Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Televizor Sony XR-55X90L, 55", LED

Úhlopříčka 139 cm (55"), 4K HDR (3840 x 2160) XR TRILUMINOS PRO, Obrazový procesor Cognitive Processor XR, ví co vidíme a slyšíme, Full - Array LED podsvícení - hlubší černá, výjimečný kontrast, Technologie Acoustic Multi-Audio - kde zvuk sleduje akci, Wi-Fi, LAN, Bluetooth, Chromecast built-in, Apple AirPlay / Apple HomeKit, Google TV, O2 TV, BRAVIA CORE (10 filmů zdarma, neomezené streamování 24 měsíců)
Skladem
+ dárek pro vás
ks
G
29 989 Kč
Katalogové číslo: Z03240
Kód výrobce: XR55X90LAEP

Mohlo by Vás zajímat

Přehrávač Blu-ray Sony UBP-X800M2, 4K Ultra HD, Wi-Fi, BT

Přehrávač Blu-ray Sony UBP-X800M2, 4K Ultra HD, Wi-Fi, BT

Okamžitý Cashback 230 Kč i
Sledujte neporazitelnou čistotu obrazu 4K UHD Blu-ray™, Se zvukem s vysokým rozlišením a technologií DSEE HX uslyšíte více detailů, Konstrukce redukující vibrace snižuje zkreslení zvuku, Přehrajte téměř jakýkoli typ disku či formát souboru, Úžasná kvalita obrazu se zvýšením rozlišení na úroveň 4K s frekvencí až 60p
7 979 Kč
Reproduktor Sony SRS-LSR200 s dálkovým ovládáním

Reproduktor Sony SRS-LSR200 s dálkovým ovládáním

Dálkový ovladač a reproduktor v jednom, Kompaktní konstrukce, která nevyžaduje příliš prostoru, Tři reproduktory pro čistý zvuk a hlas, Odolnost proti postříkání (IPX2) pro bezstarostné používání v blízkosti vody, Stereofonní a optický vstup, stereofonní výstupní konektor pro sluchátka
3 989 Kč
Prodloužená záruka Sony BEWY504 pro TV na 3., 4. a 5. rok

Prodloužená záruka Sony BEWY504 pro TV na 3., 4. a 5. rok

Užívejte si Váš televizor Sony až 5 let bez obav z poruchy.
2 790 Kč
Akční cena Akční cena
Sluchátka Sony WH-1000XM5, Hi-Res, černé

Sluchátka Sony WH-1000XM5, Hi-Res, černé

HD procesor QN1 s technologií pro potlačení okolního hluku, Integrovaný procesor V1 a několik mikrofonů pro nerušený poslech, Svoboda bez kabelů s technologií Bluetooth, NFC a kodekem LDAC (Hi-Res), Speciálně navržený 30 mm měnič pro výjimečný zvuk, Vynikající zvuk při hovorech díky 4 mikrofonům, Lehké a mimořádně pohodlné provedení
7 490 Kč
Bezdrátový vysílač Sony WLA-NS7B

Bezdrátový vysílač Sony WLA-NS7B

Bezdrátový vysílač Bluetooth pro vytvoření 360 Spatial Sound, Vytváří za pomoci technologie Dolby Atmos® prostorový zvuk jako v kině pro vybrané modely zařízení, Připojte se k televizorům BRAVIA XR pomocí přiloženého optického kabelu a kabelu USB, Spárujte s vybranými sluchátky Sony prostřednictvím připojení Bluetooth
1 589 Kč

Ostrý a jasný, vylepšená technologie Full Array LED

 
Nechejte se pohltit obrazem plným ohromujícího kontrastu a realistické hloubky. Nový design struktury místního ztlumení poháněný procesorem Cognitive Processor XR přivádí scény k životu.


 


 

Intenzivnější kontrast.
Intenzivnější hloubka.

 
Technologie XR Contrast Booster přesně vyvažuje světlo na obrazovce tím, že reguluje jas, aby dosáhla jasnějších odlesků a sytější černé ve stínech. Špičkový jas je vyšší než kdy předtím a přináší nádhernou hloubku a detail.


 


 

Rozšířený barevný obsah, nyní vidíte každý odstín a tón

 
Více než miliarda barev reprodukovaných s nepatrnými rozdíly viditelnými v reálném světě. Naše obrazovka Full Array LED s technologií XR Triluminos PRO poháněná procesorem Cognitive Processor XR zajišťuje přirozené stíny v každém detailu.


 


 

Zvýšení rozlišení čehokoli na kvalitu téměř 4K

 
Ať už je obsah či zdroj jakýkoli, je rozlišení zvýšeno téměř na úroveň 4K. Technologie XR 4K Upscaling má přístup k rozsáhlé databázi, díky níž znovu vytvoří ztracenou texturu a detaily.


 


 

Méně šumu. Méně rozmazání. Více ostrosti v každém obrazu.

 
XR Clear Image snižuje šum prostřednictvím zónového dělení a dynamické analýzy snímků a minimalizuje rozmazání.


 


 

Inteligentní zpracování pohybu pro rychlé scény bez rozmazání

 
Analýzou pohybu v několika snímcích zajišťuje procesor Cognitive Processor XR s technologií XR Motion Clarity, že obraz u rychlých sportů a filmů plných akce zůstane plynulý, jasný a čistý.


 


 

Zábava ve studiové kvalitě, přesně jak ji autoři zamýšleli

 
Tento televizor je vybaven řadou režimů Creator Calibrated Mode, IMAX Enhanced a Dolby Vision®, a dokáže tak přenést záměr režiséra. A protože podporuje software Calman, mohou ho tvůrci navíc profesionálně kalibrovat k použití při produkčních úpravách.


 


 

Sledujte Netflix ve studiové kvalitě s automatickou optimalizací

 
Adaptivní režim Netflix Adaptive Calibrated Mode spolupracuje s optimalizací BRAVIA XR podle světelných podmínek prostředí a upravuje jas obrazu vašich oblíbených pořadů služby Netflix podle osvětlení v místnosti.


 


 

Optimalizace obrazu všech vašich oblíbených zdrojů obrazu

 
V kalibrovaném režimu BRAVIA CORE jsou pro všechny filmy, včetně titulů zpracovaných pomocí funkce IMAX Enhanced, automaticky upravena nastavení obrazu pro mimořádný zážitek z domácího sledování filmů.


 


 

Obraz průběžně optimalizovaný podle vaší polohy v místnosti

 
BRAVIA CAM detekuje vzdálenost mezi vámi a televizorem a upravuje jas pro kvalitu obrazu, která je optimální pro vaši polohu v místnosti.


 


 

Synchronizace. Harmonie zvuku a obrazu.

 
Poslouchejte přímo z obrazovky zvuk, který dokonale ladí s dějem. Procesor Cognitive Processor XR ještě zintenzivní zážitek ze zvuku, protože zvuk má díky němu přesnější polohu.


 


 

Slyšené odpovídá viděnému

 
S technologií Acoustic Multi Audio máte pocit, jako by zvuk přicházel ze správného místa scény a přesně odpovídá obrazu. Budete vtaženi do děje daleko více, než je tomu u konvenčních televizorů, kde zvuk přichází zpod obrazovky.


 


 

Veškerá vaše zábava se odehrává s 3D prostorovým zvukem

 
Technologie XR Surround vytváří virtuální prostorový zvuk, a to pouze za pomoci reproduktorů televizoru pro 3D zvuk, bez stropních či nahoru nasměrovaných reproduktorů. Naše televizory BRAVIA XR jsou také kompatibilní s technologií Dolby Atmos.


 


 

Funkce Clear Voice.

 
Technologie Voice Zoom 2 detekuje hlasy, analyzuje je a zlepšuje jejich čistotu. Díky lepšímu filtrování dochází k potlačení elementů z okolního prostředí, takže i tichý televizní dialog uslyšíte jasně.


 


 

Acoustic Center Sync

 
S technologií Acoustic Center Sync můžete proměnit jak svůj kompatibilní televizor BRAVIA, tak soundbar na centrální reproduktor. Přesné sladění toho, co slyšíte, s tím, co vidíte na obrazovce, vás ještě více vtáhne do vaší domácí zábavy.


 


 

Kompatibilní s technologií 360 Spatial Sound Personalizer

 
Přizpůsobte si zážitek z technologie Dolby Atmos a vychutnejte si prostorový zvuk s nositelným reproduktorem SRS-NS7 připojeným k televizoru BRAVIA XR. S některými sluchátky Sony si můžete vychutnat simulovaný prostorový zvuk 360 Spatial Sound.


 


 

Ideální poslech zvuku odkudkoli

 
Technologie BRAVIA CAM sleduje vaši polohu a upravuje levé a pravé vyvážení zvuku pro optimální akustiku. Můžete si tak kdekoli dopřávat stejnou kvalitu zvuku, jako kdybyste seděli přímo před televizorem.


 


 

Poslouchejte čisté hlasy, ať už jste kdekoli

 
Technologie BRAVIA CAM detekuje vzdálenost, z níž obrazovku sledujete, a automaticky upraví hlasitost hlasů pro čistší dialogy. Pokud se od televizoru vzdálíte, hlasitost se zvýší, jestliže se přiblížíte, hlasitost se sníží.


 


 

Úchvatná grafika. Působivé zvukové scény. Svět her.

 
Buďte v samém srdci děje s technologií BRAVIA XR. Ohromující scény, atmosférický zvuk a exkluzivní nové funkce vdechnou život vašim oblíbeným hrám jako nikdy předtím.


 


 

Automatické mapování tónů HDR

 
Automatické mapování tónů HDR neustále optimalizuje nastavení HDR během počátečního nastavování vaší konzole PS5. I ve tmavých stínech a místech vysokého jasu uvidíte jemné detaily a skutečné barvy.


 


 

Automatický režim obrazu žánrů

 
Televizor BRAVIA XR75X90L automaticky přepne do herního režimu s technologií PS5, aby se minimalizovala prodleva a maximalizovala odezva. Televizor se přepne do standardní režimu při sledování filmů, a zajistí tak působivější scény.


 


 

Jedno místo pro veškerá vaše herní nastavení

 
Ještě nikdy nebylo snazší si dokonale vyladit herní stav, nastavení a funkce asistence. Všechno nezbytné máte pro usnadnění a pohodlí na dosah.


 


 

Různé funkce rozhraní HDMI 2.1

 
Díky rozlišení 4K / 120 sn./s, proměnlivé obnovovací frekvenci a automatickému režimu s nízkou prodlevou vám naše televizory nabídnou plynulejší a čistší pohyb a lepší odezvu při hraní.


 


 

Vše, co chcete sledovat, najdete na jednom místě

 
Projděte si více než 700 000 filmů a televizních pořadů ze všech svých streamovacích služeb, které najdete na jednom místě a uspořádané do témat a žánrů na základě vašich zájmů.


 


 

Přes 10 000 aplikací a her, přímo do vašeho televizoru

 


 

Přineste si zážitek jako v kině k sobě domů a užijte si filmy dodávané s technologií BRAVIA

 
Prozkoumejte ty nejlepší filmy současnosti lusknutím prstů. S platformou BRAVIA CORE můžete získat až 10 filmů a streamovat až 24 hodin. Naše služba s exkluzivním filmovým obsahem s technologií Pure Stream a IMAX Enhanced přináší dechberoucí obraz a působivý zvuk.


 


 

Řekněte si, co chcete vidět

 
Najděte rychleji oblíbené pořady pomocí hlasového vyhledávání. Na pořad nebo film přejdete vyslovením názvu. Nabídku můžete procházet i tak, že řeknete například „najdi akční filmy“. Začněte stisknutím tlačítka pro hlas na dálkovém ovladači.


 


 

Ovládejte svoji chytrou domácnost s pomocí asistenta Google

 
Používejte svůj hlas k vytvoření dokonalého prostředí pro sledování. Ovládejte chytrá domácí zařízení v celé své domácnosti. Upravujte teplotu v místnosti, osvětlení, podívejte se, kdo je u dveří, apod.


 


 

Chromecast built-in

 
Streamujte ze svého zařízení. Vysílejte snadno filmy, pořady, fotografie a další obsah ze svého telefonu přímo do televizoru.


 


 

Kompatibilní s funkcí Apple AirPlay

 
Jednoduše streamujte do televizoru ze svého zařízení iPhone, iPad či Mac. Sledujte film z aplikací nebo prohlížeče Safari. Sdílejte fotografie s přáteli v místnosti.


 


 

Požádejte asistenta Siri a ovládejte televizor pouze hlasem

 
S aplikací Apple Home můžete snadno a bezpečně ovládat televizor od společnosti Sony pomocí aplikace Home a pomocí Siri na zařízení Apple, a to díky technologii HomeKit. Nastavte televizor v několika jednoduchých krocích klepnutím nebo o to požádejte Siri.


 


 

Snadné otírání, vždy čistý

 
Dejte sbohem prachu a nečistotám. Náš dálkový ovladač s plně zarovnaným povrchem je opatřen tlačítky s nízkým zdvihem a speciálním polyuretanovým povrchem, který lze snadno otřít a udržovat čistý. Všechna tlačítka jsou opatřena vrstvou speciálního antibakteriálního materiálu.


