s konzolí PS5, aby se minimalizovala prodleva a maximalizovala odezva. Televizor se přepne do standardního režimu při sledování filmů, a zajistí tak působivější scény.

Jedno místo pro veškerá vaše herní nastavení

Ještě nikdy nebylo snazší si dokonale vyladit herní stav, nastavení a funkce asistence. Všechno nezbytné máte pro usnadnění a pohodlí na dosah.

Multi View
mění pravidla hry

Představte si, že můžete hrát hru na jedné straně obrazovky a na druhé straně přitom sledovat video YouTube, které vás hrou provádí,. Nastavení Multi-View vám přesně tohle umožňuje, již nepotřebujete žádný další displej.

Dolby Vision pro hraní. 

Takto by měl váš herní svět vypadat. Neuvěřitelně živoucí barvy, realistický kontrast na světle i ve tmě, intenzivní jas. S technologií Dolby Vision dosahuje hraní zcela nové úrovně hloubky a realismu.

Různé funkce rozhraní HDMI 2.1

Díky rozlišení 4K / 120 sn./s, proměnlivé obnovovací frekvenci a automatickému režimu s nízkou prodlevou vám naše televizory nabídnou plynulejší a čistší pohyb a lepší odezvu při hraní.

Vše, co chcete sledovat, najdete na jednom místě

Projděte si více než 700 000 filmů a televizních pořadů ze všech svých streamovacích služeb, které najdete na jednom místě a uspořádané do témat a žánrů na základě vašich zájmů.

Řekněte si, co chcete vidět

Najděte rychleji oblíbené pořady pomocí hlasového vyhledávání. Na pořad nebo film přejdete vyslovením názvu. Nabídku můžete procházet i tak, že řeknete například „najdi akční filmy“. Začněte stisknutím tlačítka pro hlas na dálkovém ovladači. 

Chromecast a Apple AirPlay

Streamujte ze svého zařízení. Vysílejte snadno filmy, pořady, fotografie a další obsah ze svého telefonu přímo do televizoru.

Podsvícené dálkové ovládání

Díky kompaktní hliníkové konstrukci se náš nový prémiový dálkový ovladač vyznačuje snadným použitím díky zjednodušeným tlačítkům a podsvícení, takže vše uvidíte i za šera.

Ovládejte všechna zařízení jedním chytrým dálkovým ovládáním

Jednoduchost jediného doteku. Všechna připojená zařízení můžete ovládat naším chytrým dálkovým ovladačem. Díky přístupu ke službám videí na vyžádání jedním tlačítkem si můžete během okamžiku užívat oblíbené pořady a filmy.

Navržena s funkcemi šetrnými k životnímu prostředí

BRAVIA kombinuje vysokou kvalitu obrazu a zvuku a mimo jiné jí záleží i na iniciativách, které pomáhají snižovat dopad na životní prostředí, například tím, že uživateli umožňují omezit spotřebu energie prostřednictvím nové televizní aplikace ECO Dashboard. Tím přispívá k redukci celkové spotřeby prvotních plastů v šasi televizorů přibližně o 60 % a snížení velikosti balíku o 15 % a celkové hmotnosti o 12 %.

One Slate - skutečně minimalistický

Minimalistický design One Slate spojuje obrazovku s rámečkem do jediné plochy, a tím minimalizuje rušení a maximalizuje váš zážitek ze sledování. Zadní strana hliníkového stojanu mizí při pohledu z úhlu ze zorného pole.

Konstrukce tohoto televizoru je v podstatě bez rámečku, a proto se vaše oči mohou soustředit na to podstatné – na obraz.

Díky zadnímu krytu a držákům zůstanou kabely úhledně skryté a televizor bude vypadat dobře zepředu, z boku i zezadu. Také oblasti, které není vidět, jsou úhledně uspořádány. 

Parametry

Třída energetické účinnosti modelu F
Roční spotřeba elektrické energie 77 kWh/ 1 000 h
Viditelná úhlopříčka obrazovky 139 cm
Typ podsvícení obrazovky OLED (QD-OLED)
Určeno pro český trh Ano
Rozlišení 4K Ultra HD (3840 x 2160)
Technologie zpracování obrazu Cognitive Processor XR, Dual database processing, XR 4K Upscaling, XR Super Resolution, Technologie Live Colour™, Technologie XR TRILUMINOS Max™, XR Smoothing, Dynamické vylepšení kontrastu , OLED XR Contrast Pro, Funkce Pixel Contrast Booster
Frekvence zpracování obrazu XR OLED Motion, automatický režim, 100 Hz
TV tuner DVB-T, DVB-T2, DVB-S, DVB-S2, DVB-C, Analogový
Multimediální funkce Wi-Fi®, LAN, Bluetooth®, Google™ Cast, zrcadlení obrazovky (Miracast™), Chromecast built-in, Apple Airplay, Apple Homekit, Dálkový ovladač pro hlasové ovládání , Kamery BRAVIA CAM (sada)
Smart TV Operační systém Android, (vestavěné úložiště 32GB), Google Play, internetový prohlížeč, Photo Sharing Plus, aplikace Video & TV SideView
Grafické vstupy 4x HDMI HDCP2.3 (pro HDMI™ 1/2/3/4), (eARC/ARC), HDMI-CEC, 2x USB
Ostatní vstupy/výstupy 1 x digitální optický výstup, Hybridní kompozitní se vstupem S-Center Speaker x 1 (boční, mini jack)
Výkon reproduktorů 20 W + 20 W + 10 W + 10 W, technologie Acoustic Surface Audio+, Dolby™ Audio, Dolby™ Atmos, DTS® digitální prostorový zvuk, 3D Surround Upscaling, Voice Zoom 2
Barva Titanově černá (černý stojan)
Rozměry TV s podstavcem (š x v x h) 122,5 x 72,8 x 28,0 cm (včetně kamery)
Rozměry TV bez podstavce (š x v x h) 122,5 x 72,9 x 5,6 (4,28) cm
Přepravní rozměr (š x v x h) 136,0 x 82,8 x 19,4 cm/ 24 Kg
Rozteč otvorů VESA® (š x v) 30 x 30 cm
Celková hmotnost (kg) 40
Hmotnost TV (kg) 19 Kg s podstavcem / 17,6 Kg bez podstavce

Vhodné příslušenství

Dálkový ovladač Sony RMF-TX800U pro TV

Dálkový ovladač Sony RMF-TX800U pro TV

Originální dálkový ovladač pro TV Sony Bravia. Primárně určen pro modely 2022/2023, ale kompatibilní se všemi Sony TV Bravia, Mikrofon
Univerzální držák TV Sony SU-WL450

Univerzální držák TV Sony SU-WL450

Tenké uchycení pro televizory BRAVIA velikosti 32 ”až 85”, Funkce vertikálního náklonu o 20°, 3 typy instalace na zeď
1 589 Kč
Kabel HDMI Sony DLC-HE10C, HDMI - HDMI, 1m

Kabel HDMI Sony DLC-HE10C, HDMI - HDMI, 1m

Podpora vícekanálového digitálního audia pro prostorový zvuk (Dolby Digital, DTS), Podpora 3D
Prodloužená záruka Sony BEWY506 pro TV na 3., 4. a 5. rok

Prodloužená záruka Sony BEWY506 pro TV na 3., 4. a 5. rok

Užívejte si Váš televizor Sony až 5 let bez obav z poruchy.
4 290 Kč
Sony kamera CMU-BC1 pro televizory Bravia

Sony kamera CMU-BC1 pro televizory Bravia

Obraz průběžně optimalizovaný podle vaší polohy v místnosti, Ideální poslech zvuku odkudkoli, Ovládání gesty, Snadné připojení, snadné zavření, Kompatibilni s TV Sony BRAVIA roku 2022 a novější
4 889 Kč
Prodloužená záruka Sony BEWY306 pro TV na 3. rok

Prodloužená záruka Sony BEWY306 pro TV na 3. rok

Užívejte si Váš televizor Sony až 3 roky bez obav z poruchy.
2 150 Kč
Prodloužená záruka Sony BEWY406 pro TV na 3. a 4. rok

Prodloužená záruka Sony BEWY406 pro TV na 3. a 4. rok

Užívejte si Váš televizor Sony až 4 roky bez obav z poruchy.
3 990 Kč

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Po všech stránkách super obchod. Jak komunikace, tak i okamžitá expedice zboží. Jsou báječní.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Turbo rychlost dodání. Spokojenost.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace