Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Televizor Sony BRAVIA 7, K-65XR70, 65", Mini LED

Novinka Novinka
Úhlopříčka 164 cm (65"), 4K HDR Mini LED (3840 x 2160) XR TRILUMINOS PRO, Obrazový procesor Cognitive Processor XR, ví co vidíme a slyšíme, Úžasný kontrast - XR Backlight Master Drive, Technologie Acoustic Multi-Audio- zvuk sladěný s obrazem, Chromecast, Apple AirPlay/Apple HomeKit, Google TV, O2 TV, Zlepšete svůj herní výkon, skvělá volba pro systém PlayStation 5
Dokupte si za zvýhodněnou cenu i
Skladem
+ dárek pro vás
ks
D
61 989 Kč
Katalogové číslo: Z04980
Kód výrobce: K65XR70PAEP

Mohlo by Vás zajímat

Televizor Sony XR-65A95L, 65", OLED

Televizor Sony XR-65A95L, 65", OLED

Úhlopříčka 164 cm (65"), 4K HDR (3840 x 2160), OLED (QD-OLED), Nový panel OLED s dosud nejširším spektrem barev, Obrazový procesor Cognitive Processor XR, ví co vidíme a slyšíme, S technologií XR OLED Contrast Pro můžete vychutnat skutečný kontrast, Technologie Acoustic Surface Audio+, poslouchejte zvuk přímo ze středu obrazovky, Objevte nové způsoby používání televizoru s kamerou, Google TV, O2 TV, BRAVIA CORE (10 filmů zdarma, neomezené streamování 24 měsíců)
79 989 Kč
Novinka Novinka
Televizor Sony BRAVIA 8, K-65XR80, 65", OLED

Televizor Sony BRAVIA 8, K-65XR80, 65", OLED

Okamžitý Cashback 4 000 Kč i
Úhlopříčka 164 cm (65"), 4K HDR OLED (3840 x 2160) XR TRILUMINOS PRO, Obrazový procesor Cognitive Processor XR, ví co vidíme a slyšíme, Sytá černá pro dokonalý kontrast - XR OLED Contrast Booster, Technologie Acoustic Surface Audio+, poslouchejte zvuk přímo ze středu obrazovky, Štíhlé a elegantní provedení - Design Slim One Slate, Skvělá volba pro systém PlayStation 5, Google TV, O2 TV
73 989 Kč
Televizor Sony XR-65X90L, 65", LED

Televizor Sony XR-65X90L, 65", LED

Úhlopříčka 164 cm (65"), 4K HDR (3840 x 2160) XR TRILUMINOS PRO, Obrazový procesor Cognitive Processor XR, ví co vidíme a slyšíme, Full - Array LED podsvícení - hlubší černá, výjimečný kontrast, Technologie Acoustic Multi-Audio - kde zvuk sleduje akci, Wi-Fi, LAN, Bluetooth, Chromecast built-in, Apple AirPlay / Apple HomeKit, Google TV, O2 TV, BRAVIA CORE (10 filmů zdarma, neomezené streamování 24 měsíců)
35 989 Kč

Dokonale vyvážená zábava, která všechny oslní

Tento televizor, který je navržen tak, aby poskytoval jasný, špičkový obraz a zvuk jako v kině, slibuje skvělé okamžiky pro vaši rodinu a přátele.

Mimořádný jas, pozoruhodně nádherné barvy

Zvýrazní hloubku a detaily každé scény. Díky mimořádnému jasu a úžasnému kontrastu poskytuje náš televizor skutečně vzrušující obraz, který zajisté všechny pobaví a potěší.

Mimořádný kontrast. Základní technologie profesionálního monitoru.

Přenese vás přímo do děje. Podobně jako základní technologie řízení podsvícení v našich základních monitorech (profesionálních monitorech) i technologie XR Backlight Master Drive přesně řídí lokální stmívání tisíce diod LED pomocí jedinečného algoritmu, aby poskytla skutečně působivý kontrast.

Více než miliarda živých reálných barev

Objevte barvy světa s veškerou vitalitou skutečného života. Naše technologie XR Triluminos Pro™ jich reprodukuje více než miliardu s jemnými rozdíly sytosti a odstínu, které umožňují vytvářet přirozené stíny v každém detailu.

Křišťálově čistý obraz. Vytříbený a reálný.

Znovu objevte detaily. Technologie XR Clear Image využívá vlastní databázi k inteligentnímu převodu vašich oblíbených filmů na rozlišení blízké 4K. K minimalizaci šumu využívá technologie XR Clear Image dělení do zón a dynamickou analýzu snímků.

I akce s rychlým pohybem zůstane plynulá, jasná a zřetelná

Zapomeňte na rozmazaný obraz. Technologie XR Motion Clarity analyzuje pohyb v několika snímcích a přesně synchronizuje podsvícení s pohybem na obrazovce, abyste spatřili zřetelný a jasný obraz, a to bez ohledu na rychlost akce.

Bezkonkurenční realizmus díky procesoru XR Processor

Záruka přesnosti. Procesor XR Processor je vybaven systémem rozpoznávání scén, který s bezchybnou přesností detekuje a analyzuje data a poté optimalizuje obraz s cílem dosáhnout maximálního realizmu.

Užijte si doma obraz jako v kině

Ponořte se doma do obrazu stejné kvality jako v kině. Naše zkušenosti s kvalitou obrazu pro domácí zábavu nám pomáhají věrně reprodukovat vizi tvůrce pomocí režimů Studio Calibrated vyvinutých ve spolupráci společnosti Sony a nejlepších světových streamovacích služeb.

Úchvatný dramatický zvuk jako v kině

Pohodlně se usaďte a vychutnejte si rozpínavý zvuk jako v kině. Díky dvěma výkonným bočním reproduktorům, které reprodukují čistý zvuk z obrazovky, si vaše rodina nebo přátelé budou připadat jako v kině.

Zvuk jako v kině, dokonale sladěný s obrazem

Poslouchejte zvuk vycházející přesně z toho správného místa. Nikoli zpod obrazovky, ale zdánlivě přímo z obrazovky samotné. Díky technologii Acoustic Multi-Audio jsou obraz a zvuk dokonale sladěny.

Křišťálově čistý zvuk hlasu. Přesné dialogy.

Už žádné tlumené hlasy. Naše nová technologie Voice Zoom 3™ rozpoznává rozhovory osob pomocí strojového učení umělé inteligence a zvyšuje nebo snižuje jejich hlasitost, takže i drobné dialogy zní hlasitě a zřetelně. Lze použít i s našimi produkty domácího kina.

Inteligentní zpracování povyšuje běžný stereofonní zvuk na mimořádný 3D prostorový zvuk.

Nechte se pohltit. Naše technologie 3D Surround Upscaling vytváří virtuální prostor shora i ze stran pouze pomocí reproduktorů televizoru. Dokonce i 2kanálový a 5.1kanálový zvuk se promění v pohlcující 5.1.2kanálový zvuk. Navíc podpora technologií Dolby Atmos a DTS:X poskytuje nezapomenutelný prostorový zvuk.

Systém BRAVIA Theatre promění domov v kino

Zaplňte každý kout místnosti zvukem v kvalitě kina, který pohladí po duši. Spárování televizoru BRAVIA se systémem BRAVIA Theatre poskytne bezkonkurenční audiovizuální zážitek v domácím prostředí s emocemi a vzrušením kina.

Všestranný zvuk jako v kině, který překoná zážitek z běžného virtuálního prostorového zvuku.

Jedná se o skutečně revoluční řešení. Naše technologie 360 Spatial Sound Mapping vytváří kromě fyzických reproduktorů také virtuální reproduktory, aby zajistila podobné uspořádání jako v kině, a poskytovala tak stejně kvalitní zábavu v domácím prostředí.

Zvuk přesně odpovídá ději na obrazovce

Zvuk je upraven tak, jako by se jednalo o jeden integrovaný systém reproduktorů. Technologie Acoustic Center Sync umožňuje našim zařízením domácího kina používat televizor BRAVIA jako centrální reproduktor, takže zvuk vychází z obrazovky, a nikoli pouze ze soundbaru.

Kompatibilní s technologií 360 Spatial Sound Personalizer

Přizpůsobte si zážitek z technologií Dolby Atmos a DTS:X a vychutnejte si prostorový zvuk s nositelným reproduktorem nebo systémem BRAVIA Theatre U připojeným k televizoru BRAVIA. Lze použít také s některými sluchátky Sony.

Snadné ovládání systému BRAVIA Theatre

Ovládejte snadno funkce, jako jsou zvukové pole a hlasitost, pouze pomocí dálkového ovladače televizoru. Díky integrovanému uživatelskému rozhraní se v rychlé nabídce nastavení televizoru BRAVIA automaticky objeví nastavení zvuku soundbaru.

Aplikace BRAVIA Connect

Ovládejte televizor BRAVIA a systém BRAVIA Theatre ze smartphonu. Pomocí aplikace BRAVIA Connect můžete upravovat hlasitost a nastavení, a dokonce kontrolovat sestavu bez použití dálkového ovladače nebo nabídky na obrazovce.

Připojení HDMI. Jednodušší pro každého.

Už nikdy nebudete mít problémy s připojením soundbaru a televizoru přes rozhraní HDMI. Díky hmatovým tečkám na konektoru ARC/ACS je propojení jednodušší pro každého.

Jedno zobrazení, simultánní zvuk

Náš televizor se simultánním zvukovým výstupem umožňuje poslouchat pořad ve sluchátkách, zatímco váš partner poslouchá stejný pořad prostřednictvím reproduktorů televizoru. Hlasitost můžete měnit samostatně pomocí zařízení Bluetooth.

Zábava, kterou máte rádi. Se společnosti Google.

Platforma Google TV sdružuje filmy, pořady a další média z různých aplikací a předplacených služeb a třídí je přímo pro vás.

Vibrační povrchová úprava. Harmonicky splyne s vaším domovem.

Provedení s téměř neviditelným rámečkem. Jeho přirozeně teplá textura odolná proti šmouhám dokonale splyne s interiérem, stěnami a systémem BRAVIA Theatre.

Dokonale integruje televizor a soundbar, takže stojan není téměř vidět

Chytře skrytý. Náš podkladový stojan tvoří tenká, plochá ocelová deska. Pokud na něj umístíte soundbar Sony, stojan prakticky zmizí.

Víceúčelový stojan pro váš styl

Naprostá flexibilita. Náš stojan nastavitelný 4 způsoby umožňuje zvolit mezi vnější polohou, vnitřní polohou pro menší police nebo dvěma polohami pro soundbar, aby uspokojil vaše preference při sledování.

Skvělá volba pro systém PlayStation 5

Buďte přímo v centru dění s televizorem BRAVIA. Ohromující scény, atmosférický zvuk a exkluzivní funkce oživí vaše oblíbené hry jako nikdy předtím.

Automatické mapování tónů HDR

Automatické mapování tónů HDR okamžitě optimalizuje nastavení HDR během počátečního nastavování konzole PS5. I ve tmavých stínech a místech vysokého jasu uvidíte jemné detaily a skutečné barvy.

Automatický režim obrazu žánrů

Televizor BRAVIA automaticky přejde do herního režimu s konzolí PS5, aby minimalizoval prodlevu a maximalizoval schopnost odezvy. Televizor se přepne do standardního režimu při sledování filmů, a zajistí tak působivější scény.

Streamujte hry pro PlayStation přímo do televizoru BRAVIA

Ovládejte svůj systém PlayStation na dálku kdekoli, kde máte k dispozici kompatibilní televizor BRAVIA připojený k internetu. Aplikace PS Remote Play umožňuje ovládat konzoli PS5 nebo PS4 z jiné místnosti nebo jiného místa, například z domu kamaráda.

Jedno místo pro veškerá vaše herní nastavení

Ještě nikdy nebylo snazší si dokonale vyladit herní stav, nastavení a funkce asistence. Všechno nezbytné máte pro usnadnění a pohodlí na dosah.

Dolby Vision pro hraní. Podporováno.

Takto by měl váš herní svět vypadat. Neuvěřitelně živoucí barvy, realistický kontrast na světle i ve tmě, intenzivní jas. S technologií Dolby Vision dosahuje hraní zcela nové úrovně hloubky a realismu.

Různé funkce rozhraní HDMI 2.1

Díky rozlišení 4K / 120 sn./s, proměnlivé obnovovací frekvenci (VRR) a automatickému režimu s nízkou prodlevou (ALLM) vám naše televizory nabídnou plynulejší a čistší pohyb a lepší odezvu při hraní her. 

Parametry

Třída energetické účinnosti modelu D
Roční spotřeba elektrické energie 67 kWh/ 1 000 h
Viditelná úhlopříčka obrazovky 164 cm
Typ podsvícení obrazovky Mini LED (QLED)
Určeno pro český trh Ano
Rozlišení 4K Ultra HD (3840 x 2160), XR TRILUMINOS™ PRO displej, Live Colour
Technologie zpracování obrazu Processor XR, (HDR10, HLG, Dolby Vision), XR Backlight Master Drive, XR Contrast Booster 20, Dynamické vylepšení kontrastu, XR Clear image
Frekvence zpracování obrazu XR Motion Clarity, automatický režim, obnovovací frekvence panelu 120 Hz
TV tuner DVB T2(HEVC/H.265) / S2 /C / analogový tuner
Multimediální funkce Wi-Fi®, LAN, Bluetooth®, Chromecast, Apple Airplay,Apple Homekit
Smart TV Operační systém Android™ (vestavěné úložiště 32GB), Google Play, internetový prohlížeč Aplikace Vewd, Photo Sharing Plus, aplikace Video & TV SideView, Voice Zoom 3, BRAVIA CAM (volitelná)
Grafické vstupy 4x HDMI (HDCP2.2), ARC, HDMI-CEC, 2x USB
Ostatní vstupy/výstupy 1 x digitální Boční/Hybridní se vstupem S-Center Speaker
Výkon reproduktorů 10 W + 10 W + 10 W + 10 W, Acoustic Multi-Audio, Výškové reproduktor pro lokalizaci zvuku, Dolby Audio, Dolby Atmos, DTS digitální prostorový zvuk, Simultánní zvuk (TV/BT sluchátka)
Barva Tmavě stříbrný rám, tmavě stříbrný stojan (3 polohy (standardní poloha / úzká poloha / poloha soundbaru)
Rozměry TV s podstavcem (š x v x h) 144,5 x 85,6 x 34,5 cm
Rozměry TV bez podstavce (š x v x h) 144,5 x 83,2 x 5,7 cm
Přepravní rozměr (š x v x h) 157,4 x 100,5 x 17 cm
Rozteč otvorů VESA® (š x v) 30 x 30 cm
Hmotnost TV (kg) 28,3

Vhodné příslušenství

Novinka Novinka
Držák TV Sony SU-WL900, na stěnu, otočný

Držák TV Sony SU-WL900, na stěnu, otočný

Lze otočit až do úhlu 21°, Zavěste svůj televizor 13 mm/ 26 mm od stěny, Nosnost 60 kg, VESA®: 300 x 300 mm / 400 x 400 mm, Umožňuje snadný přístup ke konektorům, Bezpečná a snadná instalace, Úhledně uchovává kabely
7 490 Kč
Prodloužená záruka Sony BEWY505 pro TV na 3., 4. a 5. rok

Prodloužená záruka Sony BEWY505 pro TV na 3., 4. a 5. rok

Užívejte si Váš televizor Sony až 5 let bez obav z poruchy.
3 390 Kč
Kabel HDMI Sony DLC-HX10C, HDMI - HDMI, 1m

Kabel HDMI Sony DLC-HX10C, HDMI - HDMI, 1m

Rychlost 18 Gb/s, přenos videa 4K HDR 60p, HDMI konektor typu A se zástrčkou z odlitého zinku a vnitřním kovovým stíněním, Spolehlivý přenos dat za pomocí drátu z měděných vláken AWG 30 a trojvrstvého stínění, Podporuje audiosignály ARC (Audio Return Channel), HEC (HDMI Ethernet Channel) a 3D signál, Šipky (→→) jasně značí směr signálu a umožňují uživateli využít kabel naplno tím nejjednodušším způsobem
1 080 Kč
Sony kamera CMU-BC1 pro televizory Bravia

Sony kamera CMU-BC1 pro televizory Bravia

Obraz průběžně optimalizovaný podle vaší polohy v místnosti, Ideální poslech zvuku odkudkoli, Ovládání gesty, Snadné připojení, snadné zavření, Kompatibilni s TV Sony BRAVIA roku 2022 a novější
4 889 Kč
Novinka Novinka
Soundbar Sony BRAVIA Theatre Bar 8, HT-A8000

Soundbar Sony BRAVIA Theatre Bar 8, HT-A8000

Okamžitý Cashback 3 000 Kč i
Podporuje technologii 360 Spatial Sound Mapping, Dvoupásmové reproduktory a čtyři basové reproduktory, Technologie Dolby Atmos®/DTS:X®., Podpora Hi-Res, Optimalizaci zvukového pole pro jednoduché nastavení zajišťuje 11 reproduktorů, Streamujte svoji hudbu díky bezdrátovému připojení, Funkce Spotify Connect, AirPlay, Držák pro montáž na stěnu v balení
24 989 Kč
Přehrávač Blu-ray Sony UBP-X800M2, 4K Ultra HD, Wi-Fi, BT

Přehrávač Blu-ray Sony UBP-X800M2, 4K Ultra HD, Wi-Fi, BT

Okamžitý Cashback 230 Kč i
Sledujte neporazitelnou čistotu obrazu 4K UHD Blu-ray™, Se zvukem s vysokým rozlišením a technologií DSEE HX uslyšíte více detailů, Konstrukce redukující vibrace snižuje zkreslení zvuku, Přehrajte téměř jakýkoli typ disku či formát souboru, Úžasná kvalita obrazu se zvýšením rozlišení na úroveň 4K s frekvencí až 60p
7 979 Kč
Novinka Novinka
Držák soundbaru Sony SU-WB1, na stěnu

Držák soundbaru Sony SU-WB1, na stěnu

Kompatibilní modely soundbarů: BRAVIA Theatre Bar 9 / BRAVIA Theatre Bar 8 / HT-A5000 / HT-A3000, Lze otočit až o 21°, Vzdálenost od stěny k soundbaru a televizoru: 13 mm / 26 mm, Kompatibilní držák pro montáž televizoru na stěnu SU-WL900, Nosnost 8 kg
4 290 Kč

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Jeden z mála obchodů, kterým není co vytknout. Prostě ve všem je nejlepší.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Zákazníkem Elvia-Pro jsem od svých asi 6ti let :))) Objednaná televize byla za dobrou cenu, objednávka byla zpracována rychle. Do hodiny mi podpora volala s prověřením mého extra požadavku. Spokojenost :)

Anonym Doporučuje obchod
hp-wide-sony-zaruka hp-wide-sony-zaruka


Užijte si bezstarostné sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních přenosů s až 5letou zárukou Sony


Další informace