 


 

Ovládejte všechna zařízení jedním chytrým dálkovým ovládáním

 
Jednoduchost jediného doteku. Všechna připojená zařízení můžete ovládat naším chytrým dálkovým ovladačem. Díky přístupu ke službám videí na vyžádání jedním tlačítkem si můžete během okamžiku užívat oblíbené pořady a filmy.


 


 

Praktický způsob, jak ovládat svůj televizor

 
Snadné jako lusknutí prsty. Funkce ovládání gesty umožňuje přepínat kanály, měnit hlasitost a používat řadu dalších funkcí jednoduchými gesty bez použití dálkového ovladače.


 


 

Varování při přiblížení

 
Držte své děti kousek dál. Funkce varování při přiblížení umožňuje nastavit doporučenou pozorovací vzdálenost pro děti a upozornit je, pokud se přesunou příliš blízko k televizoru.


 


 

Videochat na větší obrazovce

 
Spárujete svůj televizor s kamerou BRAVIA CAM a povídejte si s přáteli a rodinou na větší obrazovce.


 


 

Zakrytá kamera ochrání soukromí

 
Jediný pohybem ochráníte svoje soukromí. Stačí použít přepínač v horní části kamery BRAVIA CAM, kterým zavřete kryt kamery. Připojení a odpojení kamery BRAVIA CAM je tak snadné.


 


 

Zábava pro životní prostředí

 
BRAVIA spojuje vysokou kvalitu obrazu a zvuku s iniciativami, které pomáhají snižovat dopad na životní prostředí, například používáním menšího množství energie, neobnovitelných zdrojů a lepší efektivitou přepravy.


 


 

Optimalizace jasu a spotřeby energie

 
Snímání okolního světla optimalizuje jas obrazovky podle podmínek v místnosti pro efektivní využití energie. Každá část obrazu je optimalizována na základě jasu každého snímku.


 


 

Automatická úspora energie

 
S kamerou BRAVIA CAM automatický režim úspory energie optimalizuje spotřebu energie automatickým ztmavením obrazovky, pokud nejste před televizorem.


 


 

Vše eko na jediném místě

 
Panel Eco Dashboard obsahuje všechna eko nastavení na jednom místě, a díky tomu je můžete snadno změnit, ať už jednotlivě, nebo hromadně.


 


 

Nádherný design. Odolnost. Menší množství prvotních plastů.

 
Recyklovaný plast SORPLAS vyvinutý společností Sony používáme v našich televizorech, abychom snížili použití prvotních plastů zhruba o 60 %, zachovali odolnost a docílili krásného černého povrchu s vysokým leskem typického pro značku BRAVIA. A co více, naše nové balení obsahuje zhruba o 48 % méně plastu.


 


 

Méně balicího materiálu. Méně CO2.

 
Naše nové obaly jsou o 15 % menší a o 12 % lehčí, což optimalizuje efektivitu přepravy a snižuje emise CO2 až o 15 %.


 


 

One Slate. Minimalistický. Tak pohlcující.

 
Náš minimalistický design One Slate spojuje obrazovku s rámečkem do jediné plochy, a tím minimalizuje rušení a maximalizuje váš zážitek ze sledování. Design s hladkými okraji, poprvé dostupný pro tuto třídu BRAVIA, dodává televizoru extrémně tenký, sofistikovaný vzhled.


 


 

Design s hladkými okraji.
Téměř žádný rámeček.

 
Prémiová konstrukce z mimořádně tenkého hliníku nechá vaše oči soustředit se na to, co je důležité – na obraz.


 


 

Prestižní stojan nastavitelný ve 3 směrech, stylový a všestranný

 
Stojan nastavitelný ve 3 směrech vám umožňuje vybrat si standardní uspořádání, kdy se soustředíte pouze na obraz, úzké umístění pro menší police a sestavu se soundbarem pro ideální umístění zvukového systému.


 


 

Úzký hliníkový stojan Wedge

 
Design stojanu je nový, jeho příčný řez má tvar diamantu, díky čemuž je na pohled ještě tenčí a lehčí. Nádherně souladný vzhled.


 


 

Parametry

Třída energetické účinnosti modelu G
Roční spotřeba elektrické energie 82 kWh / 1 000 h
Viditelná úhlopříčka obrazovky 139 cm
Typ podsvícení obrazovky Přímé podsvícení (Full Array LED)
Určeno pro český trh Ano
Rozlišení 4K Ultra HD (3840 x 2160), XR TRILUMINOS™ PRO displej
Technologie zpracování obrazu Cognitive Processor XR, Dynamic Contrast Enhancer, (HDR10, HLG, Dolby Vision), XR 4K Upscaling, XR Super Resolution, XR Colour, XR Smoothing, XR Triluminos Pro™, XR Contrast Booster 5, XR HDR Remaster, XR 4K Upscaling
Frekvence zpracování obrazu X-Motion Clarity, 100 Hz
TV tuner DVB-T, DVB-T2 (kodek H.265/HEVC), DVB-S, DVB-S2, DVB-C, Analogový
Multimediální funkce Wi-Fi®, LAN, Bluetooth®, Chromecast, Apple Airplay,Apple Homekit
Smart TV Operační systém Android™ (vestavěné úložiště 32GB), Google Play, internetový prohlížeč Aplikace Vewd, Photo Sharing Plus, aplikace Video & TV SideView, Voice Zoom 2, BRAVIA CAM (volitelná)
Grafické vstupy 4x HDMI (HDCP2.2), ARC, HDMI-CEC, 2x USB,
Ostatní vstupy/výstupy 1 x digitální optický výstup, kompozitní (hybridní se vstupem S-Center Speaker x 1 (boční, mini jack)k)
Výkon reproduktorů 10 W + 10 W + 5 W + 5 W, Acoustic Multi-Audio, výškové reproduktory pro lokalizaci zvuku, reproduktor X-Balanced Speaker, 2x plný rozsah (Bass Reflex), 2x výškový reproduktor, Dolby™ Audio, Dolby™ Atmos, DTS® digitální prostorový zvuk
Barva Tmavě stříbrný rám, tmavě stříbrný stojan
Rozměry TV s podstavcem (š x v x h) 122,5 x 73,8 x 34,5 cm
Rozměry TV bez podstavce (š x v x h) 122,5 x 70,7 x 5,6 cm
Přepravní rozměr (š x v x h) 134,8 x 84,2 x 16,0 cm Přibl. 136,2 x 84,7 x 16,0 cm (balení ISTA)
Rozteč otvorů VESA® (š x v) 30 x 30 cm
Celková hmotnost (kg) 17,7

Vhodné příslušenství

Univerzální držák TV Sony SU-WL450

Univerzální držák TV Sony SU-WL450

Tenké uchycení pro televizory BRAVIA velikosti 32 ”až 85”, Funkce vertikálního náklonu o 20°, 3 typy instalace na zeď
1 589 Kč
Kabel HDMI Sony DLC-HE10C, HDMI - HDMI, 1m

Kabel HDMI Sony DLC-HE10C, HDMI - HDMI, 1m

Podpora vícekanálového digitálního audia pro prostorový zvuk (Dolby Digital, DTS), Podpora 3D
Dálkový ovladač Sony RMF-TX520E pro TV

Dálkový ovladač Sony RMF-TX520E pro TV

Originální dálkový ovladač pro TV Sony Bravia. Primárně určen pro modely 2021/2022, ale kompatibilní se všemi Sony TV Bravia
Prodloužená záruka Sony BEWY504 pro TV na 3., 4. a 5. rok

Prodloužená záruka Sony BEWY504 pro TV na 3., 4. a 5. rok

Užívejte si Váš televizor Sony až 5 let bez obav z poruchy.
2 790 Kč
Sony kamera CMU-BC1 pro televizory Bravia

Sony kamera CMU-BC1 pro televizory Bravia

Obraz průběžně optimalizovaný podle vaší polohy v místnosti, Ideální poslech zvuku odkudkoli, Ovládání gesty, Snadné připojení, snadné zavření, Kompatibilni s TV Sony BRAVIA roku 2022 a novější
4 889 Kč
Prodloužená záruka Sony BEWY404 pro TV na 3. a 4. rok

Prodloužená záruka Sony BEWY404 pro TV na 3. a 4. rok

Užívejte si Váš televizor Sony až 4 roky bez obav z poruchy.
2 470 Kč
Prodloužená záruka Sony BEWY304 pro TV na 3. rok

Prodloužená záruka Sony BEWY304 pro TV na 3. rok

Užívejte si Váš televizor Sony až 3 roky bez obav z poruchy.
1 250 Kč

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Rychle odesláno, kvalitně zabaleno.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Je radost tady nakupovat - byl jsem několikrát v Hloubětíně.

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace